Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 23:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Relacje z sezonu 2006
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 13:43 
Offline

Dołączył: piątek, 17 czerwca 2005, 13:34
Posty: 10
Ludzie z SSS zawsze po sezonie wydawali film z relacja z bemowa. Czy w tym roku jest ten film? Niestsety nie mogę go odszukać. I jesli ktoś bedzie widział w jakimś pisemku cały sezon 2006 na DVD niech napisze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 16:12 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
Podsumowanie szonu 2006 będzie późna jesienią lub wczesna zimą w TVN TURBO. Pół godziny najbadziej samokiwitych kąsków dla fanów 1/4 mili.

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 15:00 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 17 lipca 2006, 22:17
Posty: 15
darksmile napisał(a):
Podsumowanie szonu 2006 będzie późna jesienią lub wczesna zimą w TVN TURBO. Pół godziny najbadziej samokiwitych kąsków dla fanów 1/4 mili.


I pewnie tradycyjnie bez najmniejszej wzmianki o startujących tam motocyklach. Mam szczery żal do TVN Turbo za taką zlewkę motocyklistów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 15:48 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Spokojnie jestescie z nami tak naprawde pierwszy sezon, bardzo duzo sie zmienilo i pracujemy nad tym by kolejne aspekty naszych wspolnych przedsiewziec sie poprawialy na lepsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 16:08 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 17 lipca 2006, 22:17
Posty: 15
Judge_Dread napisał(a):
Spokojnie jestescie z nami tak naprawde pierwszy sezon, bardzo duzo sie zmienilo i pracujemy nad tym by kolejne aspekty naszych wspolnych przedsiewziec sie poprawialy na lepsze.


Jeżdżę na te zawody już trzeci rok z czego w tym nie opuściłem żadnej eliminacji. Dwa lata temu była bardzo fajna relacja w czasie tuningu o zmaganiach motocyklistów pod koniec relacji z modlina. Ale od tamtej pory susza.

Będę bardzo wdzięczny za jakieś wzmianki czy relacje, nawet nie ze względu na zaspokojenie własnej próżności a ze względu na pozyskanie sponsorów.

Myślę że piszę to w imieniu wszystkich tak obecnych jak i przyszłych strtujących(których niewątpliwie wtedy przybędzie).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 16:33 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Zgadzam sie z Toba ale nasza wspolpraca z motocyklistami musisz przyznac iz zaczela sie na powaznie dopiero w tym roku. Cieszymy sie bardzo iz jestescie tak bardzo zdyscyplinowana grupa i chcecie z nami rozwijac ten sport. Ja z mojej strony moge tylko zareczyc iz postaram sie zrobic wszystko by kazda "grupa" czy to samochody czy motocykle badz inne wynalazki mialy swoje miejsce i czas w mediach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 18:33 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
Postaramy się tym tematem zainteresowac jednośclad. W CT też coś sie pewnie pojawi. Może jakaś "wasza" gazeta też w to wejdzie :D

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 21:31 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 17 lipca 2006, 22:17
Posty: 15
darksmile napisał(a):
Postaramy się tym tematem zainteresowac jednośclad. W CT też coś sie pewnie pojawi. Może jakaś "wasza" gazeta też w to wejdzie :D


Bardzo fajnie. Z naszej prasy jedynie "motocykl" coś tam wspomina ale jak na pismo "branżowe" jest to mało bo pół strony i jedno zdjęcie. Jeżeli będzie potrzeba jakis precyzyjnych informacji dotyczących motocykli to jestem do dyspozycji, znam chłopaków i ich motocykle bardzo dobrze. Myślę że nadchodzący sezon przyniesie niezłe show, wyścig zbrojeń chyba się rozpoczął na dobre :D :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron