Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Regulamin 1/4 mili Gecko Cup 2009
PostNapisane: poniedziałek, 28 września 2009, 13:40 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 września 2009, 22:24
Posty: 7
Lokalizacja: Pruszków
Ja mam pytanie regulaminowe :)

Teraz na Bemowie były moje pierwsze zawody na 1/4 i trzeba przyznać że zabawa jest przednia :)

Do rzeczy:
W regulaminie na przemian piszę się o 8 lub 4 najlepszych zawodników w klasach którzy będą startować dalej.

Np. punkt 10.10 mówi o ośmiu najlepszych z danej klasy ale już punkt 10.12 mówi o tym że ćwierć finały odbywają się jak zarządzi je organizator.

Do tego jeszcze w punkcie 8.3 jest napisane że prawo do startu w King of Moto ma ośmiu najlepszych zawodników z eliminacji o 4 nie ma ani słowa.

Wprowadziło to w mojej początkującej głowie sporo zamieszania bo myślałem że popatrzę na 8 zawodników ze wszystkich klas MOTO a tym czasem było po 4, a przecież tylko klasa MOTO Extreme była uboga w maszyny, reszta miała więcej niż 8 zawodników - może zmiana w trakcie zawodów ze względu na ograniczony czas imprezy? Tylko wtedy powinna być jakaś informacja.

Jak już ktoś wytrzeźwieje po afterze to dzięki za odpowiedź :wink:

No i na pewno do zobaczenia na kolejnych wyścigach! :wink:

Pozdro
UxY

_________________
/CBR 1100 XX Silver'Bird


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin 1/4 mili Gecko Cup 2009
PostNapisane: poniedziałek, 28 września 2009, 14:31 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Prawo do startu ma 8 najszybszych zawodników i są oni rozstawiani w pary systemem pucharowym, to znaczy 1 z 8, 2 z 7, 3 z 6 oraz 4 z 5.
Często tak się składa, że na klasy King już nie wystarcza sił zawodnikom albo ich maszynom, i często okazuje się że np. jest zawodnik z miejsca 1. a nie ma tego z miejsca 8. Wtedy ten z miejsca 1 automatycznie, walkowerem przechodzi do kolejnej rundy.

W razie wakatu w którejś z par nie dobieramy zawodników z dalszych miejsc, bo to byłoby dla odmiany krzywdzące dla tych, który normalnie zakwalifikowali się.

Awarii było dużo, może stąd wydawało Ci się że w Kingu jedzie 4 zamiast 8 zawodników, a może ja czegoś nie powiedziałem przez mikrofon. Generalnie jestem pewien że było wszystko zgodnie.

Natomiast w klasach powszechnych zwyczajowo przeprowadzamy tylko półfinały i finały, wszyscy są przyzwyczajeni do takiej formy i przy obecnej liczbie wszystkich klas nie widzę możliwości zmieszczenia w harmonogramie ćwierćfinałów - to by wydłużyło zawody o jakieś 4 godziny, a i tak kończyliśmy o zmroku pomimo że zaczęliśmy o 7:30.

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin 1/4 mili Gecko Cup 2009
PostNapisane: poniedziałek, 28 września 2009, 14:34 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 września 2009, 22:24
Posty: 7
Lokalizacja: Pruszków
a jak wygląda sprawa finałów w grupach? - tam dostaję się 8 czy 4 najlepszych z każdej grupy? Tzn np. finałowe przejazdy z grupy np. Moto Plus robiło 4 zawodników a nie 8 z eliminacji. :) Rozumiem że tak jest zawsze?

Dzięki za szybka odpowiedź :)

Pozdrawiam
UxY

_________________
/CBR 1100 XX Silver'Bird


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin 1/4 mili Gecko Cup 2009
PostNapisane: poniedziałek, 28 września 2009, 14:46 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
czy będzie zawsze? nie wiem, w tej chwili tak jest
mamy prawo do ogłoszenia ćwierćfinałów, jak będziemy mieli takie plany to będą one wcześniej widoczne w info o danej imprezie
zwykle robimy tylko półfinały i finały

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin 1/4 mili Gecko Cup 2009
PostNapisane: poniedziałek, 28 września 2009, 14:52 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 września 2009, 22:24
Posty: 7
Lokalizacja: Pruszków
oki, i o tą informacje mi chodziło, nie trafił do mnie tekst z regulaminu w tej kwestii.

Dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam
Ux.

_________________
/CBR 1100 XX Silver'Bird


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron