Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 16:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: W jakiej klasie street wystartuje BMW 318is?
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 01:09 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Z tego co wyczytałem to należy mi się klasa profi plus street, ale jak przeczytałem jakie autka tam startują to zwątpiłem. Ja mam silniczek 1.8 140KM w serii a tam najsłabsze auta koło 200KM i to w serii. Widziałem natomiast jedno bmw 318 sklasyfikowane w klasie profi street tyle tylko że tam startują auta FWD w tej klasie przynajmniej w srodku tabeli może bym powalczył. To wkońcu jak to jest którą klasę dostanie moja BMka?

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 02:21 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 22:20
Posty: 887
Lokalizacja: Wawa/R-m
W klasie RWD. Zobacz sobie nowy regulamin - jest na stronie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 11:43 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
No tak tylko czemu jednej bmce się udało dostać do klasy FWD czyżby właściciel przerobił napęd na przedni? No chyba że to błąd w druku. Mnie w takim razie zostaje pościgać się z kilkoma porsche 911 nissanem 350z stadem bmek M3 (270KM) i to wszystko z moim silniczkiem 1.8 140KM. Mnie się wydaje że mogła by być jeszcze jakaś klasa np RWD do 2000ccm bez doładowania, albo dorzucić taką specyfikacje do profi street. Bo inaczej będe musiał sobie calibre kupić :(

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 14:35 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Kolego przeczytaj prosze nowy regulamin http://sss.org.pl/documents.php?view=1 w przyszlym sezonie sa tylko 3 klasy Street.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 18:26 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Zaczyna się .... :roll:

Zrozum(cie) w końcu, że Street to będą wyścigi wciąż szybkich i mocnych, a nie seryjnych aut :!:
Chcesz powtórki z Bemowa :?: Że ludzie zasypiali z nudów na trybunach... chcesz powalczyć to umów się w parze z kimś o mniej więcej zbliżonych osiągach i też będziesz miał fun (powalczysz z nim), a przy okazji profi pomiar czasu.
Zrozum, że nie są to zawody gdzie puchary rozdawane są za start :roll:
Będą wygrywać najszybsi i najmocniejsi z ulicy. Przynajmniej taką mam nadzieję bo przecież o to w tym STREETcie chodzi...

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 21:37 
Offline

Dołączył: wtorek, 16 maja 2006, 21:04
Posty: 40
S4jm0n napisał(a):
Zaczyna się .... :roll:

Zrozum(cie) w końcu, że Street to będą wyścigi wciąż szybkich i mocnych, a nie seryjnych aut :!:
Chcesz powtórki z Bemowa :?: Że ludzie zasypiali z nudów na trybunach... chcesz powalczyć to umów się w parze z kimś o mniej więcej zbliżonych osiągach i też będziesz miał fun (powalczysz z nim), a przy okazji profi pomiar czasu.
Zrozum, że nie są to zawody gdzie puchary rozdawane są za start :roll:
Będą wygrywać najszybsi i najmocniejsi z ulicy. Przynajmniej taką mam nadzieję bo przecież o to w tym STREETcie chodzi...


Bardzo dobrze to ująłeś! Dalej uważam że street to niewypał :P zobaczycie ilu jeszcze takich niedzielnych ścigantów się znajdzie co myślą że jak zapłacą za start to już będą wygrywać :?

_________________
There are no slow cars - there are only slow drivers.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 23:05 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Co do nowych klas street (tych trzech) to chyba nie doczytałem na początku teraz jóż wiem jak to ma być. Wcześniej sugerowałem się bemowem stąd te niedomówienia. Sorka Chłopaki dzięki za oświecenie. Co do wygrywania to raczej nie planowałem miejsca na podium raczej chodziło mi żeby kogokolwiek wyprzedzić swoim czasem :D . Teraz jak jest jedna klasa RWD to może znajdzie się jeszcze jakieś słabsze auto i się to uda. Moja BMka za kilka tygodni będzie jóż miała 160KM :) . W dodatku szykuje się do kupienia BMW 850i 300KM wtedy to i podium będzie blisko 8) . Na bemowie napewno się pojawię na rozpoczęciu sezonu. Jeszcze raz dzięki za pomoc POZDRAWIAM

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 października 2006, 23:09 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Mam jeszcze pytanko auta bez doładowania i z turbo są w jednej klasie np RWD? Bo z regulaminu chyba wynika że tak.

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 18 października 2006, 09:39 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Marko84s napisał(a):
Mam jeszcze pytanko auta bez doładowania i z turbo są w jednej klasie np RWD? Bo z regulaminu chyba wynika że tak.

tak

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 18 października 2006, 11:35 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
OxiDizer napisał(a):
Bardzo dobrze to ująłeś! Dalej uważam że street to niewypał :P zobaczycie ilu jeszcze takich niedzielnych ścigantów się znajdzie co myślą że jak zapłacą za start to już będą wygrywać :?
Dla mnie zaszczytem jest sama możliwość startu nie liczy się to czy będe ostatni czy pierwszy i bardzo się ciesze że taka klasa jak street powstała. Do tej pory z kolegami ścigaliśmy się na zakładach Ursusa w Wawie, a teraz możemy wkońcu legalnie się pościgać nie narażając siebie i innych.
Dzięki za odpowiedzi.

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 18:55 
Offline

Dołączył: czwartek, 9 czerwca 2005, 21:18
Posty: 46
Lokalizacja: O-ka
Marko84s napisał(a):
W dodatku szykuje się do kupienia BMW 850i 300KM wtedy to i podium będzie blisko 8) .


:D :D :D
Może być tak, że będziesz miał i 2 razy więcej mocy a o pudło się nawet nie otrzesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 23:06 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Nie no w klasach street to chyba aż tyle nie potrzeba. Pozatym te 5000ccm to dobra baza do przeróbek bo specjalnie wysilony nie jest.

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 12:02 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 czerwca 2006, 19:43
Posty: 44
Nie chcę spamować, ale żebyś się kolego nie zdziwił.... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 16:18 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
850, hm. Miałem coś takiego dostac gratis do zabawy. Po konsultacji z Keyserem z KSR, który jest jednym z najlepszych speców od BMW, zrezygnowałem. Bo powiedział mi, że jak chcę się bawić to pierwszą rzeczą, ktrą powinienem zrobić jest zmiana silnika. Bo to "coś" nie nadaje się do modyfikacji. A jak się uprzesz to pamiętaj, że tam wszsytko wkładasz razy 12

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 19:03 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 1 maja 2006, 20:02
Posty: 3
przykładowa modyfikacja "niemodyfikowalnego" silnika BMW V12:

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=36869

BTW. jednostka z McLarena F1 opiera się na tym właśnie silniku...

Nie przeczę, że modyfikacja go jest cholernie droga, ale potencjału mu nie brak.

@ darksmile :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron