Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 01:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: sobota, 5 marca 2005, 15:57 
Offline

Dołączył: wtorek, 8 lutego 2005, 16:12
Posty: 34
a mozesz mi sprecyzowac co to sa te KJSy....?

_________________
szukam sponsora do tuningu mojej fury hehehe
chetni pisac na maila :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 5 marca 2005, 16:00 
Offline
Site Admin

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:04
Posty: 167
Mini rajdy dla amatorow, twoj lokalny automobilklub na pewno takie imprezy organizuje. Poczytaj na http://www.pzm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 5 marca 2005, 16:01 
Offline

Dołączył: wtorek, 8 lutego 2005, 16:12
Posty: 34
dzieki!!a jeszcze jedno nie trzeba moze tam miec przypadkiem klatki bezpieczenstwa...?

_________________
szukam sponsora do tuningu mojej fury hehehe
chetni pisac na maila :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 5 marca 2005, 16:08 
Offline
Site Admin

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:04
Posty: 167
Nie. Jak juz napisalem, poczytaj informacje na stronie PZM, znajdziesz tam na pewno odpowiedz na znaczna wiekszosc twoich pytan.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 11:21 
Offline

Dołączył: środa, 16 marca 2005, 11:51
Posty: 74
Lokalizacja: Radom
Jak je Cie Sewenap rozumiem niestety :? Co prawda mam swoje własne autko i deczko mocniejsze (chociaz 125 13-letnich koni to nie jest super rakieta),ale tez bym chciał cos zmienic a tu nie ma za co :( A autko potrzebuje lepszych amorków,hamulców,ale ojciec za badzo nie chce inwestowac w mojego Hyundajka, bo mówi ze sie nie opłaca w 13-letni samochód,bo on ma służyc "do jazdy".Tez sie zastanawiam jak podniesc moc u mnie.Zastanawiałem sie nad magnetyzerem (maksor-550 zł),ale nie wiem czy uzbieram tyle...
No cóz to ja tobie powodzenia życze w tych trudnych czasach :wink: Pozdro

_________________
Ludzie zaczeli ścigac sie samochodami od momentu, w którym zbudowali drugi egzemplarz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 12:21 
Offline

Dołączył: wtorek, 1 czerwca 2004, 16:14
Posty: 127
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Jestem ciekaw jak zareagowała by twoja mama na sssssssyyyyyyyk zaworu upustowego BOV :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 14:00 
Offline

Dołączył: sobota, 3 lipca 2004, 23:14
Posty: 232
Lokalizacja: Warszafka
Wojtaas napisał(a):
Zastanawiałem sie nad magnetyzerem (maksor-550 zł),ale nie wiem czy uzbieram tyle...

Super pomysl ten magnetyzer , ja bym zalozyl odrazu 2 albo 3 wtedy naprawde moc ci sie zwiekszy !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 16:04 
Offline

Dołączył: środa, 16 marca 2005, 11:51
Posty: 74
Lokalizacja: Radom
czytalem na jakims tam forum,ze zalozenie takiego maksora to przy 125 koniach daje ok 7-8.Z tym ze,2 maksory to juz 1100 zł, a 3 to juz 1650 !!!a takie zwykle magnetyzery(nie znam sie za bardzo na tym) to tez duzo dają??? i to trzeba montowac w profesjonalnym warsztacie czy zwykly mechanik da sobie z tym rade??

_________________
Ludzie zaczeli ścigac sie samochodami od momentu, w którym zbudowali drugi egzemplarz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 17:00 
Wojtaas napisał(a):
czytalem na jakims tam forum,ze zalozenie takiego maksora to przy 125 koniach daje ok 7-8.Z tym ze,2 maksory to juz 1100 zł, a 3 to juz 1650 !!!a takie zwykle magnetyzery(nie znam sie za bardzo na tym) to tez duzo dają??? i to trzeba montowac w profesjonalnym warsztacie czy zwykly mechanik da sobie z tym rade??


:lol: :lol: :lol: :lol: chłopie gh0ly sie z Ciebie zgrywa, magnetyzery i inne iniektory mocy to ściema i wyciąganie pieniędzy od naiwnych ludzi, radze zanim cokolwiek robić dokładnie przeczytać całe to forum oraz forum.streetracing.pl (wraz z archiwum) a dopiero potem zabierać sie z cokolwiek, a jak ci naprawde niechce sie czytać to zadaj jakiemus userowi pytanie na prv cobys nie na raził sie na tone --> :lol:

ogólnie zapomnij o tym że moc dają:
-magnetyery
-iniektory mocy
-chipy uniwersalne
-sam stożek
-świece
-przewody WN
-strumienice
-uniwersalne tłumiki
-elektroniczne turbo

Coś jeszcze pominołem :?:

pzdr


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 18:40 
Offline

Dołączył: środa, 16 marca 2005, 11:51
Posty: 74
Lokalizacja: Radom
No to ładnie tak wkręcać młodego laika??!! :wink: czułem ze to cos nie tak,ale i tak jestem zbyt łatwowierny :oops: Ale w sumie dzieki za uswiadomienie,bo jeszcze bym jakiegos smiecia zamontował :?
Ale ghOly - powinienes sie wstydzić!!! :D
Pozdro

_________________
Ludzie zaczeli ścigac sie samochodami od momentu, w którym zbudowali drugi egzemplarz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 20 marca 2005, 18:48 
Offline
Site Admin

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 18:04
Posty: 167
Ty Wojtas lepiej poczytaj jakies kompedium wiedzy na temat motoryzacji i tuningu, a potem sie wypowiadaj. Tak bedzie lepiej dla ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 13 stycznia 2006, 02:18 
Offline

Dołączył: czwartek, 12 stycznia 2006, 23:48
Posty: 4
Lokalizacja: Gdańsk
salamiak napisał(a):
A co myslicie o turbo do Toyoty Corolli 1.4 VVT-i 2002r 97KM?? Ile mozna bylo by uzyskac KM z tego samochodu i czy to ma w ogole sens??

bardzo interesujące, czy ktokolwiek moglby napisac cos na temat turbiny w takim VVT-i, jakiego efektu mozna sie spodziewac i co wypadałoby wymienic dodatkowo przy takiej zmianie, zeby bezpiecznie smigać??

_________________
More HORSEPOWER!!
corolla 1,4 VVT-i 97KM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 13 stycznia 2006, 02:22 
Offline

Dołączył: czwartek, 12 stycznia 2006, 23:48
Posty: 4
Lokalizacja: Gdańsk
sewenap napisał(a):
Jasiek napisał(a):
To ja proponuje nie robic nic, podszkolic sie w jezdzie, poczekac az beda pieniazki i wtedy zmienic auto.



heh narazie sie nie zapowiada na to zeby byly pieniazki :( :( :( wiec nowego autka napewno nie bedzie :( :( chyba ze w totka wygram a w jezdzie chyba bardziej sie nie da podszkolic gdyz po prostej nie ma mozliwosci chyba wiecej wyciagnac na umiejetnosciach niz teraz to robie przy tej mocy :( :( dlatego szukam jakiegos taniego urozmaicenia i dlatego jestem ciekaw ile kosztuje jakas mala turbinka :)

PS. a tak wogole to naprawde jazda autem o tej wadze i 60km jest przykre i nudne po miescie w ruchu i korkach naturalnie wiecej nie trzeba ale wieczorami albo na obwodnicy lepiej nie mowic a juz wogole zalamka jak z innych kumpli autkami sie porownam (nawet tez 1.4 :( :( :( )to jest smutne dlatego chce cos zmienic !!!Na prawde jak bym mial te ok 85-90 km to juz by mi robilo tak ze szok !!!dalej nawet marzeniami nie siegam :D :D :D :D ale oczywiscie wiecej bylo by lepiej :) :)

znam bol posiadania takiej seatowskiej padaki :D teraz jezdze nieco szybszą corollą i robi wrazenie 97 a 60KM, pozdrawiam :)

_________________
More HORSEPOWER!!
corolla 1,4 VVT-i 97KM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 13 stycznia 2006, 11:56 
Offline

Dołączył: niedziela, 10 kwietnia 2005, 19:17
Posty: 67
Lokalizacja: z Opola
sewenap napisał(a):
dzieki!!a jeszcze jedno nie trzeba moze tam miec przypadkiem klatki bezpieczenstwa...?


Auto moze byc seryjne zupełnie, ma być tylko sprawnie technicznie.

Jak masz garaż i jakieś chęci (umiejętnośći przyjda z czasem :wink: ) to kupuj jakiegoś trupa do reanimacji - ale raczej blacharskiej i osprzętu silnika bo remont główny silnika zawsze kosztuje...

ja za 1000zł kupiłem uno turbo, pare dni roboty, zrobiony wydech, dolot, załatane dziury w dolocie, dwie szklanki gorącej coli na zablokowany wastegate :wink: i auto ma od 7,5 do 8,5 do setki w zależności od ciśnienia jakie ustawisz...

potem leci juz z górki ani się obejrzysz i włożyłeś w auto kilka razy więcej niż za nie dałeś :wink:

najważniejsze kup auto w którym będziesz mógł dłubać, nawet mlucha za 500zł, porobisz troche, pojezdzisz w kjs, sprzedaż, kupisz szybsze i kolejene i kolejne :wink:


bo uturbianie auta mamy , hehe tego jeszcze nie było :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron