Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 14:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Bemowo 1/4 mili - wyniki, komentarze, itp.
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:26 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
pogoda zamówiona w każdym razie :D
zawodnikom życzę sukcesów i poprawiania "życiówek" a widzom przyjemnego oglądania

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:35 
Bedzie fajnie.Ja uwazam ze bardzo zaskakujaca klasa na bemowie to bedzie mini+ naprawde autka przygotowane profi.Reszta to standart te same złomy tylko troszke podrasowane. :)


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 22:03 
Offline

Dołączył: wtorek, 1 czerwca 2004, 16:14
Posty: 127
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
maciek s4 1/4 napisał(a):
Bedzie fajnie.Ja uwazam ze bardzo zaskakujaca klasa na bemowie to bedzie mini+ naprawde autka przygotowane profi.Reszta to standart te same złomy tylko troszke podrasowane. :)


co wiecej w tej klasie bedzie chyba wieksza rywalizacja niz w turbo, a śmiem twierdzić że czasy nie dużo beda odbiegac

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 00:36 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
adanus napisał(a):
maciek s4 1/4 napisał(a):
Bedzie fajnie.Ja uwazam ze bardzo zaskakujaca klasa na bemowie to bedzie mini+ naprawde autka przygotowane profi.Reszta to standart te same złomy tylko troszke podrasowane. :)


co wiecej w tej klasie bedzie chyba wieksza rywalizacja niz w turbo, a śmiem twierdzić że czasy nie dużo beda odbiegac


poza moim, bo zabiłem drugi bieg i turbo nie złożone więc atakuję 19'tkę :lol: ale zabawa i tak będzie przednia

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 13:32 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
mam nadzieję, że wszystko idzie sprawnie,
mnie niestety nie ma z przyczyn zdrowotnych, za stary już jestem na taką zabawę ;)
zresztą byłem odpowiedzialny tylko ;) za pogodę i to załatwiłem :D

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: kapota
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 18:29 
Offline

Dołączył: środa, 3 maja 2006, 21:28
Posty: 4
To byla moja czwarta runda i z tego co sie okazala byla najgorsza na jakiej bylem. Zawsze na Bemowie bylo fajnie, a tu nic. Nikt ciekawy nie przyjechal.Zadnych ciekawych czasow,komentator oblesny. "Xawiery" rzadzilo, Carlsten tez wymiatalo. Silniki Nissana maja 4 cylindry a nie 6 itd itp.Żadnych nowych samochodow oprocz Camaro od VTG, Chevelle byl ,ale nic nie pokazal. Raptowny byl fajny, inny koles ktory driftowal na koncu parku maszyn i hostessy od Java Car Design. Ogolnie malo kibiców,malo zawodnikow tylko duzo slonca i glowa z jednej strony spalona :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 18:31 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 1 maja 2006, 22:02
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
To moze ja tak krociutko. Na Bemowie bylem dzisiaj, o ile dobrze licze, trzeci raz. Po poprzednich zawodach zawsze bylem zadowolony i w myslach wyrazalem chec na nastepne. Jednak w trakcie dzisiejszych doszedlem do wniosku, ze wiecej sie tam nie pojawie.

Wg mnie zawalila organizacja. Ciagle jakies roszady i zmiany, czesto nie z winy zawodnikow. Wszystko ma isc wg planu, a nagle konferansjer mowi, ze w miedzyczasie wystartuje ta a ta klasa. Jednoczesnie informuje, ze jesli w ciagu ilustam minut zawodnik sie nie stawi, to zostaje zdyskfalifikowany. Zenada.

Wyzej wspomniany konferansjer. Skad on sie tam wzial? To jakis chlopaczek wyciagniety z dyskoteki czy robiliscie casting? Ciagle walil jakies gafy, przekrecal slowa, marki, za kazdym razem zamiast 'tylne' mowil 'tylnie'. Rozmawiajac z kazdym kolejnym motocyklista mowil 'Ten, yy, motocykl... No, ten przy ktorym stoje...'. Raz powiedzial Hayabusa, bo chyba mu koles podpowiedzial. Strasznie irytujacy gosc. Wezcie nastepnym razem kogos, kto ma przynajmniej ogolne pojecie o motoryzacji.

Kolejna rzecza, ktora zaobserwowalem juz we wrzesniu, jest to, jak traktowane sa klasy MOTO. Tak w skrocie: zeby nikt sie nie przyczepil, ze nie bylo.

Ostatnia rzecz. Sprobujcie wprowadzic cos dla odswiezenia imprezy. Staje sie ona bardzo, ale to bardzo schematyczna.

Beznadziejne czasy pomijam, bo to jest zalezne od zawodnikow.

Pozdrawiam.

Dodane:
Dobrze, ze uzytkownik wyzej przypomnial:
XAWIERY!
Bez komentarza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 18:38 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
nasz komentator miał ślub kolegi, bywa i tak, nowy nie znaczy lepszy czasami, trudno mi ocenić nie będąc na miejscu, nie doprosiliśmy się o komentatora od motocyklistów, a szkoda
czasy zależą od zawodników, bywa też że awarie uniemożliwiają dobry występ, tu nie ma reguł
poza tym nie zawsze muszą padać rekordy klasowe a nawierzchnia Bemowa nie jest idealna,

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Ostatnio edytowano sobota, 28 kwietnia 2007, 18:44 przez OZ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 18:42 
Offline

Dołączył: piątek, 21 maja 2004, 14:06
Posty: 147
Lokalizacja: ...AMW...
Jeżeli chodzi o organizacje było spoko z jednym ale ja ponad 2 miesiące temu wysłałem deklaracje członkowską i nie dostałem legitymacji i obiecano mi że będe na liście członków, gdy podszedłem do pani i pana przy kasie okazało się że na liście mnie nie ma, moge prosić o wyjaśnienie :roll:

Jeżeli chodzi o zawody to VTG dało du....tylko jedna 9-wiątka w ich wykonaniu.
Civic padł, Camaro też coś się stało, corvetta padła w pierwszym przejezdzie a Typhoon nie pojechał w Outlaw bo pewnie też coś tam mu pękło. Ogulnie ze sporych obietnic nic nie wynikło.

Szkoda właśnie że nie było S4 kiedy będzie??.

A tak poza tym wszystkim było jak zawsze fajnie :D

_________________
...Adrenaline Motorsport Warsaw...Tylko to się liczy...

...AMW...Zakłócamy Spokój Ludziom Dobrej Woli...:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 18:47 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
z legitymacją zadzwoń do biura, nie ten wątek, na liście byłeś bo sam wpisywałem, może nie znalazłeś osoby z listą :D
awarie są powszechne i nie ma co się nad tym rozwodzić, każdego mogą trafić :x taki sport
S4 będzie jak oz będzie ... czyli jakoś na dniach, chyba :roll: albo i nie

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:06 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 września 2004, 21:50
Posty: 173
Lokalizacja: Wyspy Salomona
Kto wie jaki agregator siedzi w Camaro VTG?

może jakieś foty? 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:50 
Opalony na twarzy na czerwono.Moge powiedziec ze kometator juz pod koniec zawodów sie rozkrecił ciekawe kto jest taki mądry by wiedziec bedac pierwszy raz wszystko. Dopiero poczatek sezonu małe poprawki i beda smigac.Jesli chodzi o niezniszczalnego pana Mielcarka to jest nie do obiechania i jak było widac nawet przez turbo. :D
Było milo i spokojnie. Podziekowania dla Ozika za pogode wywiazał sie :wink:


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 22:15 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 października 2004, 23:32
Posty: 88
Lokalizacja: Przeszkoda
Pierwsze zawody, ktore opuscilem przed koncem. Komentator nudny, przerwy za dlugie, barierki pod kątem 45% (cholernie niewygodne), zawodników niewielu, trybun za mało, popisy pana motocyklisty nudne, ogólnie za mało atrakcji jak na 30zł :/

_________________
DIAGTRONIK rlz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:01 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
komentator do bani :? dajcie Marlona na komentatora bo on zna większość fur i wie co w trawie piszczy tak jak PMN to dobrze robił

Klasa Street FWD to porażka tak się dłużyło że większość ludzi dostawało już szału (czególnie Dragowcy)

Generalnie organizacyjnie ok

czy wkońcu startujący mieli darmowy wjazd bo są różne zeznania

pzdr

pees. jak zwykle co zawody na Bemowie brama wiazdowa otwierana jest z opóźnieniem bo brakuje jakiejś listy, następnym razem sam ze sobą wezmę listę startowę, listę wyborczą PIS wsne listy jakie znajdę

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 00:01 
Offline

Dołączył: niedziela, 9 lipca 2006, 13:29
Posty: 115
Lokalizacja: GDYNIA
potwierdzam, jakos nudnawo bylo.

najgorsze zawody sss na jakich bylem ;<

wasyl: ciesz sie ze nie przyjechalo tyle ile mialo przyjechac czyli z 80 samochodow.

ogolnie zawody poszly dosyc szybko i sprawnie. tylko to wywolywanie klas przez komentatora mylilo wszystkich, ale to nie jego wina...pierwszy raz... a komentator jak komentator musi popieprzyc glupoty czasami :D co nie zmienia faktu ze booster byl lepszy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron