Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 20:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: 1/4 mili - Budapeszt 27.10 - Polacy rządzą :)
PostNapisane: sobota, 27 października 2007, 14:01 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 6 listopada 2005, 15:47
Posty: 632
Z ostatniej chwili (eliminacje):

Biały Kot - 9.10 i..... 9.048 :!: :!: będzie 8? :D
S4 Killer - 9.50 (bez podtlenku!) - gratulujemy życiówki :D
Xawery - 11.72 (problemy ze sprzęgłem), w półfinale już dał radę - 11.47


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 27 października 2007, 22:21 
Offline

Dołączył: niedziela, 9 lipca 2006, 13:29
Posty: 115
Lokalizacja: GDYNIA
11.56 KRYSIO !

1. KRYSIO
2. SŁOWENIEC
3. MR. X

!!! :)

"podobno malo widzow, a organizacja 100x lepsza niz u nas !
u nas przychodza tysiace osob, a lipa jest i tak" nieautoryzowany cytat ;-)

tory sa podobno wyczyszczone a nie tak jak u nas "wyczyszczone".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 27 października 2007, 22:53 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
brawo dla chłopaków dają radę 8)

sobol prosisz się o bana :wink:

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 27 października 2007, 23:00 
Offline

Dołączył: niedziela, 9 lipca 2006, 13:29
Posty: 115
Lokalizacja: GDYNIA
;-) ja sie prosze o lepsza organizacje, bo jest skad "zgapiać" ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 27 października 2007, 23:47 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 września 2004, 21:50
Posty: 173
Lokalizacja: Wyspy Salomona
http://www.headliner.hu/plugins/autogal ... 2007-10-27
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 18:13 
Offline

Dołączył: niedziela, 28 października 2007, 18:11
Posty: 1
GS Corvettą 8.88, przejazd z pasażerem.

Czekamy na pobicie rekordu przez Prezesa :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 18:53 
Offline

Dołączył: sobota, 22 lipca 2006, 21:18
Posty: 29
Lokalizacja: Toruń
Gratulacje dla naszej reprezentacji! :D

_________________
ET 2,45,31 Toruń
Pojazd to rower "Kross" ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 02:03 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
Tor równy i przyczepny, widzów zero w sobotę bo Węgrzy odrabiali święto, w niedzielę chyba było więcej ale my musieliśmy wracać rano, zawodników też było mało (30?-40?) ale w niedzielę na pewno przyjechało więcej, w sobotę każdy mógł się wyjeździć ile chciał, jak tor był suchy to przyczepność super, trochę za krótka droga hamowania ale bez scen
myślałem, że przyjedzie więcej lokalnych szybkich aut ale w zasadzie były tylko auta streetowe, kameralna impreza

formuła finałów w nocy z oświetleniem w październiku nie wychodzi bo tor jest za zimny i za śliski, wilgoć opada i tyle, po dwóch "emocjonujących" driftach dałem spokój ale w lecie na pewno fajnie pojechać w nocy jak jest sucho i bezpiecznie

czasy eliminacyjne w południe - 9,91; 9,81; 9,50 (60ft - 1,517; V - 249 km/h) , pierwszy czas z podtlenkiem na jedynce, reszta z procedury startu bez gazu
czasy "nocne" - 11,59; 12,56 :lol:

zabawa była udana :) podziękowania dla Maćka za namówienie mnie na wyjazd i za pomoc w tym roku,
hasło wyjazdu: im mniej wydaje się na projekt tym szybciej auto jeździ ;) :lol: pewnie dlatego, że silnik przejeździł cały rok bez żadnej awarii :) seryjna skrzynia zadziwia mnie w tym aucie :)

Gratulacje dla wszystkich startujących z Polski, co najmniej cztery osoby zrobiły życiowe wyniki :D

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 09:03 
Offline

Dołączył: niedziela, 10 września 2006, 22:06
Posty: 24
Lokalizacja: zabrzeg
moje gratulacje oby tak dalej

_________________
et 13,58 Starachowice calibra team


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 16:17 
Offline

Dołączył: wtorek, 3 sierpnia 2004, 22:37
Posty: 212
OZ napisał(a):
Tor równy i przyczepny, widzów zero w sobotę bo Węgrzy odrabiali święto, w niedzielę chyba było więcej ale my musieliśmy wracać rano, zawodników też było mało (30?-40?) ale w niedzielę na pewno przyjechało więcej, w sobotę każdy mógł się wyjeździć ile chciał, jak tor był suchy to przyczepność super, trochę za krótka droga hamowania ale bez scen
myślałem, że przyjedzie więcej lokalnych szybkich aut ale w zasadzie były tylko auta streetowe, kameralna impreza

formuła finałów w nocy z oświetleniem w październiku nie wychodzi bo tor jest za zimny i za śliski, wilgoć opada i tyle, po dwóch "emocjonujących" driftach dałem spokój ale w lecie na pewno fajnie pojechać w nocy jak jest sucho i bezpiecznie

czasy eliminacyjne w południe - 9,91; 9,81; 9,50 (60ft - 1,517; V - 249 km/h) , pierwszy czas z podtlenkiem na jedynce, reszta z procedury startu bez gazu
czasy "nocne" - 11,59; 12,56 :lol:

zabawa była udana :) podziękowania dla Maćka za namówienie mnie na wyjazd i za pomoc w tym roku,
hasło wyjazdu: im mniej wydaje się na projekt tym szybciej auto jeździ ;) :lol: pewnie dlatego, że silnik przejeździł cały rok bez żadnej awarii :) seryjna skrzynia zadziwia mnie w tym aucie :)

Gratulacje dla wszystkich startujących z Polski, co najmniej cztery osoby zrobiły życiowe wyniki :D

Ozzz z całym szacunkiem nawet rozmawialismy na zawodach to co piszesz jestem w szoku,bardziej liczyłem ze Ty dostaniesz szoku jak moga wygladac zawody,a nie ze wyscigi w nocy BEE,najlepsza czesc,lecimy dalej w niedziele było 5 razy tyle ludzi ,ale od godziny 13 w gore,piszesz ze było malo aut mocnych,wiec wez pod uwage ile w polsce jest mocnych aut,ktore nie moze sie wykazac u NAS:/bo gdzie:/
Twierdzisz ze było malo osob, a mimo to organizatorzy mieli z czego zaplacic zwyciezcom plus nagordy,nie licząc rozdania nagród pod namiotem wraz z poczęstunkiem- byłes sam swiadkiem.
PS Dodam tylko ze zawsze byłem na tym forum osobą grzeczną,rozwojową,jednym słowem chwalącą 1/4 mili,ale jesli widzialo sie cos naprawde duzzzzo lepszego od naszych imprez i ktoś to krytykuje to z całym szacunkiem idzie to w złą strone,bo liczyłem ze wyciagnie sie wnioski z wyjazdu do Wegier....

_________________
10 second FWD N/A Honda CRX (10.9@210.5km/h)!!!Tokol 16.05.2009
EAST EUROPEAN Sport FWD N/A 1st place 12.18 WEGRY
Najlepsze ET w 2007 11,564:):):)Wegry Tokol
Szukam sponsora


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 16:43 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
zawody były ok, chyba źle zrozumiałeś co napisałem z punktu widzenia zawodnika a nie organizatora, organizatorzy się postarali a poza tym to mili i widać - rozsądni ludzie, bardzo dobrze że nie wzięli trybun bo by się zamordowali kosztami, prognozy pogody były słabe dlatego widzowie nie dopisali
tylko to była mała żeby nie powiedzieć miniaturowa impreza w sobotę, zawodników było więcej niż widzów, w niedzielę nie wiem bo byłem 5 minut, było kilkaset osób
mam nadzieję, że imprez w Polsce będzie na tyle dużo w przyszłym roku że każdy znajdzie coś dla siebie, nie zauważyłem, żeby był mniejszy bałagan w finałach niż u nas, taka dyscyplina i specyfika, nie ma się co spinać, każdy jeździ gdzie chce

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 31 października 2007, 21:59 
Offline

Dołączył: wtorek, 30 października 2007, 09:23
Posty: 4
Lokalizacja: Pécs (Hungary)
Budapeszt (Tököl)
2007. 10. 27.: http://www.xtremecars.hu/galeria.php?dir=Tokol_2007.10.27.
2007. 20. 28.: http://www.xtremecars.hu/galeria.php?dir=Tokol_2007.10.28.

_________________
Gabor, Vidra [Sychter]
http://www.xtremecars.hu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 1 listopada 2007, 23:50 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 18:23
Posty: 7
OZ napisał(a):
zawody były ok, chyba źle zrozumiałeś co napisałem z punktu widzenia zawodnika a nie organizatora, organizatorzy się postarali a poza tym to mili i widać - rozsądni ludzie, bardzo dobrze że nie wzięli trybun bo by się zamordowali kosztami, prognozy pogody były słabe dlatego widzowie nie dopisali
tylko to była mała żeby nie powiedzieć miniaturowa impreza w sobotę, zawodników było więcej niż widzów, w niedzielę nie wiem bo byłem 5 minut, było kilkaset osób
mam nadzieję, że imprez w Polsce będzie na tyle dużo w przyszłym roku że każdy znajdzie coś dla siebie, nie zauważyłem, żeby był mniejszy bałagan w finałach niż u nas, taka dyscyplina i specyfika, nie ma się co spinać, każdy jeździ gdzie chce


Witam
I ja chce dorzucic swoje 5 groszy, mam nadzieje ze nie dostane bana poniewaz mowie co widze i jak jest naprawde. Oz mowisz: "zawody byly ok", moze te ktore teraz byly gorsze od poprzednich nie wiem nie moge sie wypowiedziec poniewaz nie bylem ale z wczesniejszych zawodow moge powiedziec ze jestesmy 10 lat swietlnych za Wegrami tak i w organizacji, w sprzecie, w stronie internetowej, i na co wszyscy narzekaja i wlasnie z glownie z tego powodu te zawody traca z roku na rok swoja range- to coraz gorsza nawieszchnia na ktorych sie scigamy. I tak:
organizacja-wszystko odbywa szybko sprawnie bez awarii i ten urok nocnych wyscigow po prostu mega.
sprzet- bardzo ale to bardzo profi, box z dotykowym ekranem z wszystkimi informacjami aktualnymi przejazdami, miejsce w klasie wszystkie przejazdy danych zawodnikow, info na temat czasu predkosci temp itp po prostu wszystko co potrzeba.
strona internetowa- profi zrobiona i zsynchornizowana z ze sprzetem pomiarowym, SYMULACJA przejazdow z wykresami roznic predkosci przyspieszenia, wykresy obciazen mocy itp.- dla mnie to jest po prostu szok, po zawodach kazdy moze sobie zanalizowac swoje przejazdy porownac do innych i wie co w trawie piszczy.
Tor- profesjonalnie przygotowany, zero piachu kamieni itp. laczenia plyt lotniska wypelnione specialna masa, prosta.
I moim zdaniem to wlasnie glownie te czynniki sprawiaja ze ludzie wola jechac za granice niz startowac w SSS. Mowisz ze trybuny sa drogie to powiem tak: moze i sa ale na tyle zawodow , sezonow co odbywaja sie zawody 1/4 mili, ceny wejsciowek oraz frekwencja (duzo duzo wieksza niz na wegrzech) to nasze trybuny powinny byc obite zlotem i na wlasnosc a nie pozyczane. TOR- juz od dawna wiadomo ze lotniska z roku na rok sa coraz w gorszym stanie, ostatnio znajojomy zmienial opony i wiecie co bylo po zawodach w blotnikach ?-siano :D tak wygladaja nasze tory, trawa rosnie piasek dziury szok szok. Jak ktos napisal w jedny z gazet ze my Polacy mamy jednych z najszybszych kierowcow w europie ale za stan torow to zostaje jedynie sie wstydzic. Czy nie mozna znalesc jednego naprawde dobrego lotniska- wiele juz bylo o tym mowione podrzedne zawody do SSS byly nieraz rozgrywane w lepszych warunkach. Po co jezdzic po calej Polsce jak mozna znalesc jedno naprawde dobre miejsce i tam rozgrywac na stale zawody. A i jeszcze kwestia nagrod, W wiekszosci tych aut ktore uczesnitcza w zawodach wladowane sa tysiace zlotych, naprawde grube pieniadze i powiedzmy zwycierza klase i co dostaje plastikowy puchar i koszulke-gdzie np. na wegrzech sa juz pieniazki, nawet za dojazd kase zwracaja, nie mowiac juz innych krajach co mozna dostac za zwyciestwo. Skoro takie kraje jak Wegry Ukraina nasz wyprzedaja to gdzie my mieszkamy w Europie ?-po zawodach 1/4 mili widac ze stanowczo gdzies daleko, bardzo daleko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 2 listopada 2007, 20:06 
Wygląda na to, że nadchodzą czasy dość dziwne....
żeby zobczyć mocny Polski samochód trzeba pojechać za granicę :shock:

GSowi oczywiście gratulacje :D


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 2 listopada 2007, 20:46 
Mam pytanie ile razy odbywaja sie zawody na wegrzech w ciagu roku???


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron