Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 18:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Negatywne strony firmy LPM Poznań
PostNapisane: sobota, 24 lutego 2007, 22:15 
Offline

Dołączył: środa, 1 listopada 2006, 02:42
Posty: 5
Witam wszystkich. Chciałbym poinformować was o bardzo przykrym doświadczeniu, jakie mnie spotkało właśnie w firmie LPM (Leszek Patan).

Posiadam obecnie Mazde 323 BG z roku 90. Miałem w niej silnik 1.8 DOHC o mocy 140 KM. Postanowiłem zmienić silnik na silnik 1.9 TURBO od wersji GTX. Silnik i turbina była w bardzo dobrym stanie przy zakupie. Postanowiłem dać do jakieś dobrej firmy, co zrobi mi swap-a. Wydawało mi się ze firma LPM będzie odpowiednia, ponieważ zajmuje sie wyścigami na torze Poznań. Okazało się zupełnie coś innego.

Po oddaniu auta do firmyLPM nie dość ze przełożenie silnika trwało miesiąc, gdy odebrałem auto po przejechaniu 500m silnik przestał chodzić i musiał zostać holowany z powrotem do tej firmy, i kolejny tydzień byłem bez auta. Ale to nie był koniec mojej przygody z firma LPM. Chciałem, aby zostało wymienione sprzęgło przegub hamulec ręczny oraz poprawione ogrzewanie. Lecz z tych rzeczy zostało tylko wymienione sprzęgło, za które zapłaciłem 1100zł. Reszta została nietknięta. Ale to nie był koniec, ponieważ koszt ich usługi był 3200zł plus koszt sprzęgła. Udało mi się stargować na 2900 plus 1100 sprzęgło razem 4 tyś zł. Gdzie na początku całkowity koszt miał być 2000zł z częściami. Ale tego nie było dosyć, ponieważ sprzęgło zostało źle założone i po przejechaniu 500Km było do wymiany. Ale udało się wywalczyć wymianę sprzęgła, ale zostało one wymienione na jak najtańsze. Myślałem ze to już koniec przygody, ale okazało sie ze przez cały czas silnik był źle podłączony tzn. regulator turbiny został podłączony pod niskie ciśnienie i turbina nie miała ograniczeń obrotów i turbina została zniszczona nie wiem jeszcze, w jakim stanie są tłoki, ponieważ przez to silnik się przegrzewał i dostawał za dużą dawkę paliwa

Niestety nie podpisałem żadnej umowy na ta usługę, i nie wiem co teraz robić. Może mi ktoś pomóc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 25 lutego 2007, 19:27 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
Jesli niemiałes umowy mozesz sprobowac pojechac tam z rzeczoznawcą oceni czy usterki byłu spowodowane złym montazem i nastraszyc sądem i rozgłosem w mediach gdzies na forum juz ktos tak zrobił i firma zobaczyła ze gośc niezartuje i oddali to co zbrojili lub załatwic to polubownie (mało prawdopodobne)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron