Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 17:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: piątek, 19 kwietnia 2013, 18:31 
Offline

Dołączył: wtorek, 15 czerwca 2004, 10:35
Posty: 133
Lokalizacja: GDYNIA
jestem za rozszerzonym pomiarem zdecydowanie , mysle ze każdy "doświadczony" a wiadomo ilu jest stałych bywalców wiec możecie to robic w slepo bez pytania , bo nie każdy jest na forum ...

_________________
Toyota Supra et11,805@211.38km/h 582KM 636Nm
Porsche 996 GT2 et11.194@208,49km/h
Nissan Skyline GTR et11,013@197.07km/h
Bmw M3 E46 Tor Poznań 2:00.275
Mistrz Polski 2007 Turbo+
http://WWW.NIKORACING.COM
http://WWW.HOOSIER.PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: piątek, 19 kwietnia 2013, 19:30 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
HIO napisał(a):
jest szansa na śnieg? :lol: bo nie wiem czy zmieniać na letnie już :wink:

a za dodatkowymi pomiarami/danymi to jestem jak najbardziej na tak- im więcej danych tym bardziej można się poprawić :idea:


muszę Cię zmartwić ;) w niedzielę będzie słonecznie, 15-18 stopni :)
w sobotę temperatury podobne, bez opadów przez cały weekend

ps. zgłosiło się ok. 210 zawodników do 1/4 mili oraz ok. 90 zawodników na drift :D
reszta informacji o zawodnikach będzie - jak zwykle - dostępna na zawodach na Bemowie :)

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: piątek, 19 kwietnia 2013, 20:36 
Offline

Dołączył: środa, 25 maja 2005, 10:06
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/ SSGarage
porscheee napisał(a):
jestem za rozszerzonym pomiarem zdecydowanie , mysle ze każdy "doświadczony" a wiadomo ilu jest stałych bywalców wiec możecie to robic w slepo bez pytania , bo nie każdy jest na forum ...


i wcale nie musicie czekać z wprowadzeniem tego do nowego sezonu - w zasadzie im szybciej tym lepiej :)


OZ napisał(a):
HIO napisał(a):
jest szansa na śnieg? :lol: bo nie wiem czy zmieniać na letnie już :wink:

a za dodatkowymi pomiarami/danymi to jestem jak najbardziej na tak- im więcej danych tym bardziej można się poprawić :idea:


muszę Cię zmartwić ;) w niedzielę będzie słonecznie, 15-18 stopni :)
w sobotę temperatury podobne, bez opadów przez cały weekend


no dobra zmienie te koła...ale to tyle roboty...ehhh :lol:

oby było jeszcze cieplej :D

_________________
Spawanie to ciekawe zajęcie... ;)

http://www.SSGarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: niedziela, 21 kwietnia 2013, 22:58 
Offline

Dołączył: niedziela, 21 kwietnia 2013, 22:53
Posty: 1
Wszystko fajnie ładnie pięknie.. Ale wasze time slipy to była jakaś jedna wielka porażka.. Na żadnym wydruku nie miałem czasu przejazdu i na dodatek 2 z 5 to nie były moje. Ale po za tym było fajnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 09:38 
Offline

Dołączył: środa, 26 października 2005, 13:05
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Po tylu latach organizowania w Polsce zawodów 1/4 mili spodziewałem się czegoś więcej. Zawody trwały od 7 rano do 20.00 (stanowczo za długo). Nie każdy jest z warszawy i ludzie chcą wrócić do domu o normalnej porze. Zawody powinny się kończyć o 16.00 - 17.00. Totalny harmider, wieczne czekanie itd. (przy tej ilości zawodników czy pokazy demolowania samochodów czy inne atrakcje przerywające zawody są tak ważne? Czy dla nich ludzie przychodzą czy na wyścigi? Nie Brak nagłośnienia (nie było słychać w parku maszyn prawie nic - dla organizatorów: tam jest o wiele głośniej!). Podawane komunikaty były w stylu: "wygrał prawy tor" (no a gdzie podanie czasu?! - jeżeli ktoś nie widział tablicy nic nie wiedział). Brak wydruków, brak zwykłej tablicy gdzie się wywiesza wyniki (pamiętacie kiedyś zwykłą przyczepę kempingową w parku maszyn gdzie były wywieszane wyniki na tablicy?)
Kilka lat temu bym powiedział super impreza - teraz oceniam ją bardzo krytycznie. Po prostu nie przystoi Panowie.
Cała reszta czyli catering, ochrona, parking dla klientów itd. super!

_________________
MikePl Z06
cu Corvette C6 Z06 Profi RWD 1/4 mili 11.58
ex Porsche 996 tip, Tor Poznan 1,53
ex Corvette C4 Profi + 1/4 mili 12.02


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 10:14 
Offline

Dołączył: wtorek, 15 września 2009, 13:26
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
niestety muszę się zgodzić z przedmówcą

_________________
#1 King of Moto 2010 #2 King of Moto 2011
#1 Moto Plus 2010 #2 Moto Plus 2011
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 13:39 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 6 listopada 2005, 15:47
Posty: 632
WYNIKI Z BEMOWA - http://www.sss.org.pl/event.php?view=210413


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 17:23 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2010, 08:46
Posty: 57
Pogoda uratowała zawody, ale więcej negatywnych odczuć mam.
Trwa to jednak za długo. Czekam od 9 do 14 na przejazd, bo muszę być rano na briefingu, niech będzie drugi o 12, dla motocyklistów. Wiele osób mnie pytało o której mają przyjechać, kiedy będą nasze starty- odpowiedź nie wiem- bo jeszcze nigdy harmonogram nie pokrył się z przebiegiem imprezy, przez co najciekawsze finały odbywają się przy garstce widzów, bo wszyscy są już zmęczeni.
Komentator fajny gość, chciałbym tylko by podawał więcej informacji, takich kto startuje i jakie były czasy. Bo kto nie widzi tablicy albo stoi pod złym kątem do niej nie wie co się dzieje. Zróbcie wreszcie plakietkę mechanika (chociaż nawet zawodnicy teraz takiej nie dostają). Przed startem nie miał kto mi dopompować koła/sprawdzić ciśnienia, wyczyścić opony bo mechanik nie został wpuszczony- przynajmniej mój.
Rozbił mnie też brak papieru i wody w toaletach! Czy widzowie mają papier przynosić ze sobą? Wejściówka 35zł a tu taki obciach:/

_________________
Suzuki GSX-R TURBO&NITRO ET 8,96
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 21:17 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 8 października 2012, 20:17
Posty: 17
Lokalizacja: woj.Śląskie
+1 za komentaż,ale doczekaliśmy się pucharów za ełk mój co prawda wygląda tragicznie dostałem go na wieczór,rano patrze poobdzierany złazi farba.No ale jest +1 za puchary.Mam nadzieje że w kamieniu będzie lepiej i sprawniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 21:49 
Offline

Dołączył: środa, 25 maja 2005, 10:06
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/ SSGarage
zaległe puchary za Ełk można było rozdać w połowie dnia, w tym samym czasie co były pokazy- niektórzy tylko po to przyjechali. trzymanie ich do samego wieczora było bez sensu.

Street czekał na podium do wieczora, motocykliści dostali od razu :?:

Najbardziej wkurzająca i stresująca sytuacja dla zawodnika w pół i finałach:
ustawia się na starcie i czeka na rywala.... czeka.... mija jedna, druga, 5 minuta a on czeka gotowy do startu. opony stygną, ciśnienie krwi, napięcie rośnie do takiego poziomu że jest nie do wytrzymania.... ale nadal czeka...
.... a później przyjeżdża sobie przeciwnik, jakby nigdy nic, na luzie ... i wygrywa, chociaż ma wolniejszy samochód, bo ten który był na czas i czekał, po prostu popełnia jakiś tam błąd bo już mu nerwy nie wytrzymują.

Krótko mówiąc: WIĘCEJ DYSCYPLINY to nie będzie takiego bałaganu i przeciągania zawodów.


jest czas na półfinały i zawodnicy mają być, od razu, max minuta, może dwie... jeżeli proszą o więcej, to ten który czeka może, ale nie musi się zgodzić na przełożenie wyścigu. Nie bójcie się uznać że ktoś się nie stawił. Szanujcie tego który był gotowy na czas.


Eliminacje się dobrze ogląda bo nie ma takich przestojów, jakoś zawodnicy robią swoje przejazdy jeden po drugim i jest ok. Przychodzą finały i nagle cała organizacja pada.... wygląda to na łapankę, wszyscy latają przed startem, szukają zawodników i nie panują nad niczym.
Akurat nie miałem osobiście takiej sytuacji tym razem, opisuję to ze strony kibica, ale wiem jakie to jest wkurwi@jące dla zawodników. Najlepsze jest to że takie same opinie były wśród zwykłych widzów którzy stali obok mnie.

_________________
Spawanie to ciekawe zajęcie... ;)

http://www.SSGarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 22:08 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 19 czerwca 2006, 00:00
Posty: 49
Ciekawe gdzie bysmy jezdzili gdyby SSS zabraklo, nie psioczcie tak. Mi na Bemowie brakowalo tylko trybun, reszta pozytywnie.

_________________
ET 11.11


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 22:22 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: wtorek, 29 września 2009, 15:01
Posty: 741
MikePl napisał(a):
Zawody powinny się kończyć o 16.00 - 17.00.


Przy takiej ilości zawodników, aby zawody trwały do 17 trzeba by było ograniczyć się do jednego przejazdu. Max dwóch. Wtedy byłoby niezadowolenie, że się za mało zawodnicy najeździli.

A i tak nie jeden tak uważa po Bemowie, bo miał tylko 5 przejazdów.

Akurat w czasie trwania pokazu jest czas na inne sprawy organizacyjne, przerwę w zawodach na posiłek itp itd, w końcu nie jesteśmy maszynami. Niektórzy z nas od 6 do 20 tyrali na płycie, a są i tacy dla których dzień skończył się o 4 nad ranem, bo trzeba jakoś po imprezie posprzątać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 23:09 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: wtorek, 7 sierpnia 2007, 21:37
Posty: 545
Lokalizacja: Wołomin
olozwirski napisał(a):
Ciekawe gdzie bysmy jezdzili gdyby SSS zabraklo, nie psioczcie tak. Mi na Bemowie brakowalo tylko trybun, reszta pozytywnie.


Każdy ma prawo napisać, co mu się podobało, a co nie :) Inna sprawa, że konstruktywna krytyka jest zawsze wskazana. Możemy coś poprawić.

Co do przestojów w czasie finałów - w obecnym systemie, gdzie dana klasa ma od razu półfinał i finał, pierwszy półfinalista MUSI poczekać na drugiego, niestety. Nie da się rozegrać obu półfinałów na raz.

Innych większych przestojów nie było.

_________________
Masz problemy ze snem? Problemy z kręgosłupem?
http://www.star-medico.com
506994427


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 23:21 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
sss niema konkurencji w kwestii zawodów więc krytyka myśle powinna być poparta "weźcie mnie pomoge" i jak pisze olo, niebyłem niestety, ale podejrzewam że sie niedało szybciej, a te szoły zawsze ściągają naród nie wyścigi jednego diesla z drugim ;)

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: I Runda APIS Power Cup i SDC - 20/21.04.2013 Warszawa Bemowo
PostNapisane: wtorek, 23 kwietnia 2013, 00:05 
Offline

Dołączył: środa, 25 maja 2005, 10:06
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/ SSGarage
Nati napisał(a):
Akurat w czasie trwania pokazu jest czas na inne sprawy organizacyjne, przerwę w zawodach na posiłek itp itd, w końcu nie jesteśmy maszynami. Niektórzy z nas od 6 do 20 tyrali na płycie, a są i tacy dla których dzień skończył się o 4 nad ranem, bo trzeba jakoś po imprezie posprzątać.


Ja to szanuję i się cieszę, że mogę brać udział w tak fajnej imprezie. ale właśnie żebyście stali tam krócej, to przydałoby się zlikwidować te przestoje. :)


eltoN napisał(a):
Co do przestojów w czasie finałów - w obecnym systemie, gdzie dana klasa ma od razu półfinał i finał, pierwszy półfinalista MUSI poczekać na drugiego, niestety. Nie da się rozegrać obu półfinałów na raz.



były sytuacje w finałach, że jeden zawodnik już jest ustawiony na starcie a drugi sobie stoi i plotkuje/komentuje swój półfinał lub znika nie wiadomo gdzie na kilka minut.
Chodzi o informacje dla tego pierwszego, że drugi musi schłodzić samochód, dolać paliwa czy cokolwiek innego. Zazwyczaj jest tak że jak podchodzi osobiście przeciwnik i prosi o chwilę to rywal bezstresowo się zgadza.
Np. Bardzo dobrze to wyglądało w przypadku Lamika - stał w strefie burnoutu i czekał aż samochód ostygnie. Rywal wiedział co się dzieje, miał informacje i na bank nie było aż takiej spinki.
Ale było tak że jeden był ustawiony i po kilku minutach zaczynał nerwowo się rozglądać za przeciwnikiem...

Dobrze by było, żeby zawodnicy czekali na siebie właśnie w strefie burnoutu. dopiero jak dwóch jest gotowych to podjeżdżają i się ustawiają na starcie. Nie dopuszczać do zbyt wczesnego zajęcia pozycji do startu bo wtedy ciśnienie rośnie, opony stygną itd.

i ewentualnie puszczać następną klasę- kiedyś się tak zdarzało.


Na plus:
Komentatorzy- że było ich dwóch, że starali się fajnie łapać kontakt z publicznością, zawodnikami. To że nie wszystko podawali... no trudno, nie wszystko się da... ale ogólnie SZACUN za cały dzień nawijania do mikrofonu, pomimo tego słońca. 8)

Podobały mi się także pokazy jazdy samochodem na dwóch kołach itd. taki przerywnik w zawodach jest absolutnie niezbędny.

_________________
Spawanie to ciekawe zajęcie... ;)

http://www.SSGarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron