I juz jestesmy po konkursie Miss Gecko oraz Wyborze Najladniejszego Auta zlotu. Wygrala przepiekna kobieta a najladniejszym autem zlotu okazala sie nie ziemsko przerobiona Honda Civic, skorzane wnetrze, chromowany silnik, trzeba bylo to widziec.
Pary pol finalowe i finalowe:
PÓŁFINAŁY - KLASA MINI
36 - Jarosław Rutkowski - FIAT SEICENTO 16V
VS
85 - Sebastian Zwoliński - FIAT SEICENTO SPORTING
86 - Damian Karenkiewicz - FIAT SEICENTO
VS
95 - Michał Fenc - FIAT SEICENTO
PÓŁFINAŁY - KLASA FWD
12 - Marcin Koziorzemski - HONDA CRX
VS
19 - Michał Stec - OPEL CORSA A
81 - Tomasz Mitoraj - HONDA CRX
VS
31 - Adam Minkisiewicz - HONDA CIVIC
PÓŁFINAŁY - KLASA RWD TURBO
15 - Paweł Kowalski - ADEX - PORSCHE 911 964VS
VS
93 - Bartek Siemieniuk - SAM AC COBRA
80 - Dawid Samp - TOYOTA SUPRA TURBO
VS
90 - Łukasz Ciesielski - BMW E30 340I
PÓŁFINAŁY - KLASA AWD TURBO
26 - Rafał Walas - FIAT RITMO
VS
89 - Michał Mikulski - OPEL CALIBRA
3704 - Adrian Kreft - AUDI S6
VS
3183 - Dorian Lewandowski - SUBARU IMPREZA
PÓŁFINAŁY - KLASA MOTO
2030 - Łukasz Tabor - SUZUKI GSX-R
VS
2702 - Przemysław Nowakowicz - SUZUKI GSX-R 750
2701 - Łukasz Wieczorek - HONDA CBR 600
VS
2029 - Kuba Lotz - SUZUKI GSX-R 750
PÓŁFINAŁY - KLASA MOTO PLUS
2019 - Piotr Czekański - SUZUKI GSX-R 1000 K3
VS
2059 - Pavel Schlesinger - SUZUKI GSXR 1000
2016 - Adam Ostrowski - GSXR 1000
VS
2031 - Rafał Jednorowski - SUZUKI GSXR K8
FINAŁ - KLASA MOTO MAXI
2012 - Paweł Jan Ratajczak - SUZUKI GSX 1300R
VS
2048 - Konrad Sobczyk - SUZUKI HAYABUSA
PÓŁFINAŁY - KLASA STREET DIESEL
3045 - Krystian Bąkowski - SEAT IBIZA
VS
3022 - Krzysztof Sikorzyński - SKODA OCTAVIA
3111 - Grzegorz Walecki - SKODA OCTAVIA
VS
3170 - Michał Orzechowski - SEAT LEON
PÓŁFINAŁY - KLASA STREET FWD
3007 - Łukasz Lamik - VOLKSWAGEN MK3 VR6
VS
3012 - Marcin Bijak - VOLKSWAGEN GOLF I 1.8T 82R
3016 - Łukasz Loch - MAZDA MX3
VS
3017 - Dariusz Rejkowski - HONDA CIVIC
PÓŁFINAŁY - KLASA STREET RWD
3013 - Albert Wiśniewski - CHEVROLET CORVETTE C5
VS
3171 - Zdzisław Wojtyło - DODGE CHARGER
82 - Michał Kostuch - FORD MUSTANG
VS
3018 - Andrzej Gutysz - CHEVROLET CORVETTE
PÓŁFINAŁY - KLASA STREET AWD
3702 - Daniel Jastrzębski - VOLKSWAGEN GOLF PROTURBO
VS
3173 - Paweł Jacheć - SUBARU IMPREZA GT
17 - Maciej Pietrusza - SUBARU IMPREZA
VS
3166 - Krzysztof Holz - EAGLE TALON TSI AWD
Czekamy z pol finalami i finalami do zakonczenia przelotnej powodzi ktora powstala na terenie imprezy
po przelotnym deszczu kotry postanowil nas odwiedzic.