Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 22:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Czy watro kupić honde crx...
PostNapisane: środa, 25 maja 2005, 16:56 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
czy warto kupić honde crx 160 kM z przebiegiem 150 tyś? czy drogie są cześći do tego samochodu?czy przy tym przebiegu można zamontować turbo i nie martwić sie o nic(skutki uboczne) bo juz sie tak zastanawiam...hmm. Wszyscy mi odradzają modyfikacje mojej Alfy i mysle nad tą hondą :) Pozdrawiam

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Czy watro kupić honde crx...
PostNapisane: środa, 25 maja 2005, 17:56 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
ROBI 24 napisał(a):
czy przy tym przebiegu można zamontować turbo i nie martwić sie o nic(skutki uboczne)


Przy montażu turbo raczej nigdy nie ma tak, że możesz nie martwić się o nic. Zależy oczywiście od uzytkowania, stylu jazdy i tego jak dużo masz zamiar pomopować ale zawsze jest o co się martwić....
....a co do tego czy kupować czy nie to już niech odpowiedzą Ci co się lepiej znają.

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 maja 2005, 18:47 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 grudnia 2004, 01:12
Posty: 38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Po pierwsze przed zamontowaniem turbo musisz zrobic przy takim przebiegu generalke sinika i doporwadzic wszystko do idealnej serii jeśli chcesz zeby ten wynalazek pojeżdzil jakis czas.

_________________
Zbieram wiedze i srodki ;)
http://www.SRTB.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 maja 2005, 18:58 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
weede napisał(a):
Po pierwsze przed zamontowaniem turbo musisz zrobic przy takim przebiegu generalke sinika i doporwadzic wszystko do idealnej serii jeśli chcesz zeby ten wynalazek pojeżdzil jakis czas.



a drogi taki remont w takiej hondzie? jak tak dluzej sie zastanawiam ,to chyba zostane przy Alfie w której mam nowy silnik i przebieg 30 tys. :)

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 18:01 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 28 marca 2005, 13:04
Posty: 163
Lokalizacja: Gdynia
zamiast CRX'a ja bym proponowal Prelude albo civica (okolice 1992) i swapik na silniczek z np type-r albo jakiegos innego porzadnego v-teca ale to juz raczej duze pieniadze)

_________________
pozdr.
mosak

VolksWagen nie kapie olejem, on tak zaznacza swój teren!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 18:22 
Offline

Dołączył: sobota, 3 lipca 2004, 23:14
Posty: 232
Lokalizacja: Warszafka
mosak napisał(a):
zamiast CRX'a ja bym proponowal Prelude albo civica (okolice 1992) i swapik na silniczek z np type-r albo jakiegos innego porzadnego v-teca ale to juz raczej duze pieniadze)


omg ale o czym ty mowisz???

Ten CRX to ma byc jako drugie auto ? Czy sprzedajesz alfe i qpojesz CRX'a ? A i w ktorej budzie ten CRX ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 18:47 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
gh0ly napisał(a):
mosak napisał(a):
zamiast CRX'a ja bym proponowal Prelude albo civica (okolice 1992) i swapik na silniczek z np type-r albo jakiegos innego porzadnego v-teca ale to juz raczej duze pieniadze)


omg ale o czym ty mowisz???

Ten CRX to ma byc jako drugie auto ? Czy sprzedajesz alfe i qpojesz CRX'a ? A i w ktorej budzie ten CRX ?


w nowszej :) ale teraz juz nie wiem co robic :( wszyscy mnie tempią za te alfe!!! i mysle ,ze bede ją sprzedawal za 4 m-ce.Bo juz nie wiem co mam robic!! jest troche za ciezka i obliczylem ,ze nawet jak bym wydal 20 tys to zejde maxymanie do 6 sek,moze 5.5 i to bedzie na tyle( i cos sie sypnie).Doradz co bys kupil mając 30 tyś zl (co bys zrobil z tymi pieniedzmi?

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 20:23 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 28 marca 2005, 13:04
Posty: 163
Lokalizacja: Gdynia
ja obstaje przy VAG i wystawiam VW Golf Rallye 1.8G60 216 KM naped 4x4 ale to ma byc auto na 1/4 mili czy na cwierc i na codzien??

_________________
pozdr.
mosak

VolksWagen nie kapie olejem, on tak zaznacza swój teren!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 21:59 
Offline

Dołączył: sobota, 3 lipca 2004, 23:14
Posty: 232
Lokalizacja: Warszafka
Postaral sie jeszcze o 10k czyli 40k i zaqpil M3 E36 :) Napewno by cie zadowolilo.Widze , ze ty raczej niechcesz samochodu ktorym tylko bedziesz sie scigal :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2005, 23:42 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 28 marca 2005, 13:04
Posty: 163
Lokalizacja: Gdynia
tylko moze byc problem ze 150 konnego FWD wsiasc do 300 konnego RWD;?/

_________________
pozdr.
mosak

VolksWagen nie kapie olejem, on tak zaznacza swój teren!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2005, 08:46 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
mosak napisał(a):
tylko moze byc problem ze 150 konnego FWD wsiasc do 300 konnego RWD;?/


W sumie koni to ja sie nie boje ,ale nigdy jeszcze nie mialem auta z napedem na tyl i troche tego sie boje!! a co myslisz o bmw e36 2.5 na jakis czas zeby sie troche tego auta pouczyc(przyzwyczajic)

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2005, 08:49 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
mosak napisał(a):
ja obstaje przy VAG i wystawiam VW Golf Rallye 1.8G60 216 KM naped 4x4 ale to ma byc auto na 1/4 mili czy na cwierc i na codzien??


wyscigi i na codzień :( a ile moze palic takie BMW 2.5 193kM ? op 10 d0 20 ?o M3 narazie nie pytam bo to jest racja ,ze moge sobie nie poradzić!!

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2005, 08:52 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
gh0ly napisał(a):
Postaral sie jeszcze o 10k czyli 40k i zaqpil M3 E36 :) Napewno by cie zadowolilo.Widze , ze ty raczej niechcesz samochodu ktorym tylko bedziesz sie scigal :)


no to jest to :) M3 jest super, a o

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2005, 08:58 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 23 maja 2005, 16:15
Posty: 61
Lokalizacja: Żory
ROBI 24 napisał(a):
gh0ly napisał(a):
Postaral sie jeszcze o 10k czyli 40k i zaqpil M3 E36 :) Napewno by cie zadowolilo.Widze , ze ty raczej niechcesz samochodu ktorym tylko bedziesz sie scigal :)


no to jest to :) M3 jest super, a o M5 to juz nie wspomne :) kumpel ma cos takiego ,ma juz 400 kM i powiem wam ze daje rade. Jesli chodzi o M3 idzie juz wyrwać za 30 tys.Znalazlem na necie lekko puknietom za 29tys,w sumie by to pasilo,ale kurde boje sie tego napedu na tyl i prawie 300kM ,mysle ze jak bym pobrykal 2.5l przez jakies 3 miesiace to bym sie troche podszkolił i wtedy M3.

_________________
1.3 GTI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2005, 11:36 
Offline

Dołączył: sobota, 3 lipca 2004, 23:14
Posty: 232
Lokalizacja: Warszafka
Mysle , ze to bezsens qpowac jedno auto na 3 miesiace i potem przesiadac sie na drugie , co do takich okazji z M3 tez bym uwazal.
Brac M3 i sie nie zastanawiac !!! Nie bac sie roznicy troszke spokojniej pojezdzisz i sie przyzwyczaisz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron