Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: czwartek, 28 lutego 2008, 13:18 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
to nie lepiej zrobić w centralnej Polsce oba?? zawsze to więcej zawodników i kibiców

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: piątek, 29 lutego 2008, 00:56 
Offline

Dołączył: czwartek, 20 października 2005, 11:11
Posty: 231
gdzie? na trawie znowu :lol: ??

_________________
2007r.Nissan Almera N15GTi 12,4 ET.210 kmph na r888 :)
2008r.Nissan Almera Promotor 11.4ET


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: piątek, 29 lutego 2008, 01:10 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
miałem na myśli ryki lub modlin

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: piątek, 29 lutego 2008, 10:11 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
proszę o wyrozumiałość i możliwość zrobienia sezonu mniej obciążonego niż zwykle, w 2007 na prawdę "zaoraliśmy się" na śmierć,
organizacja kilku imprez w całej Polsce (w tym KoE i BC) to masakra, "tor" na Bemowie jaki jest każdy widzi, do Ryk jest 115 km, do białej 160 z Wawy więc różnica żadna, na Modlinie ma chyba robić imprezę intercars

ogólnie zawodów na pewno nie zabraknie w 2008, jest jeszcze KoE w Belgii, na Węgrzech, imprezy w Szwecji, na Ukrainie, dwa Puchary made by SSS, kilka imprez w Rykach, legal street w Łodzi (niedługo zapewne ogólnopolski) itd, na prawdę jest w czym wybierać i bardzo dobrze :D

w sezonie 2009 czekają nas nowe wyzwania więc ten rok chcemy spędzić ścigając się z ludźmi, którzy są fajni i wyluzowani bo zdecydowana większość ludzi związanych z ćwiartką taka właśnie jest :)

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: piątek, 29 lutego 2008, 15:57 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
gn11.wasyl napisał(a):
to nie lepiej zrobić w centralnej Polsce oba?? zawsze to więcej zawodników i kibiców

pzdr



to zrób. Bedziesz miał duzo widzów i zarobisz miliony.

A my wolimy zrobić to tam gdzie jest dobra nawierzchnia.

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: piątek, 29 lutego 2008, 19:46 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
modlin i ryki mają lepszą nawierzchnie niż KŚ :roll:

wypowiadam sie jako zawodnik nie jako widz czy organizator

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: sobota, 1 marca 2008, 23:35 
Offline

Dołączył: wtorek, 3 sierpnia 2004, 22:37
Posty: 212
Jesli sa tylko dwie rundy SSS ,
to czy bedzie klasyfikacja indywidualna i zespołowa??

_________________
10 second FWD N/A Honda CRX (10.9@210.5km/h)!!!Tokol 16.05.2009
EAST EUROPEAN Sport FWD N/A 1st place 12.18 WEGRY
Najlepsze ET w 2007 11,564:):):)Wegry Tokol
Szukam sponsora


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: sobota, 1 marca 2008, 23:40 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
to są dwa oddzielne puchary,
reszta zgodnie z regulaminem, zgłoszenia zespołów są możliwe jak zawsze

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: poniedziałek, 3 marca 2008, 05:44 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Widzę że to już koniec mojej kariery w wyścigach na 1/4 mili na Bemowie już nic nie będzie? Startuję w klasie STREET w zeszłym sezonie na Bemowie 2 razy byłem. W stolicy niestety takich zwodów bardzo brakuje a teraz zostały zabrane ostatnie. Martwi mnie to bo część z kierowców wróci przez to na ulice, a kiedyś przeczytałem że SSS chciał z tym walczyć impulsem był wypadek pana Wdowczyka. Sam z takiej ulicy się nawróciłem na rzecz profesjonalnych zawodów więc wiem co mówię, a teraz już nie mam gdzie się ścigać i co znowu na ulicę mam wracać? Jeszcze do Białej dało by radę pojechać, ale ja zawsze niestety mam problemy z czasem wolnym i nie wiem czy się to uda.
Nie dało by rady na Bemowie chociaż STREETA organizować? Wiadomo na profesjonalne zawody jest kiepska nawierzchnia ale autom ulicznym to szczególnie nie przeszkadza. Niewiem może się mylę ale zainteresowanie takimi zawodami wcale nie było by mniejsze do STREETu zawsze dużo aut się zgłaszało kibice tłumnie się zjawiali, a teraz żeby wasze zawody obejrzeć musieli by do Białej jechać. W Warszawie na 1/4 mili zawodów już nikt nie organizuje kibice i zawodnicy których tu zawsze nie brakuje poprostu stracą coś czym się interesowali swoje pasje. Nie wszystkim wystarczy w zamienniku NFS ProStreet niektórzy zaczną się na Wólce pojawiać, a ja myślałem że SSS chce walczyć z takimi praktykami czyżbyście oddali już stolicę w ręce undergraundu?
Nie mogę oprzeć się wrażeniu że takie działania ten sport zabiją, lub sprawią że będzie dostępny dla wąskiej grupy ludzi DRAGOWCY jakoś dadzą radę bo budżety mają zupełnie inne niż kierowcy ze STREETu choć na sponsorach napewno stracą bo wasze zawody są jedynymi o których się w mediach mówi a teraz to tylko 2 puchary będą.
Ciekaw jestem jak te ALTy będą wyglądały i czy coś w stolicy będzie organizowane może się na nie przeżócę. Jest mi jednak przykro że z Bemowa zrezygnowaliście bo wasze zawody zawsze były wyjątkowe 3 lata kibicowania i rok startów chyba uprawniają mnie do wystawienia takiej opinii. Nawet zastanawiam się czy nie zebrać podpisów dla ratowania imprezy na Bemowie, ale nie znam przyczyn dla których kompletnie z Bemowa zrezygnowano dobrze by było gdyby to jakoś oficjalnie wyjaśnić bo osoby postronne mogą się tylko domyślać, a chyba nie jest to jakaś tajemnica. Dodam jeszcze że zawsze startowałem na waszych zawodach z pasji i dla przyjemności ponieważ mam najsłabsze autko z klasy STREET RWD i zaledwie 140KM (zielone BMW może ktoś pamięta) nie mniej na torze walczyłem ze swoimi czasami z każdym wyścigiem osiągając lepsze wyniki miałem nadzieję że w tym sezonie zejdę do 17sec, ale wygląda na to że nie na Bemowie niestety :( .
Mam jeszcze pytanie czy jest jakieś miejsce gdzie można się dowiedzieć o terminach i miejscach organizowania 1/4 mili? Bo ja szukałem i znaleźć nie mogę. Zresztą inne zawody to już nie to samo SSS był zawsze najlepszy. POZDRAWIAM

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: poniedziałek, 3 marca 2008, 12:27 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
Bemowo było w planie ale właściciel chciał za dużo kasy za wynajem (kilkadziesiąt tysięcy) i negocjacje się nie udały. Robiąc WRMP musielibyśmy się na to zgodzić, teraz już nie musimy. Ostatni sezon pokazał, że to miejsce nie jest najlepsze na zawody nie tylko ze względu na nawierzchnię. To nie oznacza, że nigdy nie zrobimy imprez w Warszawie, to oznacza tylko, że nie będzie ich w 2008.
SSS będzie wspierać lokalne inicjatywy. Zawodów innych niż robione przez SSS na pewno nie zabraknie.
Najbliższe Warszawie miejsca imprez w 2008 to Ryki i Łódź.
I dzięki za miłe słowa :) za uwagi również. Przez 5 lat zawodów robionych przez SSS nikomu (widzowi czy zawodnikowi) nic się nigdy nie stało złego. Nie mieliśmy żadnego wypadku a jak raz był pożar startującego auta to wszystko było pod kontrolą. Bezpieczeństwo to zawsze był priorytet również dlatego by zmienić odbiór społeczny tej dyscypliny. To w dużej mierze się udało :)

Śmierć Jaśka w 2005 roku nie była jakimś specjalnym impulsem by zaostrzyć nasze stanowisko w sprawie "nielegalów". SSS powstało przecież już w 2002 po to by ścigać się bezpiecznie i było założone przez osoby, które też jeździły kiedyś po ulicy ... bo nie było innych możliwości. Kontynuowanie "rajdów ulicznych" gdy powstały zawody było absurdalne ale - jak pokazała dalsza historia - niestety nie dla wszystkich. Jasiek nie zginął podczas nielegalnych wyścigów, zginął jako pasażer gdy wracał z takiego "spotkania" i był na nim jako widz. To okrutne i bolesne ale takie są fakty. Natomiast to, że uczestnicy tamtych "wyścigów" (poza PMN) nigdy nie zmądrzeli (czyli np gs, który dalej szalał po nocnych, super "czadowych" wyścigach po centrum Warszawy dla kompletnych idiotów) spowodowało taką a nie inną reakcję SSS. Zresztą on i znany "wciągający inaczej wituś" nigdy już nie wystartują w naszych zawodach. Dotychczas musieliśmy ich tolerować przez robienie MP ale to już przeszłość.

Teraz będziemy robić zawody tylko dla normalnych i fajnych ludzi, których łączy prawdziwa pasja. A zawody bliżej Wawy wrócą w przyszłości.
Próbujemy równolegle rozwijać ALT i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mieli dla Was dodatkową, torową niespodziankę :)

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 marca 2008, 23:27 przez OZ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: poniedziałek, 3 marca 2008, 21:34 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Marko84s napisał(a):
Widzę że to już koniec mojej kariery w wyścigach na 1/4 mili na Bemowie już nic nie będzie? Startuję w klasie STREET w zeszłym sezonie na Bemowie 2 razy byłem. W stolicy niestety takich zwodów bardzo brakuje a teraz zostały zabrane ostatnie. Martwi mnie to bo część z kierowców wróci przez to na ulice, a kiedyś przeczytałem że SSS chciał z tym walczyć impulsem był wypadek pana Wdowczyka. Sam z takiej ulicy się nawróciłem na rzecz profesjonalnych zawodów więc wiem co mówię, a teraz już nie mam gdzie się ścigać i co znowu na ulicę mam wracać? Jeszcze do Białej dało by radę pojechać, ale ja zawsze niestety mam problemy z czasem wolnym i nie wiem czy się to uda.
Nie dało by rady na Bemowie chociaż STREETA organizować? Wiadomo na profesjonalne zawody jest kiepska nawierzchnia ale autom ulicznym to szczególnie nie przeszkadza. Niewiem może się mylę ale zainteresowanie takimi zawodami wcale nie było by mniejsze do STREETu zawsze dużo aut się zgłaszało kibice tłumnie się zjawiali, a teraz żeby wasze zawody obejrzeć musieli by do Białej jechać. W Warszawie na 1/4 mili zawodów już nikt nie organizuje kibice i zawodnicy których tu zawsze nie brakuje poprostu stracą coś czym się interesowali swoje pasje. Nie wszystkim wystarczy w zamienniku NFS ProStreet niektórzy zaczną się na Wólce pojawiać, a ja myślałem że SSS chce walczyć z takimi praktykami czyżbyście oddali już stolicę w ręce undergraundu?
Nie mogę oprzeć się wrażeniu że takie działania ten sport zabiją, lub sprawią że będzie dostępny dla wąskiej grupy ludzi DRAGOWCY jakoś dadzą radę bo budżety mają zupełnie inne niż kierowcy ze STREETu choć na sponsorach napewno stracą bo wasze zawody są jedynymi o których się w mediach mówi a teraz to tylko 2 puchary będą.
Ciekaw jestem jak te ALTy będą wyglądały i czy coś w stolicy będzie organizowane może się na nie przeżócę. Jest mi jednak przykro że z Bemowa zrezygnowaliście bo wasze zawody zawsze były wyjątkowe 3 lata kibicowania i rok startów chyba uprawniają mnie do wystawienia takiej opinii. Nawet zastanawiam się czy nie zebrać podpisów dla ratowania imprezy na Bemowie, ale nie znam przyczyn dla których kompletnie z Bemowa zrezygnowano dobrze by było gdyby to jakoś oficjalnie wyjaśnić bo osoby postronne mogą się tylko domyślać, a chyba nie jest to jakaś tajemnica. Dodam jeszcze że zawsze startowałem na waszych zawodach z pasji i dla przyjemności ponieważ mam najsłabsze autko z klasy STREET RWD i zaledwie 140KM (zielone BMW może ktoś pamięta) nie mniej na torze walczyłem ze swoimi czasami z każdym wyścigiem osiągając lepsze wyniki miałem nadzieję że w tym sezonie zejdę do 17sec, ale wygląda na to że nie na Bemowie niestety :( .
Mam jeszcze pytanie czy jest jakieś miejsce gdzie można się dowiedzieć o terminach i miejscach organizowania 1/4 mili? Bo ja szukałem i znaleźć nie mogę. Zresztą inne zawody to już nie to samo SSS był zawsze najlepszy. POZDRAWIAM



Przeczytalem ten tekst i az mi sie lezka w oku zakrecila, to jedna z nielicznych pochlebnych opinii na temat organizowanych przez nas zawodow, dziekuje za odwage i konkretne postawienie sprawy. I teraz moze milo Cie zaskocze i innych z SSS :) juz za kilkanascie dni moze podkreslam moze uda sie zrobic cos w Warszawie :)

Wszystko przed nami, wszystko w trakcie, wiec nie zapeszajmy moze sie uda. Jeszcze raz dziekuje za to co napisales. Jako organizator i tworca SSS obiecuje ze w Warszawie cos sie odbedzie :)

_________________
Obrazek
Corling Łukasz Snoch
ul. Dominiki 10
03-604 Warszawa

tel. 507 021 880
@ lukasz.snoch[at]post.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: wtorek, 4 marca 2008, 10:34 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 12:37
Posty: 374
Lokalizacja: Dragstrip
Cytuj:
Jako organizator i tworca SSS obiecuje ze w Warszawie cos sie odbedzie :)


impreza w klubie na otwarcie i zamkniecie sezonu :lol: :wink:

dobra na poważnie to też liczę że coś w wawie zorganizujecie, nie ma to jak ścigać się na swoim podwórku :mrgreen:

pzdr

_________________
nr startowy 12 - 2007r. - Street FWD
nr startowy 41 - 2010r. - Street FWD
nr startowy 18 - 2012 - Drag RWD - 13,205 ET Bemowo
Chevy Camaro Z28 Iroc-Z 6,3L V8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: wtorek, 4 marca 2008, 13:14 
Offline

Dołączył: środa, 4 października 2006, 01:10
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Tak myślałem że właścicielowi lotniska o kasę chodzi wolał nie zarobić nic niż obniżyć cenę do uczciwego poziomu. Czekam na informację niecierpliwie na temat zawodów w Warszawie.

_________________
Obrazek
1/4 mili Bemowo ET+RT 18.229


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: niedziela, 27 kwietnia 2008, 12:13 
Offline

Dołączył: niedziela, 27 kwietnia 2008, 12:05
Posty: 1
NO I PO CO GŁUPOTY PISZECIE O TERMINACH ?
Pojechałem dzisiaj do Warszawy na Bemowo bo przecież jest 27.04.2008 jak to napisał OZ i pustki. Dzięki niekompetentnym ludziom za to.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: harmonogram eliminacji 1/4 mili 2008
PostNapisane: niedziela, 27 kwietnia 2008, 12:55 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: czwartek, 27 stycznia 2005, 23:45
Posty: 522
Lokalizacja: Bełchatów
OZ napisał(a):
wstępnie daty wyglądają tak:
1. Bemowo 27.04
2. Kamień Śląski 18.05
3. Biała Podlaska 15.06
4. Bemowo 21.09


Taka była podana wstępna lista eliminacji, niestety z przyczyn różnych tylko jedna z w/w jest pewna tj. Kamień Śląski. Wiążąca informacja na ten temat znajduje się na stronie http://www.sss.org.pl Kwestia braku zawodów na Bemowie, była kilkakrotnie w tym wątku wyjaśniana.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron