Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 14:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 17:23 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 04:01
Posty: 264
Lokalizacja: Lublin
mysle, ze jak rzucisz palenie, to mniej bedziesz szkodzil srodowisku niz twoj samochod bez katalizatora.
ps, segregujesz smieci?
nie dajesz psu robic na chodniku?
niesmiecisz na ulicy?
kupujesz chemikalia nietestowane na zwierzetach?
sikasz do basenu miejskiego?
moge sie zalozyc ze sam osobiscie nic nie robisz zeby poprawic srodowisko, wiec po co te brednie.
a wracajac do tematu, to bym sie zastanowil, bo "sama strumiennica" faktycznie nic nie daje, ale znane sa przypadki ze przy budowie nowego ukladu wydechowego strumiennica dawala duzo wiecej niz cokolwiek innego.


boze, co za brednie z tym przegzaniem sie silnika od stozka. boze gdzie was tego ucza (nie no faktycznie, jak sobie zamontuje stozek przy kolektorze wydechowym, To MOZE MOZE... KE KE KE, a chlodnice pewnie rozsadzi...)

ON MUSI BYC Z PARTII ZIELONych


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 17:54 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 28 marca 2005, 13:04
Posty: 163
Lokalizacja: Gdynia
a silnik z wersji GTi 1.6 16V 120KM ( http://www.pologti.de/ )
albo 1.8 16V 139KM (KR) bez kata ( http://www.scirocco.samochody.org/c_dane.html http://www.gti16v.org/tecspecs.htm ) a najlepiej spytaj sie na http://www.vwgolf.pl lub http://www.vwzone.pl a co do VR6 to nie wejdzie do Polowki bez ciecia blach...

_________________
pozdr.
mosak

VolksWagen nie kapie olejem, on tak zaznacza swój teren!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 19:05 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 września 2004, 21:50
Posty: 173
Lokalizacja: Wyspy Salomona
kfak napisał(a):
mysle, ze jak rzucisz palenie, to mniej bedziesz szkodzil srodowisku niz twoj samochod bez katalizatora.
ps, segregujesz smieci?
nie dajesz psu robic na chodniku?
niesmiecisz na ulicy?
kupujesz chemikalia nietestowane na zwierzetach?
sikasz do basenu miejskiego?
moge sie zalozyc ze sam osobiscie nic nie robisz zeby poprawic srodowisko, wiec po co te brednie.
a wracajac do tematu, to bym sie zastanowil, bo "sama strumiennica" faktycznie nic nie daje, ale znane sa przypadki ze przy budowie nowego ukladu wydechowego strumiennica dawala duzo wiecej niz cokolwiek innego.


boze, co za brednie z tym przegzaniem sie silnika od stozka. boze gdzie was tego ucza (nie no faktycznie, jak sobie zamontuje stozek przy kolektorze wydechowym, To MOZE MOZE... KE KE KE, a chlodnice pewnie rozsadzi...)

ON MUSI BYC Z PARTII ZIELONych


kwak jak masz zamiar krytykowc cos na czym sie nieznasz( z sufitu tego nie biore) i propagowac wiejski tuning ( jeb.. sie z katalizatorem ,a i tak to g.. da) to lepiej zamknij dziob!!!!!!!! zanim napiszesz takie wypociny to sie sto razy zastanow. Kto nas tego uczy? Prawie slowo w slowo napisalem to co powiedzial Chojnacki baranie, chyba ze jestes madrzejszy od niego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 3 czerwca 2005, 13:19 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 04:01
Posty: 264
Lokalizacja: Lublin
slyszales kWak? :lol:
uff, juz myslalem ze to do mnie.
PS. wyzywajac ludzi od baranow, ktorzy maja odmienne zdanie niz Twoja zasluchana teoria, nie wrozy dobrze... Proponuje troche ziolek na uspokojenie, zanim sie zacznie pisac na forum, takie posty, bo robisz awanture i obrazasz mnie. Zachowujesz sie jak typowy szczeniak. troche pokory w sobie.
A czy jestem madrzejszy od pana Chojnackiego, to zalezy, od punktu siedzenia i widzenia i pod jakim katem. Czlowiek uczy sie przez cale zycie, metoda prob, bledow. Ja z tego chleba nie mam, az takiej potrzeby w sobie by wiedziec wszystko i o wszystkim nie mam. Ale sie tym interesuje i lubie to. traktuje to jak hobby. to czego nie wiem, lub gdy cos uslysze, staram sie to skonfrontowac z kims jeszcze innym, podpytac, zapytac...

a wracajac do tematu: jeszcze sie nie spotkalem zeby przez stozek przegzal sie silnik... to jakies brednie.
ad. katalizatora... przesadzasz troche z ta ekologia, bo malo kto tutaj na nia patrzy. to jest forum glownie o wyscigach i co zrobic zeby szybciej jezdzic. a czy takie "nic" nie danie nastepuje po wymontowaniu katalizatora, lub wstawienie wiekszego, to bym polemizowal. Ale z Toba, napewno juz nie bede. Troche kultury.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 3 czerwca 2005, 14:19 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 września 2004, 21:50
Posty: 173
Lokalizacja: Wyspy Salomona
po pierwsze niechcialem cie urazic piszac baranie :wink:, ja tez sie nie spotkalem z przegrzaniem przez stozek, ale Chojnackiemu który nie jest laikiem chyba nalezy wierzyc, ze takie sytuacje sie zdazaja.
po drógie specjalnie tak napisalem kwak, i mozesz mi wiezyc czy nie bylem pewny ze sie przyczepisz :lol: , ale cóz ten typ tak ma :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron