Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 14:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 13:47 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 17 września 2007, 21:27
Posty: 8
że sami zawodnicy po timeslipach potwierdzali z nami finały, rozumiem że ktoś przegrał bo nie dostał sie do finału, tak to już bywa na zawodach

POTWIERDZILI ALE CI CO BYLI OBECNI PRZYPOMNE TYLKO ŻE SPIKER CO INNEGO MOWIL A CO INNEGO SIE ODBYWALO A NIEKTÓRZY WYJECHALI I POWIEDZIEC NIC NIE MOGLI .MOJA TEORIA JEST TAKA ZE WIADOMO BYLO Z GORY KTO MA WYGRAC ( TAK TO BYWA NA ZAWODACH JAK SAM NAPISALES ) I BYNAJMNIEJ NIE BYŁ TO ZAWODNIK LEPSZY HAHAHA I JESZCZE JEDNO PRZYPOMNE CI ZE JA TAM BYŁEM W CHARAKTERZE OBSERWATORA I BEDAC OBIEKTYWNYM POSTANOWILEM SIE PODZIELIC NA TYM FORUM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 14:23 
Offline
SSS ADMIN

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:11
Posty: 100
Wyłącz sobie duże literki i nie pisz postów jeżeli nie rozumiesz odpowiedzi. Swój "obiektywizm" również zachowaj dla siebie. Z tego co wiem w tym roku nikt z SSS nie startuje w WRMP i Pucharze. Wyniki z Bemowa są ogólnodostępne i można je polubić albo nie co nie zmienia faktu, że takie pozostaną bo wynikają z pomiarów.
Dziękujemy Ci również za inne "cenne" uwagi.


Ostatnio edytowano wtorek, 18 września 2007, 14:26 przez Administrator, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 14:41 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
o nie, teraz to jhestem zły !!!!!!!!!!!!!!!! czemu nikt nie informował kto sie załapał, na tablicy info nic nie było kto z kim jedzie a ja miałem w BC jechac w baltic cup!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 14:42 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
Wyczytywałem wszystkich 3 razy do BC, pojechali Ci którzy byli obecni, sorki

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 14:44 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
OZ napisał(a):
Wyczytywałem wszystkich 3 razy do BC, pojechali Ci którzy byli obecni, sorki

byłem obecny, bo czekałem do samego końca !!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 14:51 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
do tego jeszcze dodam!!! ze pytałem sie w przyczepie kto jedzie z FWD w BC i poiwedziano mi ze tylko pierwsza 4ka FWDz sss!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:00 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: czwartek, 27 stycznia 2005, 23:45
Posty: 522
Lokalizacja: Bełchatów
MICHALWIT napisał(a):
Kolego cały czas sprawa sie toczy o to ,że i ja i ty podpierasz sie regulaminem a jego interpretacja jest rózna.


Jeśli masz wątpliwość co do interpretacji regulamin, to warto wziąść go do ręki i czytając od początku już w punkcie 1.4 możemy przeczytać że GKSS ma prawo do pełnej interpretacji tego regulaminu. Interpretacja jaka została zastosowana wynika z decyzji ZSS. Zgodnie z punktem 12.6 regulaminu można się od tej decyzji odwołać do GKSS, jednak nikt tego nie zrobił w przewidzianym na to czasie, wynika z tego że nie ma jakichkolwiek podstaw do pretensji jaki są tutaj przedstawiane.

gre napisał(a):
o nie, teraz to jhestem zły !!!!!!!!!!!!!!!! czemu nikt nie informował kto sie załapał, na tablicy info nic nie było kto z kim jedzie a ja miałem w BC jechac w baltic cup!!!!!!


Wszyscy zakwalfikowani do BC zostali najlpierw 3 krotnie wyczytani po numerach a potem 3 krotnie wzywano każdą parę.

gre napisał(a):

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 2:51 pm Temat postu:
do tego jeszcze dodam!!! ze pytałem sie w przyczepie kto jedzie z FWD w BC i poiwedziano mi ze tylko pierwsza 4ka FWDz sss!!!!!!!!!!!!!!


Jeśli w biurze zawodów została udzielona taka informacja to musiała ona wynikać z problemów z przepływem informacji, będących efektem awarii systemu pomiarowego. Za co ponownie przepraszamy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:00 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
jesteście winni mi wyjazd do szwecji!!! :twisted:
:lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:11 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
gre - nie było przejazdów półfinałowych w klasach BC, zrobiliśmy tak jak w Szwecji żeby nie mieszać w tym roku
była tylko najlepsza pucharowa 16 w King of BC i ona jest w wynikach
klasyfikacji w klasach BC będzie wyciągnięta z wyników zawodników którzy się zgłosili do BC i jechali w klasach Street lub Drag

"pierwsza 4ka FWDz sss" pojęcia nie mam co to za informacja ale - jak wiele innych tego dnia - w 100% błędna, może komuś chodziło że to SSS nadzoruje BC i nie jest to WRMP ani Puchar, w hałasie zawodów nie trudno o słowne nieporozumienie

PS. rozumiem Cię również bez wykrzykników ;)

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:20 
Offline

Dołączył: wtorek, 1 czerwca 2004, 16:14
Posty: 127
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
widac warto zainwestowac w człowieka "gońca" który bedzie przywoływał osobiście samochody z parku maszyn, bo jak widac nagłosnienie to nie wszystko i czasem w parku maszyn nic nie słychac! a w ten sposób jeżeli kierowcy nie ma przy samochodzie to już wtedy ewidentnie wina zawodnika. Na mniejszych zawodach ( nie znaczy gorszych :wink: ) jest taka osoba i wszytko jest jasne i klarowne a parki maszyn nie sa wcale takie duze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:25 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
OZ napisał(a):
gre - nie było przejazdów półfinałowych w klasach BC, zrobiliśmy tak jak w Szwecji żeby nie mieszać w tym roku
była tylko najlepsza pucharowa 16 w King of BC i ona jest w wynikach
klasyfikacji w klasach BC będzie wyciągnięta z wyników zawodników którzy się zgłosili do BC i jechali w klasach Street lub Drag

"pierwsza 4ka FWDz sss" pojęcia nie mam co to za informacja ale - jak wiele innych tego dnia - w 100% błędna, może komuś chodziło że to SSS nadzoruje BC i nie jest to WRMP ani Puchar, w hałasie zawodów nie trudno o słowne nieporozumienie

PS. rozumiem Cię również bez wykrzykników ;)


mi chodzi o to :
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:36 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
6-krotnie byli wywolywani zawodnicy do tych przejazdow. Skoro sie nie stawiles to zawody szly dalej. BTW w twojej parze jechal Christell wiec i tak niesadze by udalo Ci sie wygrac mimo iz zycze kazdemu jak najlepiej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:40 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
Judge_Dread napisał(a):
6-krotnie byli wywolywani zawodnicy do tych przejazdow. Skoro sie nie stawiles to zawody szly dalej. BTW w twojej parze jechal Christell wiec i tak niesadze by udalo Ci sie wygrac mimo iz zycze kazdemu jak najlepiej :)


chodzi o sam fakt , a to kto wygrałby okazałoby sie na mecie , moze w tym przypadku na starcie :lol:
chodzi o fakt, ze w kanciapie mówią jedno, a inne sie dzieje
dobrze adanus zauwazył, trzeba miec gońca , a nagłosnienie koło namiotu Promotora nie działało nie widaomo czemu :( wiec mogłm nie słyszeć


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 15:59 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
jako jedyny miałem komplet przeciwników, uważam że SSS postąpiło ze mną nie fair :lol: :wink: w związku z tym proszę o unieważnienie tej drabinki i powtórkę BC 30 grudnia za kołem podbiegunowym :!:

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 16:59 
OZ napisał(a):
jako jedyny miałem komplet przeciwników, uważam że SSS postąpiło ze mną nie fair :lol: :wink: w związku z tym proszę o unieważnienie tej drabinki i powtórkę BC 30 grudnia za kołem podbiegunowym :!:


Ja tam nie jade zimno. :lol: GRE zawsze bedziesz mógł sie zrewanzowac ze rok :wink:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron