Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 01:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 18:19 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 7 stycznia 2007, 16:11
Posty: 163
Lokalizacja: Jarosław
gre napisał(a):
do tego jeszcze dodam!!! ze pytałem sie w przyczepie kto jedzie z FWD w BC i poiwedziano mi ze tylko pierwsza 4ka FWDz sss!!!!!!!!!!!!!!


Od początku było wiadomo że szwedzi jadą wg polskich klas, wszyscy w biurze zawodów o tym wiedzieli więc nie mogli podać ci błędnej informacji. Chyba że pytałeś w innym miejscu, może przyczepy ci sie pomyliły :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 18:53 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
Bartek7 napisał(a):
gre napisał(a):
do tego jeszcze dodam!!! ze pytałem sie w przyczepie kto jedzie z FWD w BC i poiwedziano mi ze tylko pierwsza 4ka FWDz sss!!!!!!!!!!!!!!


Od początku było wiadomo że szwedzi jadą wg polskich klas, wszyscy w biurze zawodów o tym wiedzieli więc nie mogli podać ci błędnej informacji. Chyba że pytałeś w innym miejscu, może przyczepy ci sie pomyliły :wink:

powiedziano mi w przyczepie, tej włąsnie tej miedzy parkingiem a startem, chyba jedna taka była co ?????????????
4 best fwd czyli, krystian, xawiery ;) itr i marcin
TAK MI POWIEDZIANO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 19:12 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 23:29
Posty: 179
Lokalizacja: Łomianki
gre napisał(a):
powiedziano mi w przyczepie, tej włąsnie tej miedzy parkingiem a startem, chyba jedna taka była co ?????????????


Nie wiem co ci powiedziano, ale ja zadawałem parę pytań w tej przyczepie i odpowiedzi były raczej niezbyt konkretne.
Mam nadzieję że to się zmieni w następnych zwodach na + i info będzie wyczerpujące.
No bo niby gdzie zawodnicy mają się dowiedzieć szczegółów jeśli nie w biurze zawodów.

_________________
Obrazek
Corvette LT1 355 Turbo Best ET 10.791
El Camino '77 LT1 355 Best ET 13.321


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 19:14 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Od poczatku imprezy jak i przed impreza tu na tym forum byla informacja iz eliminacje do BC sa tymi samymi przejazdami co eliminacje do klas WRMP, wiec nie rozumiem tego zamieszania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 22:10 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
Judge_Dread napisał(a):
Od poczatku imprezy jak i przed impreza tu na tym forum byla informacja iz eliminacje do BC sa tymi samymi przejazdami co eliminacje do klas WRMP, wiec nie rozumiem tego zamieszania.

nikt temu nie przeczy, chodzi tylko o kompletną dezinformacje w biurze zawodów a co innego sie potem działo
ciezko to tak zrozumiec?? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 19 września 2007, 13:14 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 7 stycznia 2007, 16:11
Posty: 163
Lokalizacja: Jarosław
gre napisał(a):
Judge_Dread napisał(a):
Od poczatku imprezy jak i przed impreza tu na tym forum byla informacja iz eliminacje do BC sa tymi samymi przejazdami co eliminacje do klas WRMP, wiec nie rozumiem tego zamieszania.

nikt temu nie przeczy, chodzi tylko o kompletną dezinformacje w biurze zawodów a co innego sie potem działo
ciezko to tak zrozumiec?? :roll:


Powtarzam jeszcze raz - wszyscy odpowiedzialni za kontakt z zawodnikami nie mogli udzielić ci takiej informacji, ponieważ była ona nieprawdziwa i nikt podczas mojej obecności czegoś takiego nie mówił. Jeżeli stało się tak, to musiała to być osoba niekompetentna, która być może przypadkowo znalazła sie w biurze w danej chwili, jeżeli tak, to sorry.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 19 września 2007, 13:41 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
Bartek7 napisał(a):
gre napisał(a):
Judge_Dread napisał(a):
Od poczatku imprezy jak i przed impreza tu na tym forum byla informacja iz eliminacje do BC sa tymi samymi przejazdami co eliminacje do klas WRMP, wiec nie rozumiem tego zamieszania.

nikt temu nie przeczy, chodzi tylko o kompletną dezinformacje w biurze zawodów a co innego sie potem działo
ciezko to tak zrozumiec?? :roll:


Powtarzam jeszcze raz - wszyscy odpowiedzialni za kontakt z zawodnikami nie mogli udzielić ci takiej informacji, ponieważ była ona nieprawdziwa i nikt podczas mojej obecności czegoś takiego nie mówił. Jeżeli stało się tak, to musiała to być osoba niekompetentna, która być może przypadkowo znalazła sie w biurze w danej chwili, jeżeli tak, to sorry.

to kto siedział w tej budce? babcia klozetowa?? nie rób juz sobie jaj Bartek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 19 września 2007, 15:57 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
Ja bylem przez dluzszy czas i mowiliśmy, że czasy do BC brane są z przejazdów w klasach WRMP. Nawet przenosilismy Christela z T+ do Outlaw

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 19 września 2007, 15:58 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
darksmile napisał(a):
Ja bylem przez dluzszy czas i mowiliśmy, że czasy do BC brane są z przejazdów w klasach WRMP. Nawet przenosilismy Christela z T+ do Outlaw

ciebie wtedy tam nie było jak pytałem, czasu sie nie cofnie, ale lepiej wiedziec na przyszłość zeby był ktoś to informacje ma z 1wszej reki a nie jakaś 7 woda po kisielu :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 19 września 2007, 16:09 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
MICHALWIT napisał(a):
KOLEGO OZ TO W DALSZYM CIAGU NIE WYJAŚNIA TEJ SYTUACJI I TAK
W REGULAMINIE WYRAŹNIE JEST NAPISANE ŻE W MOMENCIE AWARII MASZYNY STARTOWEJ WYNIKI Z KWALIFIKACJI SĄ WIĄŻĄCE.PO WTÓRE PO CO W TAKIM RAZIE POWTARZANO PÓŁFINAŁY ? I NA JAKIEJ ZASADZIE ROZEGRANO FINAŁ ? BO W KWALIFIKACJACH SUZUKI BYŁO NAJLEPSZE W POWTÓRZONYM PÓŁFINALE RÓWNIEZ WYGRAŁO ( PRZY PRAWIDŁOWO DZIAŁAJĄCEJ MASZYNIE STARTOWEJ ) I DLACZEGO WRESZCIE W FINALE POJECHAŁY DWIE HONDY ? WNIOSEK JEST TAKI ŻE PO PROSTU HONDA WYGRAŁA BO MIAŁA WYGRAĆ A NIE DLATEGO ŻE JEST LEPSZA I TO TYLE


jako dyrektor regulaminowy udziele Ci informacji, która uznaj proszę za OSTATECZNE wyjaśnienie nurtujących Cię kwestii.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwa ZSS. Sędziowie Ci podejmują wszelkie decyzje dot. przebiegu zawodów, interpretują regulamin, przyjmują i rozpatruja protesty, które składać należy do nich w sposób jasno okreslony w regulaminie.
Jeżeli kiedykolwiek podczas trwania zawodów będziesz miał wątpliwości czy wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem-składaj protest. Jeżeli tego nie zrobisz, będzie to oznaczało, że wg. Ciebie wszystko jest ok. Więc skoro jest ok, to wypisywanie na forum tego co powyżej, jest dla mnie przejawem skrajnej niedojrzałości. Skoro nie było ok i nie złożyłeś portestu to możesz na forum dot. Twojej osoby, załozyć temat "Ale ze mnie baran".

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 26 września 2007, 18:17 
Offline

Dołączył: niedziela, 30 lipca 2006, 13:44
Posty: 12
Relacja + troche fotek
VI Runda WRMP & II Runda Baltic Cup '2007

_________________
Grupa projektowa B24 - https://www.banki24.com.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 27 września 2007, 17:25 
Offline

Dołączył: piątek, 29 kwietnia 2005, 08:54
Posty: 47
darksmile napisał(a):
Ja bylem przez dluzszy czas i mowiliśmy, że czasy do BC brane są z przejazdów w klasach WRMP. Nawet przenosilismy Christela z T+ do Outlaw


ale chyba jednak nie udło sie przeniesc ;/

A szkoda bo na starcie nie pozwalali stanac z nim w parze na elimnacyjnych - to tez jest jakas lekka głupota

_________________
MPWR 2007 nr 29 , II miejsce Klasa T+ :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 9 października 2007, 21:23 
Offline

Dołączył: środa, 11 października 2006, 23:53
Posty: 28
[quote="darksmile"]Ja bylem przez dluzszy czas i mowiliśmy, że czasy do BC brane są z przejazdów w klasach WRMP. Nawet przenosilismy Christela z T+ do Outlaw[/quote
tak a propos Christel nie zostal przeniesiony z T+ do Outlaw ,poniewaz jechal w T+ - niestety


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron