Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 22:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Włókno szklane, kto chętny ?
PostNapisane: środa, 11 stycznia 2006, 22:25 
Offline

Dołączył: środa, 11 stycznia 2006, 22:15
Posty: 4
Lokalizacja: Zambrów
Witam! Mam pytanie do was, ludzi ktorzy ścigaja sie samochodami i czesto dbaja o niską wagę. Czy ktos byłby chętny na maskę, błotnik, tylną klape z włokna szklanego :?: Pytam sie, bo wiem ze elementy takie ważą znacznie mniej niz elementy fabryczne ze stali lub blachy. Wiecje info odnośnie ceny dam w najblizszym czasie. Poki co powiem za w planach sa dwie opcje zakupu elementów, tania i mniej tania :) wszelkie zapytania prosze kierowca na forum lub e mail ( kartoffel0@op.pl ), GG 3087599 i kom 501 938 191 (koniecznie po 18 ).

Dodam jeszcze za na zamowienie maska lub inna częśc moze byc dowolnie zmodyfikowana, mozna zrobic włot powietrza na wysokosci turbiny, mozna zrobic wlot powietrza w błotniku na hamulce, generlanie jest mozliwosc dosc sporego modyfikowania oryginalnego kształtu.

_________________
Rajdy wporzO!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Włókno szklane, kto chętny ?
PostNapisane: piątek, 13 stycznia 2006, 13:49 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 21 marca 2005, 22:00
Posty: 88
Lokalizacja: Wafka
_dookie napisał(a):
Witam! Mam pytanie do was, ludzi ktorzy ścigaja sie samochodami i czesto dbaja o niską wagę. Czy ktos byłby chętny na maskę, błotnik, tylną klape z włokna szklanego :?: Pytam sie, bo wiem ze elementy takie ważą znacznie mniej niz elementy fabryczne ze stali lub blachy. Wiecje info odnośnie ceny dam w najblizszym czasie. Poki co powiem za w planach sa dwie opcje zakupu elementów, tania i mniej tania :) wszelkie zapytania prosze kierowca na forum lub e mail ( kartoffel0@op.pl ), GG 3087599 i kom 501 938 191 (koniecznie po 18 ).

Dodam jeszcze za na zamowienie maska lub inna częśc moze byc dowolnie zmodyfikowana, mozna zrobic włot powietrza na wysokosci turbiny, mozna zrobic wlot powietrza w błotniku na hamulce, generlanie jest mozliwosc dosc sporego modyfikowania oryginalnego kształtu.




dobrze by bylo jak bys podal przynajmniej orientacyjne ceny gotowych elementow a nastepnym razem na gieldzie to napisz.....
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 13 stycznia 2006, 19:48 
Offline

Dołączył: środa, 11 stycznia 2006, 22:15
Posty: 4
Lokalizacja: Zambrów
Ceny juz podaje, narazie wycenie podległa tylko maska, i koszt to okolo 400 zł, ale towar jest dobry i trwaly, nie taki ze lekkie kopniecie i peka. Można np. bez zadnych przeciwwskazan w nim wiercic, jesli jest taka potrzeba. Ceny błotnikow nie znam jeszcze, bo to wszystko trzeba jeszcze powyceniac. ALe mysle ze błotnik bedzie tanszy niz maska.

_________________
Rajdy wporzO!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 25 stycznia 2006, 23:38 
Offline

Dołączył: środa, 11 stycznia 2006, 22:15
Posty: 4
Lokalizacja: Zambrów
Mam nowe wiadomosci, poki co nie mam jak robic tych włokien. Pogoda jest jaka jest, kuriozalne mrozy nie pozwalaja zeby sie tym zajmowac. Bedzie wszystko trzaskalo jak zapalki. Chętni musza poczekac az sie ociepli. Z tego co wiem sezon rusza od maja, wiec nie ma stresu :)

_________________
Rajdy wporzO!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron