Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 13:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: sobota, 13 października 2007, 17:28 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Aleś ty dowcipny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 15 października 2007, 16:30 
Offline

Dołączył: piątek, 29 kwietnia 2005, 08:54
Posty: 47
OZ napisał(a):
owszem są do opłacenia ale tylko 3-4 licencje, Pani zapomniała oczywiście dodać że była na długim urlopie we wrześniu a tylko ona się tym zajmuje
punktacja nieoficjalna jest na stronie a oficjalna i tak będzie dopiero jak gkss ją zatwierdzi

swoją drogą to opłacamy licencje ostatni sezon,
nikt z kilkudziesięciu zawodników, którzy dostali je za free nie użył nawet słowa "dziękuję", pewnie zapomnieli
ale mniejsza o to, głównie oszczędzi nam to ciągłego biegania do PZM z byle duperelem,
myślę, że zawodnicy sobie poradzą sami z licencjami tak jak radzą sobie w innych dyscyplinach pzm, wydatek 200-300 pln na osobę to nie jakaś masakra, trochę gorzej wychodzi w mnożeniu ;)


Panie prezesie .... rownie dobrze mozna napisac ze gdyby SSS nie zapłaciło to połowa osob nie wyrobiła by licencji z tego co na oko sprawdziłem jest 35 zawodnikow z licencja 2007 na 58 zawodników z klas samochodowych. Wiec prawdopodobnie taka kalasa jak mini, gdzie wszyscy sa z 2007 wogole by sie nie odbyła w tym sezonie .

Za prezent wszyscy dziekowali po egzaminie i po zwrocie kasy za badania.

Ale teoria krazaca wsrod zawodnikow - przynajmniej tych z ktorymi miałem okazje sie poznac jest jedna i ta sama , gdyby nie były opłacone to klasy drag by poległy.

Wiec nie ładnie teraz pisac ze wszyscy sa be i wogole bo nie dziekowali bo tak naprawde to zysk z tego jest obustronny.

Nie atakuje i ja ze swojej strony dziekuje za taka zachete.

_________________
MPWR 2007 nr 29 , II miejsce Klasa T+ :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 15 października 2007, 19:21 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
no tak, po prostu atmosfera przedwyborcza Ci się udziela

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 15 października 2007, 23:59 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
Oz nie wiem na ilu byleś egzaminach ale ja pamiętam że był wasz wysłannik, nigdy nie potrafiłem przypisać nixk'a do twarzy) i większość ludzi mu dziękowała za to iż są te egzaminy i SSS to pokrywa więc nie jest aż tak BE, poza tym Skunio ma rację gdyby nie darmowe licencje części zawodników w klasach MINI i MINI+ pewnie by nie było

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 16 października 2007, 09:10 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
gn11.wasyl przykro jest mi to twierdzic, ale troche dziwi mnie sytuacja ze nie stac kogos by przez pol roku odlozyc 200 zl lub 210 zl na licencje po to by moc startowac autem w ktore bardzo czesto wkladane jest mnostwo pieniazkow. Panowie tu nie chodzi o Wygorowane podziekowania, wydaje mi sie iz poprostu miloby bylo przeczytac wsrod masy uwag pod naszym adresem jeden post w ktorym bylyby podziekowania. Jednakze inicjatywa powinna wyplynac od was, mnostwo ludzi poswieca ogrom swojego czasu by ta dyscyplina wogole mogla istniec w tym kraju i bardzo czesto spotykaja sie z olbrzymia iloscia problemow, ktore trzeba pokonac. Na forum w 95% przypadkow przeczytac mozna tylko sama krytyke (konstruktywna mile widziana), czasem sprawia to poprostu przykrosc i zniecheca do dalszego dzialania. Ale team SSS jest twardy i wierze ze uda nam sie zrobic sezon 2008 jeszcze lepszy niz 2007. A teraz wracam do pracy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 16 października 2007, 17:07 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
Judge_Dread wiesz nie wiem jak inni zawodnicy ale ja ledwo kleję koniec z końcem by mieć sprawny samochód, wybuchy silnika, opłaty za starty i dojazdy to sporo kasy a kolejne 200 na licencję 100 na badania to dla mnie sporo, już i tak w tym roku mi kasy nie wystarczyło na większość startów a na bemowie ostatnim mnie nie było bo silnik kucnął i już nie było za co naprawić,

to tak chciałem się wyżalić ale pewnie jest więcej osób startujących w podobnej sytuacji jak ja

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 16 października 2007, 19:32 
Offline

Dołączył: wtorek, 1 czerwca 2004, 16:14
Posty: 127
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Judge_Dread napisał(a):
Ale team SSS jest twardy i wierze ze uda nam sie zrobic sezon 2008 jeszcze lepszy niz 2007.


mam nadzieje ze to jest pewnik, bo najlepiej w tym roku to nie było

:roll:


trzymam kciuki za lepszy 2008 rok MPWR

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 16 października 2007, 23:22 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
gn11.wasyl napisał(a):
Judge_Dread wiesz nie wiem jak inni zawodnicy ale ja ledwo kleję koniec z końcem by mieć sprawny samochód, wybuchy silnika, opłaty za starty i dojazdy to sporo kasy a kolejne 200 na licencję 100 na badania to dla mnie sporo, już i tak w tym roku mi kasy nie wystarczyło na większość startów a na bemowie ostatnim mnie nie było bo silnik kucnął i już nie było za co naprawić,

to tak chciałem się wyżalić ale pewnie jest więcej osób startujących w podobnej sytuacji jak ja

pzdr


Jedna zlota zasada cos kosztem czegos. Palisz rzuc palenie, pijesz przestan pic, a kase odloz. Wybacz mi ale takie sa realia tego sportu. Jest to bardzo kosztowna dyscyplina niestety a wydatek tego rzedu przy tych kwotach to niewielki wydatek, ale trzeba sie juz do tego przygotowywac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 17 października 2007, 01:12 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
licencje muszą być w MP
badania psycho robisz raz
Polacy już są takim dziwnym narodem, że widzą tylko słabsze strony "wszegokolwiek", tak nas nauczył komunizm i obecni politycy z każdej "partii" a przecież żyjemy w jednym z najciekawszych miejsc na glebie
WRMP było jakie było, raz lepsze raz gorsze, za to w 2007 zrobiliśmy wyjazd do Szwecji i KoE, które było naszą dwudniową i zarazem najdroższą imprezą w historii ale za to wszystko się udało, zawsze jest coś za coś
przy tej okazji ogłoszam mały konkurs/badanie socjologiczne (teraz jest moda na badania opinii publicznej ;) )
1. ile wg Was kosztuje impreza na Bemowie
2. ile kosztowało KoE 2007
3. ile kosztuje kompletny sprzęt pomiarowy na 1/4 mili
Odpowiedzi (z dokładnością do 1000 pln) proszę tylko na pw, nagrodą za dobre lub najbliższe prawdy trafienie jest darmowy start w całym sezonie 2008 lub darmowe wejściówki na wszystkie imprezy dla nie-zawodnika, oczywiście osoby bezpośrednio związane z organizowaniem imprez nie mogą brać w tym udziału, konkurs zamykamy 31.10

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 17 października 2007, 11:20 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: wtorek, 11 lipca 2006, 11:07
Posty: 612
Lokalizacja: Wołomin
A juz myslalem ze bede mial darmowy wjazd ma imprezy :)

Tak poza tym, jak ludzie maja licencje na ten rok, to przedluzenie kosztuje bodajrze 100 zl. Robisz samochod, chcesz startowac, musisz zainwestowac rowniez w siebie. U nas jest taka sama sytuacja jak i u Ciebie podejrzewam, malo kasy, duzo pomyslow i perspektywy na przyszly sezon ogromne, no ale niestety, kasa, kasa, kasa...

_________________
Bo 1/4 to hobby :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 17 października 2007, 11:23 
Offline

Dołączył: piątek, 29 kwietnia 2005, 08:54
Posty: 47
Ale ja pisałem o czym innym ,

Opłacenie licencji było wspolnym interesem,

Bo jest aternatywa w klasach street .

Dlatego to opłacenie było zarazem pozyskaniem zawodnikow

Pozdrawiam

_________________
MPWR 2007 nr 29 , II miejsce Klasa T+ :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 17 października 2007, 11:56 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
mam nadzieję, że będzie również alternatywa w klasach drag ale jeszcze nie w 2008

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron