Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 00:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Pytanko odnosnie klasy street
PostNapisane: niedziela, 4 lutego 2007, 00:56 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
Witam,pytam bo niebardzo mogłem znalesc odpowiedz tu na forum.Mam corsę A z silnikiem 2.0 16v i chciałbym startowac w klasie street odnosnie silnika juz wiem ze moge ale chciałbym się dowiedziec wiecej w kwesti srodka a wiec chciałbym wywalic tylne kanapy,tylne boczki i zamiast tego zamontowac 2 głosniki i wzmacniacz,wspawac klatke bezpieczenstwa coś w tym stylu tylko ty niema głosników http://www.ctm.pl/images/zdjecia/big093.jpg no i nasuwa się pytanie czy bede mógł wystartowac w klasie street i ewentualnie KOE waga napewno niebedzie mniejsza jak juz to wieksza bo kanapa tylna i boczki to około 20kg a tyle bedą wazyc same głosniki wiec mogę czy nie??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 4 lutego 2007, 12:20 
Offline

Dołączył: sobota, 15 stycznia 2005, 00:05
Posty: 59
Lokalizacja: Pruszków
Jak czytamy w regulaminie klasy STREET [ http://www.sss.org.pl/documents.php?view=1 ] :

(...)
15. Możliwość zastąpienia tylnej kanapy sprzętem audio, waga sprzętu audio nie może być mniejsza od wagi zastąpionych elementów. Zawodnik jest zobowiązany do wykonania odpowiedniego ważenia w momencie instalacji sprzętu audio i przekazania oświadczenia organizatorowi.
(...)
18. Pałąk (roll bar)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 4 lutego 2007, 12:51 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
No tak ale niema nic odnosnie boczków itd. niechce zrobic auta a pózniej okaze się ze niemoge wystartowac! A w jaki sposob mam to wszystko powazyc na zawodach?? Czy zwarzenie mam wykonac w domu i miec jakiec oswiadczenie jesli tak to jakie,kto ma mi je napisac,jak to wszystko ma wyglądac itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 23 lutego 2007, 01:12 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
Czy ktoś odpowie??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron