Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 23:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Przepraszam zawodników i widzów :(
PostNapisane: sobota, 15 września 2007, 21:42 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
:cry:
Niestety pogoda przestała być naszym sprzymierzeńcem. Cieszyłem się, że nie pada (wszystkie serwisy zapowiadały ulewy - dlatego zrezygnowaliśmy z trybun) ale nie doceniliśmy siły wiatru bo wiało momentami strasznie.
Podczas jednego z takich podmuchów wywróciła się choinka (pomimo, że sam dokładnie sprawdzałem stabilność i była dociążana dwoma kołami), został uszkodzony układ elektroniczny, który odpowiadał m. in. za prestage i stage na prawym torze. To moja wina bo mogłem ją zakotwiczyć tak jak zrobiliśmy to potem ale nie przewidziałem takiej masakry :( i tak silnego wiatru. Stało się to po eliminacjach klas Drag, przejazdach eliminacyjnych motocyklistów, Street FWD i RWD a dokładnie przed startem klasy Street AWD. Do tej wywrotki wszystko działało bez zarzutu i zawody szły sprawnie. Ale tylko do tego momentu :( .
Niestety były tego dalsze konsekwencje: uszkodzony system nie zapamiętał (prawdopodobnie nie zapamiętał bo w poniedziałek się okaże) jednego przejazdu eliminacyjnego każdego zawodnika w klasie Street (dlatego m.in. zrezygnowaliśmy z półfinałów i finałów klas Street) za co tych zawodników bardzo serdecznie przepraszam. Dodatkowo eliminacje klasy Street AWD, półfinały Drag i przejazdy półfinałowe motocyklistów zostały puszczone po jednym torze czyli nie w parach a po kolei. Nasz elektronik walczył z prawym torem podczas trwania przejazdów próbując go naprawić i udało się o tyle, że finały klas Drag, motocyklowych i King of Baltic Cup szły już parami.
Jednak wcześniej dochodziło do przestojów, bałaganu informacyjnego i ciągłej walki z uszkodzonym układem elektronicznym drzewka startowego po przewrotce :( . Po prostu krew mnie zalewa jak pomyślę ile wysiłku kosztowały nas przygotowania do tej imprezy, dziesiątki godzin testów sprzętu pomiarowego specjalnie sprowadzonego do WRMP i BC i ... jeden kretyński podmuch wiatru nas załatwił :x
Dodatkowo na początku - w związku z zapowiadanymi opadami deszczu - zmieniliśmy plan zawodów, żeby za wszelką cenę doprowadzić do przejazdów klas Drag dopóki jest sucho.
Ostatecznie udało się przeprowadzić klasy Drag WRMP (co jest priorytetem) i King of BC (ze względu na gości zagranicznych). Na dodatkowe przejazdy klas Street po prostu nie wystarczyło czasu.

Prośba wielka do zawodników klas Street: szanujcie swoje time slipy i wysyłajcie do nas ich skany na adres admin@sss.org.pl Postaramy się odtworzyć dzięki temu Wasz drugi przejazd i przeprowadzić prawidłową klasyfikację Pucharu SSS oraz rozdać puchary. W związku z UPDATE zamieszczonym na końcu postu te dwa zdania są już na szczęście nieaktualne
Podobnie dla klas Drag. Z tym że nie wysyłajcie nam skanów ale trzymajcie je w razie gdyby klasyfikacja punktowa po Bemowie zawierała jakieś błędy. Na ich podstawie będzie można ją skorygować do poprawnego stanu.
W poniedziałek i wtorek będziemy przywracać wyniki Street do właściwego stanu i na bieżąco będę informował o ewentualnych problemach, które będą z tym związane.
Przepraszam wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mogli poczuć się niekomfortowo w związku z całą tą sytuacją. Po prostu ręce mi opadły jak zobaczyłem wywracającą się choinkę a dopiero co ledwo uratowaliśmy jeden z namiotów SSS. :x Podobno wiało wtedy 120 km/h :( To była jedna z najgorszych naszych imprez (gorsza była chyba tylko ta z 1 maja 2003) ale ciąg zdarzeń był niestety nieunikniony :(

Gratuluję nowym Mistrzom Polski i Robertowi Christellowi za wygranie Baltic Cup. A szczególnie Marcinowi Blauthowi za pobicie nowej życiówki 9,18 ET (o ile dobrze pamiętam).

Pojechałem dwie dziewiątki w BC przegrywając finał tylko co z tego :( , pierwszy raz od pięciu lat przyzwoite wyniki w ogóle mnie nie cieszą

UPDATE z 17.09.2007 godz. 19.36 - wszystkie wyniki zawodników są już opublikowane na http://www.sss.org.pl . Również dotychczas brakujące odzyskaliśmy z bazy zapasowej. :)

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Ostatnio edytowano środa, 19 września 2007, 09:08 przez OZ, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 15 września 2007, 22:52 
Offline

Dołączył: sobota, 27 maja 2006, 19:13
Posty: 3
Jako widz jestem strasznie zniesmaczony po dzisiejszych zawodach. Mialem nadzieje na niezle widowisko a tu klops... Faktycznie strasznie wialo i rozumiem problemy z choinka, przyczyny niezalezne ale w pewnym momencie wydawalo mi sie ze Pan/Panowie komentatorzy zaczeli sie gubic w tym co dzieje sie na torze! Kibice praktycznie zostali zostawieni samym sobie a wszystko przebiegalo pod haslem "mamy zla wiadomosc/mamy dobra wiadomosc". Stalem dalej i nie widzialem tablicy dlatego zrazilo mnie to ze nie podaje sie wszystkich wynikow przez mikrofon. W pewnym momencie nie wiedzialem czy przejazd ktory ogladam to final czy polfinal... Pech to pech wszystko mozna zrozumiec ale nie kazdy jest za "kulisami" i a tez chce wiedziec co sie dzieje. Pozdrawiam wszystkich kibicow. Ozz nie zadreczaj sie, nie mozna przewidziec wszystkiego ale oby jak najmniej takich incydentow w przeszlosci


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 00:41 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 00:12
Posty: 1
Na takich zawodach bylam pierwszy raz i jestem bardzo zawiedziona!!Duzo dobrego slyszalam o tego typu imprezach, wiec sama postanowilam sie przekonac jak jest, no i rozczarowanie! Jakis kosmicznie drogi sprzet nie byl przygotowany na warunki pogodowe, dobrze to niektorzy moga zozumiec (wyrazy wspolczucia dla ekiy, ktora to montowala:); brak siedzen, wiadomo warunki polowe; ale to ze tlum ludzi, fanow motoryzacji, ktorzy stali kilka godzin na chlodzie i deszczu nie mogl zorientowac sie czy dany wyscig to final czy kwalifikacje bo szanowny Pan Spiker nie byl w stanie im tego powiedziec; dla mnie to niedopuszczalne!!!Totalna klapa i to nie ze wzgledu na pogode tylko specjalistow od organizacji!!Wspolczuje zawodnikom, ktorzy przez nich dostana puchary poczta(żenada, chociaz mogli o tym glosno nie mowic!!!).Na imprezy tego typu chodzi sie nie tylko zeby poogladac wyscigi ale takze po to aby sie dobrze bawic!Bylo zimno, wiec choby proby rozruszana publicznosci bylyby mile widziane!!Byloby milo gdyby w nastepnym roku wyscigi byly ciekawsze, zeby bylo co wspominac!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 01:41 
Offline

Dołączył: piątek, 21 maja 2004, 14:06
Posty: 147
Lokalizacja: ...AMW...
ewe nie ma się co czepiać bo pogody nikt do końca nie przewidzi a nawet jak przewidzi to zawsze może coś się stać jak wiesz z przyrodą nikt nie wygra.
A co do trybun to OZ wyjaśnił to w swojej wypowiedzi więc przeczytaj uważnie.
I według mnie tym co naprawde zależało na wyścigach i chcieli je zobaczyć to zostali do końca i nie będą tak mocno narzekać że nie było trybun, mi to osobiście wogóle nie przeszkadzało.

_________________
...Adrenaline Motorsport Warsaw...Tylko to się liczy...

...AMW...Zakłócamy Spokój Ludziom Dobrej Woli...:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 08:16 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 07:45
Posty: 7
Pozdrawiam wszystkich co tam stali, strasznie wiało. Tak się zastanawiam że chyba ostatni raz byłem na takiej imprezie, orgazizacja tragedia i niech mi nikt nie mówi ze tam wiatr czy ogólnie zła pogoda, jeżdże na ćwiatke od początku istnienia sss jeżdziłem na Modlin i było zajebiście choć nie było jeszcze tak dłubanych aut. Po pierwsze nie podoba mi się strasznie, kiedyś auta startowały co ok 1min i następne człowiek widział rywalizacjie adrenalinka te sprawy teraz więcej jest samego oczekiwania na start niż to warte mimo nowego sprzętu nawet przed upadkiem choinki. Druga sprawa spiker jakaś pomyłka pawelec może jest i dobry ale w swoim radiu, a nie tutaj zielony jak trawa na wiosne.Powinien być ktos taki jak bulit kto ma pojęcie kto jakim autem startuje jakie ma przeróbki moc to podnosi atrakcyjność przejazdu tak było kiedyś. Myślałem że po maju tego roku gdzie komentował jakiś baran organizatorzy zdobendą doświadczenie. Powiem tak i to wiele osób potwierdzi organizatorzy z roku na rok coraz gorzej podchodzą do kibiców każąc sobie płacić coraz więcejKiedyś było 25zł teraz 30zł dla startujących co jest pomyłką kiedyś było 25zł teraz 50zł. Teraz wam się wydaje że jesteście dużą organizacją ale jak zaczynaliście od zera potrafiliscie zrobić fajną impreze. Moje zdanie jest takie po prostu wam sie już nie chce robić takich imprez.

_________________
VW GOLF 1.8T


Ostatnio edytowano niedziela, 16 września 2007, 08:47 przez siwy224, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 08:45 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 07:45
Posty: 7
Dlaczego tak się dzieje poprostu najlepsze auta zaczeły rywalizować na arenie międzynarodowej i Polska poszła w odstawke. W maju była straszna frekwencjia, tragedia ale to logiczne wszyscy liczący przygotowywali się do KoE po co im jakieś nie planowane usterki. Brak profesjonalnego toru z uht skazuje auta na kręcenie dobroch czasów. Jeszcze pare lat i zawody te umrą śmiercią naturalną. Pamiętam ile ludzi przychodziło na zawody, a ile teraz przychodzi.Nie wiem jak jest na innych torach bo nie jeżdże jeszcze mnie nie pogrzało ale w Warszawie jest chyba najgorsza kicha. Kto wie jakby było fajniej jak kiedyś to może bym jeżdził, sss traci klijentów coraz ciężej zebrać funusze wiadomo że wszystko wokół kasy się kręci. Nie potrafie jednego zrozumieć, mówi się że początki są zawsze najgorsze a tu na odwrotnie z każdym rokiem coraz gorzej. Wydaje mi się że kiedyś sss to była jedna rodzina a teraz są sami indywidualiści dlatego tak się dzieje ale może się myle. Pozdrawiam kibiców i sss

_________________
VW GOLF 1.8T


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 11:25 
Offline

Dołączył: sobota, 26 maja 2007, 17:20
Posty: 5
Tylko wyjaśnijcie jeszcze jedno! Dlaczego spiker poinformował że zostaną powtórzone przejazdy półfinałowe klas drag po czym zawodnicy zaczeli jeździć finały? I dlaczego do tych powtarzanych półfinałów zostali wyczytani zawodnicy którzy zajeli 6 miejsce w eliminacjach? Rozumiem że utraciliście dane ale wyniki eliminacji wisiały na tablicy.
Widziałem inne wyścigi na 1/4 mili organizowane nie koniecznie przez SSS tylko przez małe lokalne kluby z dużo mniejszym budżetem, i niestety muszę to przyznac te małe klubiki potrafią zorganizować dużo lepszą impreze. I co najlepsze na niektórych zawodach tego typu gdzie wpisowe dla zawodników nie wynosi tyle co na zawodach SSS i nie ma tylu sponsorów organizatorzy potrafią jakoś załatwić NAGDODY DLA ZAWODNIKÓW.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 11:33 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
nie były powtórzone bo dzięki zawodnikom udało się bezsprzecznie ustalić pary finałowe i odzyskać niektóre utracone dane z przejazdów półfinałowych

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 11:43 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 11:15
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
Jestem na Bemowie na 1/4 zawsze jak mam mozliwosc i to wczoraj to byla tragedia. Wiatr byl bardzo silny ok. Ale BRAK TRYBUN????!!!! To ze moglo padac, to nie usprawiedliwia. Impreza trwala od 10?? Jak ludzie maja tak dludo stac?? Mysle ze rozbicie imprezy wrzesniowej na 2 dni to minimum. W zeszlym roku klasa street tez nie jechala, bo bylo ciemno. A w dwa dni to nawet z problemami by sie wszystko odbylo. No i ten beznadziejny spiker. Pewnie hajs wziął i to nie mały, a długo potrafił milczeć, i można było mu powiedzieć że tu głównie chodzi o czas przejazdu a nie o prędkość końcową :!: Już nie przyczepie sie o nie informowanie o niczym na temat samochodów, i o szybkim Lansero, bo jak sie ktoś nie zna to co ma mówić??Większość przejazdów na jednym torze ale ok, choinka. Jak już sie każe stać ludziom przy barierkach to chociaż niech motory jeżdżą do końca trybun a "prezenty od firmy toyo" dostanie każdy. Bo jak ktoś stał pod koniec trybun to w "krótkich" przerwach nic poza samolotami i helikopterem nie widział. Nie wytrzymałem do końca bo jak stałem od 11, i w końcu usłyszałem ze nie ma klasy street i nie ma wyników i nie ma wielu innych rzeczy, a zaraz zobaczę po raz kolejny motory to sie wk***ilem i poszedłem do domu. W zeszłym roku siedziałem od 10 do końca. Ale na pozytyw powiem ze z roku na rok lepsze fury, i taka impreza to super pomysł. Powodzenia w organizacji w maju. A teraz postaram się zapomnieć o 15 września 07, żeby w maju 08 wyjąc 30pln(trochę sporo) i zasiąść na trybunach i zobaczyć co w zimę robiły, Polskie i nie tylko, ekipy z furami. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 11:46 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 18 września 2006, 23:19
Posty: 7
A jak zostały wyłonione pary finałowe...???Możecie to wytłumaczyć?

_________________
Suzuki Swift PETER-GUM 12,57


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 12:03 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
pary finałowe wyłania się z półfinałów oraz przy pomocy time slipów zawodników, co w tym trudnego?
ogólnie jeżeli chodzi o publikację czasów na stronie to informatyk będzie się zajmował tym od poniedziałku/wtorku bo teraz musi odpocząć

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 12:33 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: środa, 26 kwietnia 2006, 17:41
Posty: 198
Lokalizacja: Wołomin
Ja tak sobie myślę, że nie ma za co przepraszać... Raz się zdarzyło, no i trudno. Gdyby zawiedli ludzie organizujący, to można by szukać winnego, zadecydował przypadek i siły natury. Chwilę, przed wywróceniem drzewka cieszyłem się, że tak płynnie i sprawnie idzie. A to że tablica czasów nie wyświetlała? Banał, sprzęt nowy i wiadomo, że wiele rzeczy nie da się wyłapać w testach, wychodzą w praniu. Po to był Pawelec jako komentator, żeby te czasy podawać, co zresztą robił. Tyle zawodów SSS przygotował i poprowadził wzorowo, nie sądzę żeby jedna porażka miała jakoś specjalnie popsuć opinię tym wyścigom.

_________________
11. PKINP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 12:36 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
mnie porażki to zwykle mobilizują, tak samo resztę ekipy SSS a to już (jak dzisiaj policzyłem) aż 45 osób, które cały rok na prawdę dają z siebie wszystko żeby było ok ... ale tym razem nie było tyle że to nie z ich winy

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 12:42 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: środa, 26 kwietnia 2006, 17:41
Posty: 198
Lokalizacja: Wołomin
Odnośnie komentatora, to nie ma sensu wynajmować kogoś ;) To trzeba Marlonowi postawić ćwiarteczkę rano, żeby miał lepszy "flow" ;>

_________________
11. PKINP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 16 września 2007, 12:50 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
jaskier0 napisał(a):
Odnośnie komentatora, to nie ma sensu wynajmować kogoś ;) To trzeba Marlonowi postawić ćwiarteczkę rano, żeby miał lepszy "flow" ;>

po wielu różnych doświadczeniach w tym temacie też dochodzę do takiego wniosku, Marlon miał komentować ale szopka z choinką nabroiła i w tym temacie,
natomiast byłem blisko Pawelca i on dawał radę, powiem więcej - nikomu tak dobrze nie szło za pierwszym razem ale to w końcu zawodowiec i to widać

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron