Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 14:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 27 czerwca 2004, 13:02 
Offline
Site Admin

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:04
Posty: 167
Bo wtedy akurat juz czynilismy wygibasy, zeby dac ludkom tytuly w ich klasach, bo brakowalo osob z licencjami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 27 czerwca 2004, 19:21 
dizkret napisał(a):
Według mnie litwin powinien dostac punkty no co to jakas inna rasa??? A moze bedzie przyjezdzal na kazde nastepne wyscigi i w pewnym momencie stwierdzi "po co tu przyjezdzam jak nie moge zajac 1 miejsca w generalce?!". To według mnie by bylo bez sensu przeciez litwin czy ktos inny chce sprawdzic sie tak jak i my.

To by bylo na tyle pozdro!!!


problem polega na tym, że takie organizacje jak PZM czy FIA, które to w dużej mierze mają wpływ na to, kto może, a kto nie zdobyć tytuł mistrzowski danego kraju (a to są MISTRZOSTWA POLSKI), nie działają WEDŁUG CIEBIE I TWOJEJ OPINII :lol:

de facto występ innych "załóg" niż polskiej narodowości może być tylko "gościnny", bo impreza nie jest wpisana do kalendarza imprez międzynarodowych FIA, a wpis taki pociąga za sobą mnóstwo biurokracji, pieniędzy i niepotrzebnych nikomu wymogów...


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 27 czerwca 2004, 23:04 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
czyli mój apel o czytanie uwazne regulaminów na http://www.pzm.pl i http://www.fia.com jest nadal aktualny

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: dziekuje za moje zdanie keyser'ku :P
PostNapisane: wtorek, 29 czerwca 2004, 13:06 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2004, 23:31
Posty: 230
keyser napisał(a):
dizkret napisał(a):
Według mnie litwin powinien dostac punkty no co to jakas inna rasa??? A moze bedzie przyjezdzal na kazde nastepne wyscigi i w pewnym momencie stwierdzi "po co tu przyjezdzam jak nie moge zajac 1 miejsca w generalce?!". To według mnie by bylo bez sensu przeciez litwin czy ktos inny chce sprawdzic sie tak jak i my.

To by bylo na tyle pozdro!!!


problem polega na tym, że takie organizacje jak PZM czy FIA, które to w dużej mierze mają wpływ na to, kto może, a kto nie zdobyć tytuł mistrzowski danego kraju (a to są MISTRZOSTWA POLSKI), nie działają WEDŁUG CIEBIE I TWOJEJ OPINII :lol:

de facto występ innych "załóg" niż polskiej narodowości może być tylko "gościnny", bo impreza nie jest wpisana do kalendarza imprez międzynarodowych FIA, a wpis taki pociąga za sobą mnóstwo biurokracji, pieniędzy i niepotrzebnych nikomu wymogów...
Dzieki za odpowiedz teraz rozumiem czyli jak bym byl murzynem to nie moge zdobyc punktow? Spoko. Milego dnia. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 czerwca 2004, 13:45 
Offline

Dołączył: sobota, 5 czerwca 2004, 11:39
Posty: 60
Lokalizacja: Wwa
proponuje zmienić regulamin jak tylko dizkret zostanie murzynem, ok?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: dziekuje za moje zdanie keyser'ku :P
PostNapisane: wtorek, 29 czerwca 2004, 14:56 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
dizkret napisał(a):
keyser napisał(a):
dizkret napisał(a):
Według mnie litwin powinien dostac punkty no co to jakas inna rasa??? A moze bedzie przyjezdzal na kazde nastepne wyscigi i w pewnym momencie stwierdzi "po co tu przyjezdzam jak nie moge zajac 1 miejsca w generalce?!". To według mnie by bylo bez sensu przeciez litwin czy ktos inny chce sprawdzic sie tak jak i my.

To by bylo na tyle pozdro!!!


problem polega na tym, że takie organizacje jak PZM czy FIA, które to w dużej mierze mają wpływ na to, kto może, a kto nie zdobyć tytuł mistrzowski danego kraju (a to są MISTRZOSTWA POLSKI), nie działają WEDŁUG CIEBIE I TWOJEJ OPINII :lol:

de facto występ innych "załóg" niż polskiej narodowości może być tylko "gościnny", bo impreza nie jest wpisana do kalendarza imprez międzynarodowych FIA, a wpis taki pociąga za sobą mnóstwo biurokracji, pieniędzy i niepotrzebnych nikomu wymogów...
Dzieki za odpowiedz teraz rozumiem czyli jak bym byl murzynem to nie moge zdobyc punktow? Spoko. Milego dnia. :lol:


Dzizas... niektorzy musza zaczac myslec...

Jakbys byl ciemnoskorym i mial Polskie obywatelstwo to bys normalnie zdobywal punkty, a jesli bys byl ciemnoskorym i nie posiadal Polskiego obywatelstwa to bys tych punktow nie zdobywal...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 czerwca 2004, 15:41 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2004, 23:31
Posty: 230
Osobiscie moge zostac murzynem. Tylko po co odrazu zmieniac regulamin :P. Gul z wielkim szacunkiem Cie pozdrawiam. Odezwij sie cos na priv. Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 czerwca 2004, 23:38 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 31 maja 2004, 21:36
Posty: 72
Lokalizacja: Krk
Sorki ale ja czegos nie rozumie... nad czym wy tu macie debate skoro to jest oczywiste.

Sa mistrzostwa polski (czyli celem jest wylonienie najszybszego auta/kierowcy w polsce). Czyli startuja sobie polacy i zdobywaja tytul... czasami wpadna do nas goscie z zagranicy i np wsobie wygraja czyli zostaja zwyciezcami danej elimincaji dostaja pucharek i jada do domu dumnie z siebie, a najlepszy z polskich zawodnikow dostaje 10pkt... nie wygral zawodow ale byl najlepszy z polakow... pod koniec sumuja sie punkciki i ten co ma najwiecej wygrywa.

Litwin, amerykanin czy rumun moga wygrac wszytkie eliminacje ale nie moga zostac mistrze polski bo nie sa polakami.... jak dla mnie proste i logizne. czyli mozna na upatego powiedziec, ze sa zwycezcami cyklu zawodow o mistrzostwo polski, ale nie sa misyzrami polski...

chyba proste?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 czerwca 2004, 23:41 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
ade masz u mnie piwo, a reszta niech idzie do szkoły na zajęcia z logiki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 30 czerwca 2004, 12:54 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 31 maja 2004, 21:36
Posty: 72
Lokalizacja: Krk
OZ napisał(a):
ade masz u mnie piwo, a reszta niech idzie do szkoły na zajęcia z logiki


jak w poznaniu bede bez auta to sie przypomne:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: dziekoweczka ;)
PostNapisane: środa, 30 czerwca 2004, 14:52 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2004, 23:31
Posty: 230
Rozumiem dziekuje panu za wyjaśnienie sam bym na to nie wpadł :lol: A tak ogolnie to mam pytanko jak wyglada sprawa z Poznaniem?? Kiedy jedziecie?! :lol:

Pozdrowienia dla Yankees'a posiadacza najszybszej Sieny na świecie :roll: ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 30 czerwca 2004, 14:53 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
ade napisał(a):
Sorki ale ja czegos nie rozumie... nad czym wy tu macie debate skoro to jest oczywiste.

Sa mistrzostwa polski (czyli celem jest wylonienie najszybszego auta/kierowcy w polsce). Czyli startuja sobie polacy i zdobywaja tytul... czasami wpadna do nas goscie z zagranicy i np wsobie wygraja czyli zostaja zwyciezcami danej elimincaji dostaja pucharek i jada do domu dumnie z siebie, a najlepszy z polskich zawodnikow dostaje 10pkt... nie wygral zawodow ale byl najlepszy z polakow... pod koniec sumuja sie punkciki i ten co ma najwiecej wygrywa.

Litwin, amerykanin czy rumun moga wygrac wszytkie eliminacje ale nie moga zostac mistrze polski bo nie sa polakami.... jak dla mnie proste i logizne. czyli mozna na upatego powiedziec, ze sa zwycezcami cyklu zawodow o mistrzostwo polski, ale nie sa misyzrami polski...

chyba proste?


Tak jest w sss.
Ale w MKS istnieje pojęcie Mistrzostw Krajowych z formułą Open. Np. Kulig został rajdowym mistrzem słowacji właśnie dzięi takiej procedurze. Ale nie wdawajmy się w techniczne szczegóły


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 9 lipca 2004, 16:43 
Offline
Site Admin

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:04
Posty: 167
Ok, nieoficjalna punktacje znajdziecie na stronie SSS. Ja osobiscie wprowadzilem niektorych w blad mowiac, ze punkty sa przyznawane zgodnie z zajetym miejscem - oczywiscie sie mylilem, z czego zostalem wyprowadzony przez zespol sedziow sportowych PZM.

Goraco zachecam wszystkich do zdawania egzaminu na licencje i wyrobienie jej, bo poki co zanosi sie, ze niektorzy mimo wygranych nie zdobeda tytulu!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 12 lipca 2004, 19:18 
Offline

Dołączył: czwartek, 1 lipca 2004, 23:48
Posty: 37
A kiedy można zdawać? Tylko przed zawodami?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 12 lipca 2004, 19:58 
Offline
Site Admin

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:04
Posty: 167
Po zawodach zazwyczaj... byl w Bialej egzamin, w Poznaniu tez mozna bylo... komentatorzy goraco zachecali... ja tez zachecam, to jest egzamin z cyklu tych, ktorych oblac sie nie da, a zawsze wtedy jestes oficjalnym sportowcem juz. Z ciekawostek dodam, ze MP moze np postudiowac sobie na dowolnym AWF'ie bez egzaminow wstepnych...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron