Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 15:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 19:20 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 10:12
Posty: 62
A takie Pytanie: jak można sprawdzić punktację w klasach po dwóch rundach? W panelu zawodnika jest przycisk ale nie aktywny?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 19:57 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: czwartek, 27 stycznia 2005, 23:45
Posty: 522
Lokalizacja: Bełchatów
Na stronie głównej jest link do tabeli

http://sss.org.pl/downloads/klas190709.htm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 22:57 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 10:12
Posty: 62
dzięki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 00:11 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 lutego 2008, 23:51
Posty: 4
Moim zdaniem motocykliści zostali poszkodowani podwójnie,nie dostali punktów ani nagród pieniężnych.A problemu z trakcją niezuważyłem nawet na mokrej płycie lotniska.Poprostu większość zawodników zbyt wcześnie zrezygnowała z rywalizacji i to oni powinni być poszkodowani brakiem punktów z tej imprezy.

_________________
9,776 ET Bemowo 27.09.2009
YAMAHA R1 RN19


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 00:15 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
nagrody pieniężne i tak "przepadły" bo w żadnej klasie nie było minimum trzech moto
dajmy już temu spokój, było, minęło
każdy wie co nas czeka w przyszłości w takich przypadkach pogodowych :) normalnie wszyscy co startują dostaną punkty a Ci co jadą do domu ... ich nie dostają
można uznać, że tym razem demokratycznie większość moto nie chciała punktacji, raz się zgodziliśmy, ostatni raz
to tylko jeden z setek przypadków gdzie demokracja się nie sprawdza ;)

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: wtorek, 29 września 2009, 10:48 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 28 września 2009, 13:43
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa
Jest już po sezonie więc teraz to i tak nie ma znaczenia..ale jako zawodnik wydaje mi się że mam prawo się wypowiedzieć w tym temacie...a zalogowałem się na forum wczoraj...
"Wiodący zawodnicy" to złe określenie w tej dyskusji..Nie segregujmy się na równych i równiejszych..wszyscy mamu takie same prawa.
Przed rozpoczeciem przejazdów kwalifikacyjnych wsiadłem w auto z Łukaszem Taborem i człowiekiem z ochrony i pojechaliśmy po pasie do samego końca...wtedy lało tak że po pasie płyneły strumienie..wpaść w taką kałużę przy ponad 200 km/h jest niebezpieczne..wbrew temu co pisał jeden z kolegów.. Nawet poślizg przy 100 może się skończyć poślizgiem i kontaktem z glebą...Jeśłi ktoś myśli inaczej to osobiście mówię że nie jeździł po mokrym..albo jeździł ale pojęcia o temacie nie ma...

Po rozmowach z kolegami(a starliśmy się wypytać wszystkich na tamtą chwilę obecnych) stwierdziliśmy że jazda w takich warunkach jest niebezpieczna...i nie chcemy ryzykować..
Osobiście nie wierzyłem w poprawę pogody..zapakowałem moto na lawetę i pojechałem do Trójmiasta.
Oczywiście byli zawodnicy, którzy przyjechali z drugiego końca Polski i chcieli pojeździć..chociażby po to by sponsor był zadowolony...i to też było poruszone podczas dyskusji z OZ-em. Natomiast Ci zawodnicy powiedzieli że zostają..będa jeździć..ale zgadzają się na to by nie były przyznawane punkty do klasyfikacji generalnej..i na tym się zakończyło.

Ktoś napisał że Ci co zostali mogą czuć się oszukani....Tak samo mogliby się poczuć zawodnicy którzy pojechali do domu..ustalili że punktacji nie będzie...a okazało by się ze jednak punkty były przyznawane..
W regulaminie jest zapis:
..Dyskusja powinna się zakończyć już po pierwszych zdaniach Oz-a w tym wątku..

_________________
MV Agusta F3 675 ( 2012 )
http://www.pitstop-motocykle.pl
Team MOTOPASJA
Is not a ride...It's a rider..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Punktacja za Borsk dla motocyklistów
PostNapisane: środa, 30 września 2009, 21:31 
Offline

Dołączył: piątek, 24 lipca 2009, 12:32
Posty: 86
Lokalizacja: Gryfice
A mi zabrakło 1-go punktu do 2-go miejsca w generalce, a za pomocą tego zwycięstwa ze samym sobą w Borsku i tych punktów których nie dostałem, był bym pierwszy...
Tak tylko się chciałem pochwalić :P
Pozdrawiam

_________________
Obrazek
ET 8.3672 @ 294.6km/h Tierp Arena 2013


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron