Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest niedziela, 28 kwietnia 2024, 00:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Opolski Sprint Samochodowy na 1/4 mili, 14 Maj 2006
PostNapisane: poniedziałek, 1 maja 2006, 16:31 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 1 maja 2006, 15:52
Posty: 10
Lokalizacja: Kluczbork
Automobilklub Opolski oraz firma BMW Bawaria Motors z Katowic zapraszają wszystkich miłośników mocnych wrażeń na opolski sprint samochodowy na dystansie 1/4 mili oraz zlot samochodów BMW.
Impreza odbędzie się 14 maja 2006 na lotnisku w Skarbimierzu k/Brzegu.
Majowy sprint zapowiada się bardzo ciekawie- wyścigi na 1/4 mili, III już ZLOT BMW, konkursy: najładniejsze auto zlotu, najstarsza beemka, mini drifting, palenie gumy i wiele innych równie ciekawych atrakacji- ZAPRASZAM SERDECZNIE. BMW KLUB OPOLE zaprasza swioch klubowiczów do pomocy przy organizacji III zlotu bawarskiej marki.

Ten text skopiowałem i czynię to tylko po to, zeby poinformowac osoby z dolnego sląska, ze taka impreza będzie miala miejsce 14 maja. Nie jestem organizatorem ani nikim waznym. Poprostu zalozylem nowy temat zeby wszyscy wiedzieli o tej imprezie :) Sam mam zamiar tam jechać :) 1/4 mili nie jest eliminacją Polski, to tylko tak ''sobie'', zeby byly atrakcje. W tamtym roku była tam Fabia diesel 280ps, Porsche 964 i kilka innych znanych, niestety bez najlepszych. Mimo wszytsko warto przyjechac jak ma sie pare kilosów :) Pozdrawiam i zapraszam :)

Wjazd 10zł

Strona imprezy : http://www.automobilklub.opole.pl/sprin ... =&ucat=10&


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 138 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do: