Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 03:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2007, 20:38 
Offline

Dołączył: środa, 5 września 2007, 18:53
Posty: 17
Lokalizacja: Gdynia
HIO napisał :
Po raz kolejny przypominam ze przydalby sie dodatkowy wyswietlacz z czasami widoczny z parkingu dla zawodnikow. tym bardziej ze ludzie nie mieli gdzie tylka posadzic i duza czesc stala za barierkami od strony parkingu dla zawodnikow. wtedy tez nikt nie mialby pretensji ze komentator nie mowil o wszystkich czasach. - ZGADZAM SIĘ Z TYM W 100 % , może w przeszłym sezonie się uda ?
POZDRAWIAM :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2007, 20:39 
Offline

Dołączył: środa, 5 września 2007, 18:53
Posty: 17
Lokalizacja: Gdynia
oczywiście myślę o przyszłym - nie przeszłym :o :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2007, 20:54 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
ten wyświetlacz miał charakter roboczy, właściwy będzie w przyszłym sezonie
niezłym pomysłem jest umieszczenie drugiego na parkingu zawodniczym, musimy się tylko zorientować czy nie będzie konfliktu sprzętowego z poborem mocy

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2007, 21:05 
Offline

Dołączył: sobota, 10 września 2005, 15:21
Posty: 13
Obrazek

::) niema za co a Moozgu kurcze skas kojarze ten nick ale niewiem chyba zobie nieprzypomne. ok temat zrobil juz sie bardzo offtopic wiec nienapijam juz postów w sumie to moj 12 od 2 lat ;) fajnie by bylo miec tor obok siebie bo moze jakies motocyklowe imprezy moznaby bylo robic ;) poza tym 2 osrodni wypoczynkowe niesa tak daleko ;) wiec na 2 dni tez imprezy mogloby sie odbywac ok jak cos to piszcie :) najlepiej sprawdzic kiedy rada dminy ma zebranie i jechac tam w kilka osob z kinkretnym planem zagospodarowania terenu kosztami i ewentualnymi zyskami. zreszta uczyc was chyba niemusze :) pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 21:48 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 11:15
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
OZ napisał(a):
dzięki za podpowiedzi :)
impreza dwudniowa w Warszawie (głównie ze względu na koszty) jest bardzo trudna do zrealizowania, łatwiej jest poza stolicą

O imprezie dwudniowej już pisałem na 1 stronie, ale jakoś się nikt nie odniósł :? A jak jest z frekwencją na innych imprezach, czy Warszawa jakoś przeważa czy właśnie odstaje?? Bo coś się boje, że chcecie zrezygnować z Warszawy :?: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 18 września 2007, 21:54 
Offline

Dołączył: piątek, 21 maja 2004, 14:06
Posty: 147
Lokalizacja: ...AMW...
Jeżeli myślisz że Warszawa odstaje na podstawie frekwencji na ostatnim Bemowie to tego nie ma co brać pod uwage bo normalnym śmiertelnikom nie chciało się siedzieć na dworzu cały dzień w taką pogode.
Według mnie na Bemowo przyjechały osoby które naprawde lubią ten sport i się tym interesują i pogode odstawiją na dlaszy plan, a tak to zawsze na Bemowach było troche ludzi i nie było tak źle z frekwencją :D

_________________
...Adrenaline Motorsport Warsaw...Tylko to się liczy...

...AMW...Zakłócamy Spokój Ludziom Dobrej Woli...:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 19 września 2007, 01:38 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
kuba_sj napisał(a):
A jak jest z frekwencją na innych imprezach, czy Warszawa jakoś przeważa czy właśnie odstaje?? Bo coś się boje, że chcecie zrezygnować z Warszawy :?: :!:


1/4 to fajny i widowiskowy sport. Ludzie przyjdą jeżeli tylko będą wiedzieć, że taka impreza się odbywa. W warszawie jest reklama i sa ludzie. Lokalne automobilkluby, organizujące rundy poza wawą, nie zawsze przykładają wagę do reklamy

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 08:23 
Offline

Dołączył: sobota, 31 lipca 2004, 21:46
Posty: 223
Lokalizacja: sto-licznaja
Dzisiaj "wstałem prawą nogą"... i jak czytam te wszystkie wypowiedzi...
Czepiacie sie ludziska, ile to imprez już było? 29-30?
Pierwsza jakaś większa "wpadka"... nie myli się i nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi... Ktos zaraz powie że na imprezie tej rangi nie powinno się to zdżyć... nie jestem obrońcą "uciśnionych" ale ... sprubójcie sami zorganizować taką impreze, to sami się przekonacie co to za wyzwanie...
Co do spikera, nigdy nie znajdzie się taki co by wszystkim dogodził... Boster za bardzo jechał po startujących inny znowu coś tam... teraz znowu wytykacie że obecny nie podawał wyników(wszystkich)... a czy były kiedyś podawane wszystkie?
To tak tyle narazie... walne się do wyra... może stane lewą nogą... :twisted:

_________________
Profi+ miło być ograniczone do 6-cio paków...
No dobra jak nie to podniście pojemność w mini... Najszybszy wolnossący"czteropak2.0 8V" RWD 1/4=14.4sek
wstaje na żesach czasem na uszach... ;-))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 09:14 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
nie, nie proszę Cię nie kładź się :D

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 11:57 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
IMO, Booster i chyba Elberoth dawali radę, PMN także, gosciu z eski może i nadaje się do bawienia publiki ale do 1/4 to nie bardzo.

pzdr

pees. czarownik masz zakaz kładzenia sie do łóżka :lol: :wink:

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 12:14 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 22:20
Posty: 887
Lokalizacja: Wawa/R-m
gn11.wasyl napisał(a):
IMO, Booster i chyba Elberoth dawali radę, PMN także, gosciu z eski może i nadaje się do bawienia publiki ale do 1/4 to nie bardzo.



No ale właśnie dlatego był w parze z TT, który wie z czym to się je.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 13:28 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
m4rcin napisał(a):
gn11.wasyl napisał(a):
IMO, Booster i chyba Elberoth dawali radę, PMN także, gosciu z eski może i nadaje się do bawienia publiki ale do 1/4 to nie bardzo.



No ale właśnie dlatego był w parze z TT, który wie z czym to się je.


PAWLA zadanie jest takie iz ma na kazdej rundzie przyblizac laikom 1/4 mili jako laik nie jako fachowiec ma zadawac najprostsze pytania o wszystko po co to po co tamto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 20:13 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Czarowniku, nie poznaję Cię zupełnie :D

Cały problem w komentowaniu jest taki, że albo się mówi z sensem, albo porywająco, nawet wspomagacze ;) nie pomagają. Moim zdaniem duet Piotr & Paweł był bardzo udany, tym bardziej że Siara jest chyba jedynym kompetentnym spośród nas do opowiadania o motocyklach.
Ja w każdym razie zawsze jestem w rezerwie, uczę się, ćwiczę dykcję i zbieram materiały :)

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 20:37 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 09:37
Posty: 2
Lokalizacja: lbn
OZ uważam że robiliscie wszystko żeby zawody były ok ale pogoda lubi płatać figle :cry:
Byłem tam i widziałem jak się staraliście


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 20 września 2007, 20:39 
Offline

Dołączył: niedziela, 16 września 2007, 11:15
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
A3 napisał(a):
Jeżeli myślisz że Warszawa odstaje na podstawie frekwencji na ostatnim Bemowie to tego nie ma co brać pod uwage bo normalnym śmiertelnikom nie chciało się siedzieć na dworzu cały dzień w taką pogode.
Według mnie na Bemowo przyjechały osoby które naprawde lubią ten sport i się tym interesują i pogode odstawiją na dlaszy plan, a tak to zawsze na Bemowach było troche ludzi i nie było tak źle z frekwencją :D


Nie wcale tak nie myślę, bo byłem w maju i we wrześniu zeszłego roku chociażby, chodziło mi o to jak jest gdzie indziej.... Czy w innych miejscach Polski jest zauważalnie większy tłum.... A na tegorocznym wrześniowym Bemowie miałem okazje i przyjemność gościć więc chyba należę wg A3 do osób "które naprawde lubią ten sport i się tym interesują i pogode odstawiją na dlaszy plan". Z pogoda prawda, a resztę już przemilczę :wink: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron