Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: środa, 29 sierpnia 2012, 17:42 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 22:20
Posty: 887
Lokalizacja: Wawa/R-m
Panowie,
Odnośnie finansów itd...
Nie trzeba tutaj nikomu tłumaczyc, jak wygląda obecnie rynek sponsorski itd. zarówno 1/4 mili jak i innych dyscyplinach motorsportu. Kuleje mówiąc krótko, nieliczni mają sponsorów, a większość z tych nielicznych jeździ za pieniądzy taty lub rodzinnych firm (w czym oczywiście nie ma nic złego). Jak zapewne widzicie aktualnie jako SSS nie mamy żadnego dużego partnera, więc finansujemy się sami (głównie poprzez bilety wstępu). Dlatego też poziom nagród jest jaki jest, ale mamy nadzieję że się poprawi. Nam też byłoby lepiej gdyby dla najlepszych były grube nagrody finansowe lub rzeczowe i mamy nadzieję, że takie czasy wrócą :)
Nagrody są jakie są, zgadzamy sie natomiast że wpsomniany zresztą w tym topicu system ich przyznawania nie jest najlepszy - na białą troszkę go zmodyfikujemy nie łącząc go tak silnie z ilością pojazdów w klasie, info niedługo :wink:

Jeśli chodzi o opłatę startową to jak dla mnie patrząc obiektywnie 90 PLN to nie jest wygórowana cena z udział takiej imprezie i nie chcę mi się wierzyć, że te 30 PLN róznicy spowodowało spadek zainterosowanie - spójrzcie co można mieć aktualnie za 90 PLN....

I na koniec coś co mam nadzieję wiecie, ale jeszcze raz - nam jako SSS strasznie zależy na satysfakcji Was - czyli zawodników, ale jak są czasy cięższe to i musimy się spinać. A w dalszym ciągu w SSSie działają wszyscy z pasji i każdy ma na codzień normalną pracę itp...

PS. Prosiak - 350 pojazdów to bywało tylko na Bemowie i w dalszym ciągu łącznie z tym rokiem Bemowo wypada zacnie i liczba zgłoszonych pojazdów chodzi wokół "3" z przodu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: środa, 29 sierpnia 2012, 22:33 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 4 października 2004, 09:04
Posty: 30
Lokalizacja: Poznań
Patrząc z perspektywy kilku lat jest słabo z ilością zawodników, a ci którzy startują borykają się z brakiem kasy. Ze sponsorami też cienko, ale nie ma się co dziwić. Sponsor chce zobaczyc auto ze swoją reklamą w tv, magazynie motoryzacyjnym, gazecie. Tylko, że nikt nie pokaże zawodów o nic. To muszą być mistrzostwa Polski. Bez tego nie będzie sponsorów. Musimy jako zawodnicy wesprzec SSS i naciskac na PZM, żeby były mistrzostwa. Nie za wielką kasę, której się domagają, ale dlatego że my zawodnicy w liczbie 150 chcemy uprawiac tą dyscyplinę. Mają w statucie wspieranie sportu motorowego. Pogadajmy o tym w Białej konkretnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: czwartek, 30 sierpnia 2012, 09:05 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 września 2011, 20:56
Posty: 16
MP to świetny pomysł , może ułatwi to zdobycie licencji ...

Planowałem pojechać do Czech pościgać się z Martinem , mają tam też kilka innych mocnych HD... ... potrzebna licencja , ok
po kilku telefonach do PZM usłyszałem że będę musiał startować na Poznaniu w klasie pretendent (na HD ??!! ) bo PZM nie organizuje żadnych wyścigów na 1/4 ...
no i muszę zrobić kilka licencji tj najpierw C potem B dopiero A uprawnia do startów na międzynarodowych zawodach....
I za każdym razem na tor ??!! Równie dobrze mogę zmienić dyscyplinę.
no co by nie zrobić 3-4 tyś zł , pytałem o możliwość refundacji przez PZM , pan się roześmiał... :/

_________________
Obrazek
#1 Moto Chopper 2011
HD Sportster 883R
Bemowo 2011 ET 14.417s
2011 Best ET 12.299s
2012 Best ET 11.986s
Obrazek
http://www.dywizjonpoludnie.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:37 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
ale niesądze że będziemy mieć czas rozmawiać w kupie ludzi o tak ważnych rzeczach, myśle że chyba forum jest bardziej na miejscu, żeby na spokojnie podyskutować na temat mistrzostw Polski oraz PZMocie, rozumie że można to jakoś przeforsować i Pan mielcarek wie (albo ma pomysł jak to zrobić) więc może, dobrze by było zacząć jakąś konkretną rozmowe (albo chociaż może p.Mielcarek powie jak to widzi) bo niesądze że w białej będzie na to czas, a w sumie temat dość ważny

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 01:56 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: sobota, 16 września 2006, 22:00
Posty: 511
Pamietajcie ze juz z PZMotem mielismy do czynienia ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 09:25 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 19:50
Posty: 12
Faktycznie coraz mniejsze zainteresowanie tym sportem. Ja i mój brat Łukasz L staramy się jeździć na każde rozgrywki SSS po całej polsce, zniechęca nas to że koszty są duże a nagrody nie wielkie i jeszcze w dodatku te imprezy są mało nagłaśniane w mediach na skutek czego nie możemy znaleźć sponsora w celu zrekompensowaniu kosztów. Jestem za i będę wspierał żeby coś działać w tym kierunku jak wspomniał Mielcarek trzeba siąść i to obgadać wszystkie możliwości.

_________________
Corsa A R32T Street FWD

Et 11:67 Rekord Street FWD Ełk 2012


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 13:43 
Offline

Dołączył: piątek, 15 września 2006, 12:39
Posty: 149
Lokalizacja: BRONX
hej, pragnę zwrócić uwagę iż potrzebuję dane osób do pucharów jak i do przelewów za nagrody na razie mam tylko trzy osoby, a od 1 do 9 mam zaplanowany urlop
więcej info na adam@mazuryinfo.com

Przepraszam to po co były brane dane przy podium od wszystkich na pudle?
EOT

Zgadzam się z Xawerym coś z tym, trzeba zrobić w naszej klasie było 4 zawodników :(

_________________
Corsa 3.0 N/A ET 12.21


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 20:17 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
specu napisał(a):
...
Zgadzam się z Xawerym coś z tym, trzeba zrobić w naszej klasie było 4 zawodników :(


połączyć klase z czymś jeszcze ;) albo rozwiązac klasy pojemność x turbo...

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 20:33 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2010, 08:46
Posty: 57
Nie jest tak źle z reklamą iprezy, reklamy słyszałem w radiu, w świecie motocykli, (ciekawe czy pójdą za ciosem i napiszą relację), no i reklama/wywiad w Kawa czy Herbata fakt że z zeszłego roku.
a oto kilka zdjęć dzięki uprzejmości nieznajomego fotografa:
https://plus.google.com/photos/11045444 ... 8856703745
tvn turbo kto jeszcze nie widział:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QgHC8GFcSs

_________________
Suzuki GSX-R TURBO&NITRO ET 8,96
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 21:27 
Offline

Dołączył: piątek, 15 września 2006, 12:39
Posty: 149
Lokalizacja: BRONX
Nie trzeba nic łączyć ani mnożyć ,wystarczy żeby w jakiś sposób spowodować aby ludki wolnossakami FWD zapisywali się do FWD ,a nie do street FWD i latali z turbo mówię o tym od 2 lat i nic :lol:

_________________
Corsa 3.0 N/A ET 12.21


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 21:37 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
specu napisał(a):
Nie trzeba nic łączyć ani mnożyć ,wystarczy żeby w jakiś sposób spowodować aby ludki wolnossakami FWD zapisywali się do FWD ,a nie do street FWD i latali z turbo mówię o tym od 2 lat i nic :lol:


zmienić nazwy z drag n a profi... drag kojarzy sie ui nas z pustą puszką i kaskiem na głowie, sam sie wahałem dośc chwile i na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie zbudować cali do streeta choć na ulice wyjedzie bez problemu... więc jest cały czas streetowa (bo wpis do dowodu że mam 2miejsca to zajmie mi 1dzień....i ciekawe co wtedy z regulaminiem skoro ilość miejsc mi sie zgadza z dowodem ;) )

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: sobota, 1 września 2012, 12:28 
Offline

Dołączył: piątek, 15 września 2006, 12:39
Posty: 149
Lokalizacja: BRONX
Zgadzam się!!!

_________________
Corsa 3.0 N/A ET 12.21


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: poniedziałek, 3 września 2012, 07:47 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Ostatni sezon pokazał, że w ogóle rozdział na street i drag na asfalcie to nonsens - ewentualnie street wydzielić można jako subkategorię w ramach innej - pogadamy o tym po sezonie.

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: wtorek, 4 września 2012, 20:47 
Offline

Dołączył: czwartek, 7 sierpnia 2008, 21:48
Posty: 76
Wystarczy zaostrzyć przepisy klasy street w taki sposób że np. ma być silnik tego samego producenta, pojemność taka jaka wychodziła fabrycznie , liczba miejsc taka jak z fabryki , nie wolno przywozić streeta na lawecie itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: wtorek, 4 września 2012, 21:42 
Offline

Dołączył: czwartek, 27 sierpnia 2009, 23:15
Posty: 29
KamienPomorski napisał(a):
Wystarczy zaostrzyć przepisy klasy street w taki sposób że np. ma być silnik tego samego producenta, pojemność taka jaka wychodziła fabrycznie , liczba miejsc taka jak z fabryki , nie wolno przywozić streeta na lawecie itp.


Z tym streetem na lawecie to spokojnie :) nikt nie będzie się tłukł przez polske po dziurawych drogach jak może spokojnie przywieźć auto na zawody na lawecie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron