Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 14:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: niedziela, 22 sierpnia 2010, 10:12 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 3 maja 2009, 10:11
Posty: 138
Lokalizacja: warszawa | woŁomin
Ja żałuję, czekam na jakieś newsy z dzisiejszej imprezy i nic, doczekać się nie mogę :]
Pozdrowienia dla SSS Team :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 03:37 
Offline

Dołączył: czwartek, 24 września 2009, 17:30
Posty: 103
Ewa (Griftera) napisał(a):
Ja żałuję, czekam na jakieś newsy z dzisiejszej imprezy i nic, doczekać się nie mogę :]
Pozdrowienia dla SSS Team :D

Jeden news :D Pierwsza dziesiątka w street na SSS :)

_________________
Zegrze Pomorskie 2010r 10.9 ET AWD STREET


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 08:46 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
polało burzą pod koniec niedzieli
dzięki za wspólne zawody, było fajowo choć sporo zapisanych zawodników nie dotarło

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 10:17 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Nigdy w życiu nie byłem taki zmęczony :D
Dwudniowa impreza okazała się strzałem w dziesiątkę, DJ-e i ogólnie scena (wiecie ocb ;) ) wyszła świetnie, dużo nowych znajomości i mnóstwo dobrej zabawy, aż szkoda było to kończyć.
Sobota sportowo udana, troch e zamieszania z bracketem :oops: ale następnym razem bedzie lepiej. Można na brackecie osiągać fajne czasy ET, bo goniący zawodnik ma dodatkową motywację i punkt odniesienia, takiego pacemakera.
Niedziela też mocna, gratki dla Daniela i dla moich ulubionych motocyklistów, którzy oprócz walki na setne sekundy (Fejt - CzeX i Rafał Jednorowski - Slesinger) odstawiali różne hece, kręcili ogólnie show.
Ulewa też była wydarzeniem, bo takiego deszczu też nigdy nie widziałem - jakby ktoś lał mi na łeb wodę z wiadra, a ja stwierdziłem że nie rozpuszcżę sie przecież i ratowałem komputery i monitory w namiocie.

Ech, długo by opowiadać, a ja mam gardło zdarte przez kilkadziesiąt godzin nawijania farmazonów ;]

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 10:32 
Offline

Dołączył: czwartek, 24 września 2009, 17:30
Posty: 103
Jak by ktoś miał filmik z mojego przejazdu 10.9 to proszę wrzucić :)

_________________
Zegrze Pomorskie 2010r 10.9 ET AWD STREET


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 10:39 
Offline

Dołączył: czwartek, 7 sierpnia 2008, 21:48
Posty: 76
Impreza udana. Jak zawsze dobrze zorganizowana . Z newsow to Xawery M. przyjechał swoim nowym bolidem tj .Corsa A MV6 z najlepszym czasem Et 11,3 . Jak na pierwsze zawody to bardzo ładny czas.Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 11:03 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 sierpnia 2007, 16:06
Posty: 48
Witam, kiedy mozna sie spodziewac wynikow na stronce? :)

_________________
polo 1.8t ET 11.402


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 11:11 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Wyniki bedą, jak tylko Marcin (keez) bedzie miał dostęp do internetu, bo tam w lesie to tylko komórki i to słabo. Dzis wieczorem powinno juz być, jeśli zdąży wrócic do Warszawy

[EDIT]wyniki od kilku godzin już są[/EDIT]

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Ostatnio edytowano poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 16:33 przez Marlon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 12:35 
Offline

Dołączył: środa, 21 lipca 2010, 16:11
Posty: 3
Chciałem podziękować ekipie sss za schronienie w namiocie organizatorów,walkę o utrzymanie go i miłą atmosferę, wczoraj o tym zapomniałem.

Wielkie Dzięki :!:

Sam drift był bardzo udany do momentu...(każdy wie :wink: ).
Kto nie został do końca niech żałuję: narty wodne, water drift w wykonaniu Ognia.

Ekipa techniczna również spisała się na medal:

Obrazek

Jeszcze raz: Wasze zdrowie...

Obrazek

ps.
Czy ktoś ma ketchup albo musztardę :?: 8) 8) 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 15:15 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Jedno jest pewne: można było się najeździć do woli.
Rekordzista w ilości przejazdów, Roberto Mierzwiński zrobił 33 przejazdy :lol: eliminacyjne

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 16:38 
Offline

Dołączył: wtorek, 15 września 2009, 13:26
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
Impreza wypadła świetnie, dawno się tak dobrze nie bawiłem walcząc na setne sekundy z Fejtem w eliminacjach, potem w półfinałach i finałach też różnice nie były duże, Konrad był za mną jakieś 15cm na mecie, do tej pory serce bije mi mocniej :)
W ogóle zdrowa atmosfera była na tych zawodach, żadnych protestów, wyrzucania czechów do klasy Extreme itp.

Ps. Już nawet wybaczyłem sss skrócenie sobotnich eliminacji o godzine ... dotarłem z Wawy równo o 18 i lipa ...
PS2. Marlon jakie show..... przecież nie mam tylnych podnóżek co uniemożliwia mi Long-Wahacz-Wheelie ;)

Pozdr
Czex

_________________
#1 King of Moto 2010 #2 King of Moto 2011
#1 Moto Plus 2010 #2 Moto Plus 2011
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 18:36 
Offline

Dołączył: wtorek, 15 czerwca 2004, 10:35
Posty: 133
Lokalizacja: GDYNIA
impreza 2 dniowa to jest to , zawsze jeden dzien moze byc słabszy pod względem pogody np , obiekt tez fajny , mam nadzieje ze za rok bedzie w kalendarzu

_________________
Toyota Supra et11,805@211.38km/h 582KM 636Nm
Porsche 996 GT2 et11.194@208,49km/h
Nissan Skyline GTR et11,013@197.07km/h
Bmw M3 E46 Tor Poznań 2:00.275
Mistrz Polski 2007 Turbo+
http://WWW.NIKORACING.COM
http://WWW.HOOSIER.PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 20:39 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: wtorek, 29 września 2009, 15:01
Posty: 741
Hehehe Impreza bardzo udana. Dwa dni dają radę. Co prawda każdy zmęczony i na autopilocie, ale FUN był.

Sobota pełna śmiechu. Nasi Drifterzy generalnie poczucie humoru mają potężne:) Od "kwaczących" kurczaków przymocowanych na wzmocnieniu czołowym poprzez zmiatanie drzwiami ludzi stojących na bramkach:) lol

Niedzielna parada była piękna. Szkoda tylko, że tak krótko trwała - powinny być ze dwa okrążenia, bo niektórzy ludzie nie zdążyli przybiec z ćwiartki:)

Mam nadzieję, że na następną rundę Węgrzy (driftBox) przyjadą sprawnym autem, bo przez prawie całą niedzielną imprezę, jeździłam w poszukiwaniu przewodu wysprzęglika. Cieszcie się, że nie dotarł na lotnisko ten grad który spotkał mnie w Koszalinie oraz taka ilość wody, że przez chwilę myślałam, że zamiast civica mam łódź podwodną:)

Do zobaczenia w Lublinie:)

Kilka fot tak na szybko

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 22:02 przez Nati, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: 21-22.08 Zagrze Pomorskie, V runda 1/4 i drift, dwa dni show
PostNapisane: poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 21:15 
Offline

Dołączył: środa, 28 lipca 2010, 00:30
Posty: 4
Więc tak , byłem już na wielu imprezach mniej i bardziej fajnych. Może moja ocena tej imprezy nie będzie obiektywna bo nie jestem człowiekiem wymagającym. Ale spoko są ludzie którzy jak mają furę , skórę i komórę to znajdą dziurę w całym.

Organizacja
Uważam że Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego ( SSS ) zorganizowało wszystko na najwyższym poziomie !!!
Dojazd oznakowany w prosty sposób ale skuteczny na tyle że nawet nie włączałem navi.
Na miejscu żadnych kolejek na wjeździe żadnych problemów z trafieniem tam gdzie trzeba.
Na wieczornych baletach gdy tylko jakieś dwa koguciki zaczynały do siebie skakać z łapami to zaraz przybiegało 5 z ochrony i spokój.
W DriftTaxi za każdym razem sprawdzane było czy kierowca i pasażer mają zapięte pasy i założone kaski.
Jeśli ktoś z zawodników lub publiczności próbował się popisywać swoim autem na parkingu czy na drogach dojazdowych zazwyczaj po chwili był przy nim wóz z ochrony lub OZ o ile nie mylę postaci, to Ty Arek jeździłeś do niegrzecznych ?
Piwo było , jedzenie było , prysznice chyba nie dojechały albo nie zauważyłem. Ale były toalety i umywalki.

Atrakcje
Wszystko to co zapowiadano
Szczerz się przyznam z jednym, nie spodziewałem się że gorące dziewczyny będą aż tak gorące. Faceci przed którymi tańczyły pewnie tez nie :D

Na 1/4 mili
Tor zabezpieczony odpowiednio.
Mało aut startujący ale konkretne.
Więcej nic nie napisze bo byłem tam krótko.

Drift
Trasa za szybka jak dla mnie i osiągów auta , 130-150km /h trzeba było mieć żeby poprawnie pokonać pierwsze dwa zakręty . Byli pewnie tacy co wjezdzali szybciej, mój kwadrat (211KM) nie dał rady zeby rozpedzic sie więcej na odcinku start>1zakręt.
Może i dobrze bo już przy 130km/h drżała mi ręka przed zaciągnięciem ręcznego , strach niesamowity przy pierwszych 3-4 próbach. Oczywiście zakończonych po za torem zazwyczaj tyłem do kierunku jazdy :mrgreen: ( ja dopiero raczkuje )
Ale dzieki temu było widowiskowo bo wielu wylatywało po za tor albo uderzało w plastikowe bloczki wyznaczające trase , mi się na szczeście jakimś cudem udawało i auto wróciło do domu w całości.
Zajebista jest tam nawierzchnia , wzieliśmy 56 koł i jeszcze opony luzem , ja zużyłem tylko 4 :) i zużyłbym moze jeszcze max. 4 gdybym nie urwał półośki. :P
Drift Taxi robiliśmy jak było ciemno więc wrażenia ludzie mieli niesamowite , tor był oświetlony ale tylko częściowo , zeby widzieć gdzie się leci ja musiałem zapodawać długie.

Impreza pokazał że mimo ogromnych nakładów na reklamę , w naszym rejonie jest tak że jadą Ci którzy starują i Ci zagorzali fani motoryzacji. Bo frekwencja (publiczność) była według mnie bardzo mała.
A może to po prostu nie odpowiedni moment na taką imprezę , pewnie masa ludzi jest spłukana na koniec okresu wakacji...

Wielkie Dzięki dla ekipy SSS i pozostałych osób które przyczyniły się do zorganizowania tej imprezy.
Jak dla mnie było Z.A.J.E.B.I.Ś.C.I.E !

_________________
Auto Mania Słupsk
DriftTeamSłupsk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: drift Poweriser | Siwy i Tomo
PostNapisane: wtorek, 24 sierpnia 2010, 16:18 
Offline

Dołączył: wtorek, 24 sierpnia 2010, 15:07
Posty: 2
Lokalizacja: MMz
Posiada ktoś video lub/i foto, jak przed paradą Siwy kręcił wokół Toma skaczącego na Poweriser?

Na powerkach nie robił tego nikt wcześniej na świecie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
www.poweriser.pl - oryginalne skaczące szczudła Poweriser
www.AcroSchool.pl - szkoła Poweriser dla każdego


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron