Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 08:51 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
będą dwa rodzaje akredytacji:

1. z możliwością wejścia na tor (tych będzie mało i dla wybrańców losu)
2. wejściówka za free na imprezę ale bez możliwości wejścia na tor (tych będzie więcej ale mimo to nie otrzymają jej wszyscy chętni)
3. o przyznaniu 1. lub 2. zdecyduje organizator, im więcej ktoś pisał/filmował dotychczas tym większe ma szanse.

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 10:34 
Offline

Dołączył: czwartek, 1 lipca 2004, 23:42
Posty: 63
Lokalizacja: Wwa
OZ napisał(a):
będą dwa rodzaje akredytacji:

1. z możliwością wejścia na tor (tych będzie mało i dla wybrańców losu)
2. wejściówka za free na imprezę ale bez możliwości wejścia na tor (tych będzie więcej ale mimo to nie otrzymają jej wszyscy chętni)
3. o przyznaniu 1. lub 2. zdecyduje organizator, im więcej ktoś pisał/filmował dotychczas tym większe ma szanse.


Czyli przekladajac to na odpowiedz na moje pytanie: jesli ktos nie publikuje swych filmow/zdjec to nie ma zadnej mozliwosci wejscia na tor (legalnie)...mimo wszystko...?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 10:55 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
owszem, nie ma.

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 16:42 
Offline

Dołączył: czwartek, 1 lipca 2004, 23:42
Posty: 63
Lokalizacja: Wwa
Wiecej zyczliwosci Prezesie... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 16:59 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
spoon zrozum. Życzliwość życzliwością ale przecież dając Tobie taką możliwość od razu odezwie się rzesza ludzi, którzy będa powoływać się na Twój przypadek i też będą chcieli. Tak wiem, pisałeś, że byłeś na niemal wszystkich imprezach stale z kamerą i ze stałą ekipą no ale w takim razie co :?: Jak do OZa ktoś taki się zgłosi i mu powie to samo to niby OZ ma latać po stronach, sprawdzać czy rzeczywiście kolo był na imprach, czy to jego zdjęcia, czy zna tych ludzi o których mówi "swoja ekipa" itd. itp. ...... :?:

Część z nich rzeczywiście będzie mówiła prawdę ale większość z takich ludzi będą ściemniać tylko dla pozwolenia na wejście na tor... :roll:

I nóż widelec OZ dałby niesłusznie taką akredytacje komuś kto dobrze mu naściemniał a potem wszyscy by krzyczeli, że znajomści, że takiemu to dał a im nie chce dać.... :roll:

Osobiście byłem 3 razy na zawodach SSS, robiłem zdjęcia, kręciłem filmy. Do tego piszę relacje do Speed - Zone gdzie jestem redaktorem i regularnie pisuję rózne arty ale takich portali, serwisów trochę jest i raczej nie uprawnia mnie to do tego, żeby dostać takową akredytację z pozwoleniem do wejścia na stronę.....a szkoda ;)

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 19:10 
Offline

Dołączył: czwartek, 27 maja 2004, 18:05
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa - Grochow
Dotychczas opuscilem 2 imprezy SSS i to w 2003 roku (w 04 bylem na wszystkich) NIedlugo zabiroe sie do montowania filmu z moich metrialow z bemowa. Jesli go pokaze i jakies zdjecia (mam ich multum) to mam szanse na opcje nr.2?

_________________
Young fan Tuning vel. Buncol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 10 maja 2005, 10:14 
Offline

Dołączył: czwartek, 1 lipca 2004, 23:42
Posty: 63
Lokalizacja: Wwa
S4jm0n napisał(a):
spoon zrozum. Życzliwość życzliwością ale przecież dając Tobie taką możliwość od razu odezwie się rzesza ludzi, którzy będa powoływać się na Twój przypadek i też będą chcieli. Tak wiem, pisałeś, że byłeś na niemal wszystkich imprezach stale z kamerą i ze stałą ekipą no ale w takim razie co :?: Jak do OZa ktoś taki się zgłosi i mu powie to samo to niby OZ ma latać po stronach, sprawdzać czy rzeczywiście kolo był na imprach, czy to jego zdjęcia, czy zna tych ludzi o których mówi "swoja ekipa" itd. itp. ...... :?:

Część z nich rzeczywiście będzie mówiła prawdę ale większość z takich ludzi będą ściemniać tylko dla pozwolenia na wejście na tor... :roll:

I nóż widelec OZ dałby niesłusznie taką akredytacje komuś kto dobrze mu naściemniał a potem wszyscy by krzyczeli, że znajomści, że takiemu to dał a im nie chce dać.... :roll:

Osobiście byłem 3 razy na zawodach SSS, robiłem zdjęcia, kręciłem filmy. Do tego piszę relacje do Speed - Zone gdzie jestem redaktorem i regularnie pisuję rózne arty ale takich portali, serwisów trochę jest i raczej nie uprawnia mnie to do tego, żeby dostać takową akredytację z pozwoleniem do wejścia na stronę.....a szkoda ;)


Rozumiem, dlatego pisalem do OZ'a na PW, zeby nie bylo wlasnie "powolywania sie na moj przypadek". 99% ludzi z forum, czy spoza niego mnie nawet nie kojarzy (i dobrze), wiec nikt by sie nie czepial.
Sciemniac moze kazdy, owszem, ale jesli trzeba moge pokazac pare nagranych kaset z kolejnymi edycjami oraz przyprowadzic reszte "ekipy" (ich napewno wszyscy znaja).
I z sytuacji sa dwa wyjscia: troche zyczliwosci lub chowanie sie za "przepisami, zasadami, itd."...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 10 maja 2005, 15:18 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
tak już będzie że nie wszyscy dostaną akredytacje, jest to organizacyjnie niewykonalne,

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron