Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 01:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: środa, 15 grudnia 2004, 00:46 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 11:57
Posty: 56
Lokalizacja: Kraków
Mam jeszcze 1 pytanko :D : czemu SI, a nie Misiek EVO?

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 15 grudnia 2004, 02:54 
Offline

Dołączył: sobota, 22 maja 2004, 14:48
Posty: 70
Lokalizacja: Skąd co? :)
OZ napisał(a):
PS. Jedno jest pewne, subaru to nie diesel :twisted:

Ale własnie subaru coś kombinuje z dieselem! :D

_________________
Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia.............

[']


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 15 grudnia 2004, 16:26 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
mario q. napisał(a):
OZ napisał(a):
PS. Jedno jest pewne, subaru to nie diesel :twisted:

Ale własnie subaru coś kombinuje z dieselem! :D


NIeeeee !! TO będzie profanacja !! Nie powiesz mi że kombinują coś z dieslem przy flagowym modelu tej marki ?!?!

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 15 grudnia 2004, 19:19 
Offline

Dołączył: sobota, 22 maja 2004, 14:48
Posty: 70
Lokalizacja: Skąd co? :)
Nie wiem czy przy flagowym ale wiem, że kombinują jak tu ulepic boxera na gnój! :twisted:

_________________
Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia.............

[']


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 15 grudnia 2004, 19:40 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
No nie.... to już nie mają przy czym kombinować tylko przy dieslu ?? Mogliby zając się czymkolwiek innym ale nie tym... !!
Ehhhh....trzeba się jednak chyba pogodzić z tym, że diesle będa coraz powszechniejsze w usportowionych wersjach samochodów narazie a w niedalekiej przyszłości w całkowicie sportowych samochodach :(
Mam nadzieję, że nigdy nie wsadzą "śmierdziela" do EVO :|

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 15 grudnia 2004, 23:54 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
diesel ma być podobno w ofercie do forestera co akurat ma sens w pólterenowym aucie, w sumie dziwne, że jeszcze tego nie zrobili, subaru to nie tylko sti a mitsu nie tylko evo.

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 16 grudnia 2004, 00:34 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2004, 23:31
Posty: 230
OZ zgadzam się z tobą! Właściwie czy komuś by przeszkadzała impreza na ropę??? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 16 grudnia 2004, 01:11 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
OZ napisał(a):
diesel ma być podobno w ofercie do forestera co akurat ma sens w pólterenowym aucie, w sumie dziwne, że jeszcze tego nie zrobili, subaru to nie tylko sti a mitsu nie tylko evo.


Nie no jeśli chodzi o sprawę diesla to miałem na myśli tylko flagowe modele mitsu czy też subaru. Wkońcu Mitsu ma silniki diesla DID w swojej ofercie w niemalże każdym modelu. Mówiąc "profanacja" miałem na myśli wrzucenie diesla do EVO czy też WRX'a...
Do forestera zastosowanie tego silnika rzeczywiście ma sens i co więcej....nawet mnie to nie drażni bo...to nie WRX ;-)
Diesle w swojej ofercie ma duża większość producentów do swoich samochodów (jeśli nie wszyscy chociaż nie sądzę) i nic tego nie zmieni, ponieważ te silniki dla przeciętnego użytkownika dróg były, są i będą wystarczające i zarazem i ekonomiczne. (oczywiście pomijam fakt tuningowania diesli i tych ścigających sie na 1/4 mili ;-) osobiście szanuję te auta za ich możliwości jednak diesel to diesel i....nie będę się rozpisywał bo chyba każdy mnie rozumie). Sam jednak nie kupię diesla i uważam, że wkładanie takiego silnika do samochodu o zacięciu sportowym lub nie daj boże do samochodu sportowego to z lekka przegięcie....przynajmniej ze względu na fakt, że dźwięk nigdy nie będzie taki jak benzynowca i obroty nie te chociaż osiągami wcale nie odbiegają... to jest moje osobiste zdanie :) i wiem, że wielu się z nim nie zgadza ale cóż...ma prawo.

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 16 grudnia 2004, 02:26 
Offline

Dołączył: sobota, 22 maja 2004, 14:48
Posty: 70
Lokalizacja: Skąd co? :)
Osobiście może i bym się skusił na takiego wrx`a D 230Ps i 420Nm powiedzmy! :D

_________________
Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia.............

[']


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 16 grudnia 2004, 17:07 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Ja nie....jakbym miał kupować WRX'a to oczekiwałbym też przyzwoitej muzyki spod maski i przyzwoitych obrotów, żeby skrzynią biegów nie bawić się jak dyrygent pałeczką.

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:24 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:14
Posty: 40
Mam pytanie do OZa... Z tego co zdarzylem przeczyttac na forum wynika, ze nie masz juz RS4 Killera :( !? Jesli moge wiedziec to co sie z nim stalo i czy bedziesz jeszcze startowal na 1/4 mili?? Jesli tak to jakim samochodem? Subaru?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:47 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
RS4 nigdy nie był killerem :wink: był używany do codziennej jazdy podobnie jak subaru (po wypadku RS został sprzedany do Lublina), Subaru zwyczajnie szkoda na 1/4 mili bo za fajnie skręca a dla tych co jeszcze nie wiedzą :D na 1/4 mili będę długo, długo startował eską, przynajmniej do momentu kiedy zrobi pierwsze 9.XX. Prace ruszają podobno po świętach.

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 21 grudnia 2004, 00:36 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
widzialem Twoje RS4 juz po remoncie w Lublinie na torze, gosc za bardzo nie potrafi tym autem jezdzic i zalatwil sprzeglo jak szalelismy po torze ;)

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 21 grudnia 2004, 01:29 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
podobno założyli mu tam jacyś lokalsi spiek sześcioczęściowy, tylko nie wiem przed czy po :D
cywilne RS4 na tor, chyba nowy właściciel powinien się walnąć młotkiem w łeb, to idealne auto do jazdy po Polsce a nie do rozwałki torowej, zreszta podobno założył do niego gaz czym mnie rozwalił na maxa :lol: no nic w sumie każdy orze jak może :lol: :wink: :D

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:49 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
daj spokoj, gosc naprawde nie ma pojecia jak tym autem jezdzic, a udaje nie wiem kogo...........
a o tym gazie tez slyszalem taka plotke :)

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron