Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 16:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 09:10 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: wtorek, 7 sierpnia 2007, 21:37
Posty: 545
Lokalizacja: Wołomin
nowygoral napisał(a):
...( może dlatego że za dużo piwa tam pili)...

SSS jak tak dalej pójdzie nie przewiduje wam świetlanej przyszłości wasze miejsce zajmą ludzie zorganizowani którzy i na tym zarobią i zrobią konkretną zorganizowaną imprezę i dla widzów i dla uczestników
pozdrawiam
Obserwator


My tam piwa nie pijamy, tylko czysta walimy. Po piwie to by nikogo na pasie i w namiocie nie bylo, sisiu jednak cisnie.

Co do naszej przyszlosci, to juz wielu nam wrozylo, z roznym efektem. Ale raczej martwic sie nie musisz, jakos damy sobie rade :>

_________________
Masz problemy ze snem? Problemy z kręgosłupem?
http://www.star-medico.com
506994427


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 12:30 
Offline

Dołączył: niedziela, 26 kwietnia 2009, 09:35
Posty: 40
Lokalizacja: WGM
http://www.youtube.com/watch?v=hUVSW7SvyTo

filmik z przejazdami finałowymi :wink:
jest jeszcze półfinał Aniołka z Z06 :wink:
filmik od kilku min na YouTube... :D
nie mam konta na Facebooku wiec jak SSS chce wrzucić na profil, to nie wnoszę sprzeciwu :wink:

_________________
Smoke Tires Not Drugs


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 13:33 
Offline

Dołączył: piątek, 15 września 2006, 12:39
Posty: 149
Lokalizacja: BRONX
Wiem że to nie wasza wina i tego się nie zmieni ale FWD trakcji 0, więc proszę nie porównujcie prosze do ulicy bo to śmiech, tylko drag slicki dawały rade.

Impreza jak zwykle na duży +

_________________
Corsa 3.0 N/A ET 12.21


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 15:59 
Offline

Dołączył: środa, 21 kwietnia 2010, 12:24
Posty: 4
Impreza jak dla mnie udana - najbardziej podobało mi sie rozdawanie pucharków bezpośrednio po finałach a nie na koniec .
Na przyszłość mała sugestia aby rozdzielic eliminacje na 3 grupy : street ,moto i drag - niby tak miało teraz tez byc ale jakos nie wyszło...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 16:03 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
actionkot napisał(a):
Impreza jak dla mnie udana - najbardziej podobało mi sie rozdawanie pucharków bezpośrednio po finałach a nie na koniec .
Na przyszłość mała sugestia aby rozdzielic eliminacje na 3 grupy : street ,moto i drag - niby tak miało teraz tez byc ale jakos nie wyszło...

Teoretycznie jest rozdzielone, ale początki puszczamy razem, bo wtedy ruch jest mniejszy. Potem następuje segregacja, street - moto - drag ale zawsze cośtam się wymiesza. Trudno podać konkretny harmonogram przed zawodami, bo wszystko zależy od liczby zawodników i pogody.

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 17:46 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: wtorek, 11 lipca 2006, 11:07
Posty: 612
Lokalizacja: Wołomin
nowygoral napisał(a):
pierwszy raz uczestniczyłem w tej imprezie i się strasznie zawiodłem po pierwsze:
- jestem spoza warszawy miałem sporo problemów żeby dostać się na lotnisko, zero oznaczeń


Tak jak kolega wyżej napisał, mapka, gps, wszelkie dane były podane duużo wcześniej niż się sezon zaczął...

nowygoral napisał(a):
- biletówka 35 zł/os kosmos za to co było na imprezie nie warto organizatorzy liczyli chyba tylko na zysk( na moje ok było ok 30-40 tyś ludzi łatwa kalkulacja)


Uwierz mi, że gdyby przyszło tyle osób, to miał byś małe szanse na zjedzenie jakiejkolwiek kiełbaski, skorzystanie z toitoja, czy też zaparkowanie na lotnisku na parkingu dla widzów... Wielokrotnie przesadziłeś ze swoimi wyliczeniami, tutaj Cie zapewniam...

nowygoral napisał(a):
- ochrona to dno i wodorosty


Kreatywna krytyka jest Twoją mocną stroną. Powiedz przynajmniej pisząc coś takiego, co spowodowało Twoje negatywne nastawienie do naszej ochrony. Bo rozumiem że nie chodzi o ubiór.

nowygoral napisał(a):
- gastronomia wybaczcie ale to co oni zaprezentowali to porażka ( jeden gość trzymający kasę dla paru stanowisk co skutkowało ogromnymi kolejkami)


Tutaj możesz mieć rację, kolejki były spore, może nie 40 000 osób kupowało kiełbasę, ale to jak najbardziej można zmienić i zwrócimy na to uwagę..

nowygoral napisał(a):
- jako laik w temacie wyścigów słabo znający się na samochodach oczekiwałem przynajmniej minimalnego opisu startujących a tu nic paplanina prowadzących nie na temat i mało profesionalnie


Tutaj również możemy coś zaradzić, od razu apeluję do naszych zawodników, by podsyłali opisy aut i ich modyfikacji, wtedy będą bardziej szczegółowe i bardziej dostępne dla komentatora :)

nowygoral napisał(a):
- organizacja!!!! panowie robicie to od 2003 roku a w waszych szeregach panował kompletny bezład nikt nic nie wiedział w namiocie organizatora ciągle odsyłali do kogoś innego ogłoszony pseudo konkurs na który panowie z namiotu organizatora sami nie znali odpowiedzi ( może dlatego że za dużo piwa tam pili) - opinie co do organizacji nie są tylko moje ale i również ludzi którzy do was jeżdzą od dawna


Nie tyle odsyłali, co są poszczególne osoby zajmujące się u nas danymi konkretnymi sprawami. Nie może każdy robić wszystkiego z wiadomych powodów.
"Panowie z namiotu organizatora sami nie znali odpowiedzi" - podejrzewam że akurat natrafiłeś na mnie w namiocie, tak więc już wszystko Ci chętnie wyjaśnię :) :
1. konkurs był wymyślany przez naszego komentatora na bieżąco, gdyż jeden z naszych patronów medialnych "dorzucił" kilka nagród, niestety na samym początku nas o tym nie doinformował jaki konkurs ogłosił, tak więc tutaj było chwilowe zamieszanie, zdarza się w takich sytuacjach i prosimy o zrozumienie
2. Czy nie znali odpowiedzi to ciężko powiedzieć, przyszedłeś, spytałeś od którego roku organizujemy zawody, dodając potem czy to był rok 2002. Nie odpowiedziałem "tak", tylko "możliwe, albo od 2003, nie pamiętam dokładnie :lol: " - powiedz mi proszę, czy dzwoniąc do jakiegokolwiek radia w sprawie konkursu przez nie ogłoszonego, najpierw pytasz się która odpowiedź jest prawidłowa ? :mrgreen:
I wybacz, ale w dniu zawodów jedynymi trunkami które spożywałem, to woda, cola, redbull i herbata na śniadanie :)


Na tyle na ile mogłem, to odpowiedziałem Ci na pytania/sugestie. Nie ma rzeczy idealnych, ale przynajmniej się staramy na tyle na ile możemy, co nasi stali bywalcy mogą chyba potwierdzić że potrafimy uczyć się na błędach..

_________________
Bo 1/4 to hobby :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 18:45 
Offline

Dołączył: środa, 28 kwietnia 2010, 20:40
Posty: 4
nie krytykuje was a wytykam małe błędy
dziękuję za szeroką konkretną wypowiedź. Siedzę troszkę w masówkach więc pozwoliłem sobie wtrącić parę groszy.
Pytanie gdzie było słynne Audi organizatora gdzie inne dragstery?
co do mapki to przyjechałem pociągiem, Warszawy nie znam przydało by się na przyszłość oznaczenie dojścia pod samym miejscem imprezy ( jakieś służby porządkowe kierowały na inna imprezę nie na waszą;) )

zaczynaliście w 2003 wtedy były inne wymagania klientów ( widzów ) teraz są inne, jako wasz klient jestem troszkę zniesmaczony oczekiwałem czegoś więcej
ale życzę na przyszłość sukcesów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 19:16 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 3 września 2006, 13:21
Posty: 747
Lokalizacja: Wołomin
nowygoral napisał(a):
Pytanie gdzie było słynne Audi organizatora gdzie inne dragstery?


Auta które przyjeżdżają do nas na zawody (zwłaszcza te mocne) startują także w innych zawodach i zawsze jest prawdopodobieństwo że tak "wyżyłowany" samochód rozsypie się i właściciel nie zdąży go poskładać do następnych zawodów.
Niestety tak było właśnie tym razem gdzie znakomita większość bardzo mocnych aut wysypała się bądź nie zdążyła poskładać przed naszymi zawodami. To jest sport tak już bywa, nazwij to jak chcesz ale to zwyczajny pech. Dla odmiany często zdaży sie tak że prócz wszystkich mocnych aut które były zapowiadane znienacka pojawi się jeszcze kilka niezapowiedzianych.
Jako organizator nie możemy odpowiadać za to że ktoś z zaproszonych i potwierdzonych gości nie dojechał.

_________________
KTP
>>>Type<<<
Wyczynowa obsługa krótkofalówki :)

http://rent2rent.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 21:25 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:14
Posty: 154
Lokalizacja: Inowroclaw
Aleks napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=hUVSW7SvyTo

filmik z przejazdami finałowymi :wink:
jest jeszcze półfinał Aniołka z Z06 :wink:
filmik od kilku min na YouTube... :D
nie mam konta na Facebooku wiec jak SSS chce wrzucić na profil, to nie wnoszę sprzeciwu :wink:



znajdą sie gdzieś moje przejazdy z King of Street :wink:

_________________
Wicemistrz Polski w klasie turbo 2004.
2009 Street Power RWD 1 w generalce
2009 King of Street 2 w generalce
2010 Street Power 1 w generalce
2010 King of Street 1 w generalce

Chevrolet Corvette C5 Z06


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 22:16 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Trudno, żebyśmy Warszawę oznakowywali - jednak mamy XXI wiek, pojawiły się samoloty, komputery i.... GPS :) i nie da się ukryć że nastawiamy się na zmotoryzowanych.
W miejscach trudniej dostępnych, jak np. w zeszłym roku w Borsku, wystawialiśmy kierunkowskazy na nasze zawody, ale w Wawie to nie ma sensu, musielibyśmy tydzień nic nei robić innego tylk oznakowywać dojazdy.

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 22:22 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 28 września 2008, 21:15
Posty: 193
Lokalizacja: WWL
Ponadto, masz internet, istnieje ZUMI, google maps ( mapke miales na oficjalnym info) targeo, jakdojadę.pl i parenaście innych stron wspomagających dojazd jeśli ktoś nie posiada GPS.

Pozdrawiam

_________________
I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way - Keichii Tsuchiya


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 22:41 
Offline

Dołączył: środa, 28 kwietnia 2010, 20:40
Posty: 4
wydawało się być bardzo dużo ludzi mogę się dowiedzieć ile?
a park maszyn był bardzo rozsypany i nieskładny;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: czwartek, 29 kwietnia 2010, 23:00 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
zawsze wydaje się, że jest 5 razy tyle ludzi, niż jest w rzeczywistości.
około 7000 ludzi - to niemało, ale mieliśmy sporo większe imprezy.

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: piątek, 30 kwietnia 2010, 08:11 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 7 stycznia 2007, 16:11
Posty: 163
Lokalizacja: Jarosław
nowygoral napisał(a):
wydawało się być bardzo dużo ludzi mogę się dowiedzieć ile?
a park maszyn był bardzo rozsypany i nieskładny;p


Tak, i zupa też była za słona :wink:
Co do twojego pierwszego posta, to z tym piwem w namiocie to ostro pojechałeś kolego, marna prowokacja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 25.04.2010 BEMOWO - wrażenia, emocje, komentarze :-)
PostNapisane: piątek, 30 kwietnia 2010, 14:15 
Offline

Dołączył: środa, 21 kwietnia 2010, 12:24
Posty: 4
choć jestem z Wawy - to musze przyznac racje że przydałoby sie lepsze oznakowanie - zwłaszcza że impreza była pod patronatem władz wiec nie powinno byc problemu postawic 3 znaki ( na skrzyzowaniu powstancow) po drodze i przy bramie - moi goscie z Warszawy ktorzy pierwszy raz przyjechali na taka impreze totalnie nie wiedzieli co jak i gdzie ,nawet juz wewnatrz ( gdzie jakie zawody ) - a przeciez chcecie miec widzów nie tylko wsród zawodnikow


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron