Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: sobota, 7 kwietnia 2007, 12:01 
Offline

Dołączył: środa, 21 września 2005, 10:54
Posty: 5
Ech, wpadl do spamu. Dzieki za odpowiedz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 24 kwietnia 2007, 11:05 
Offline

Dołączył: czwartek, 28 kwietnia 2005, 19:20
Posty: 9
OZ napisał(a):
tak samo, to usprawni wszystko i nie będziemy marnować czasu na ewentualne poszukiwanie zagubionych listów, mam awersję do poczty jak zgubiła mi kilka ważnych poleconych, od tego czasu przez pocztę polską wysyłam tylko kartki świąteczne :D

wszystkie sprzedawane przez nas bilety będą dostępne na miejscu imprez po okazaniu dowodu osobistego, prawa jazdy lub innego dokumentu ze zdjęciem stwierdzającego tożsamość
przed swietami zostalem zapewniony ze bilety dojda do mnie poczta na 2 tygodnie przed zawodami, dlaczego nie dostalem tego info wczesniej tzn. przed zamowieniem biletow :?:

zaplacilem za bilet dla siebie i dla kolegi, przelew poszedl z mojego konta czyli wg. waszej mysli mam je sobie odebrac w kasie po okazaniu dowodu itp....

a teraz uwaga: moj kolega dla ktorego zamawialem bilet bedzie wczesniej niz ja i co teraz ?

z wyrazami szacunku Adam R.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 24 kwietnia 2007, 11:25 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
duże literki nie są potrzebne, nikt nie ma tu kurzej ślepoty ;)

wystarczy że napiszesz do admin@sss.org.pl i podasz swoje dane oraz dane kolegi który odbierze bilet na swój dowód osobisty przy kasie, zero problemu

nie wysyłamy biletów ze względu na brak zaufania do naszej kochanej poczty oraz dodatkowe, niepotrzebne koszty i stratę czasu przy takiej operacji

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 24 kwietnia 2007, 13:46 
Offline

Dołączył: czwartek, 28 kwietnia 2005, 19:20
Posty: 9
OZ napisał(a):
duże literki nie są potrzebne, nikt nie ma tu kurzej ślepoty ;)

wystarczy że napiszesz do admin@sss.org.pl i podasz swoje dane oraz dane kolegi który odbierze bilet na swój dowód osobisty przy kasie, zero problemu

nie wysyłamy biletów ze względu na brak zaufania do naszej kochanej poczty oraz dodatkowe, niepotrzebne koszty i stratę czasu przy takiej operacji
najwidoczniej ktos ma bo gdyby nie ten temat to czekal bym az do smierci na odpwiedzi na emaile w sprawie gdzie sa zaplacone bilety :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 24 kwietnia 2007, 15:18 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
to ciekawe bo odpowiedzieliśmy na wszystkie maile jakie do nas doszły w tym roku, może sprawdź swoje ustawienia spamu, już kilka osób się na tym przejechało

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron