Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 01:04 
Offline

Dołączył: sobota, 14 maja 2005, 20:12
Posty: 127
Lokalizacja: Krakow
S4jm0n napisał(a):
Taaaaa.... super projekt. Nawet sam dokładnie nie wiesz czego chcesz i jak się za to zabrać.
Seryjna skrzynia...taa... swapuj silnik, a skrzynię zostaw od malca...
Zresztą dyskusja IMHO bez sensowna bo jeśli na OC Cię nie stać to wierz mi, że nie stać Cię też na swap'a i tego typu rzeźby w gów.... tym bardziej, że sam nie masz pojęcia o czym piszesz.


Zobacz w profil , zawod - mechanik wiec chyba sie zna :twisted:

_________________
ITC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 01:46 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
DeviL napisał(a):
S4jm0n napisał(a):
Taaaaa.... super projekt. Nawet sam dokładnie nie wiesz czego chcesz i jak się za to zabrać.
Seryjna skrzynia...taa... swapuj silnik, a skrzynię zostaw od malca...
Zresztą dyskusja IMHO bez sensowna bo jeśli na OC Cię nie stać to wierz mi, że nie stać Cię też na swap'a i tego typu rzeźby w gów.... tym bardziej, że sam nie masz pojęcia o czym piszesz.


Zobacz w profil , zawod - mechanik wiec chyba sie zna :twisted:


Jasne...
Jeżeli się pyta czy jest możliwe uturbienie malca i czy taka przeróbka zmniejszy żywotność silnika to ja bym mu nawet dziadka do orzechów nie oddał do naprawy :roll:

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 02:00 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
Niema sensu tego robic jak masz mało kasy trzeba by kupic silnik skrzynie elektryke z komputerem to wiadomo ale oprucz tego zawieszenie,dopasowanie półosi ba raczej długosci nie pasują piasty tez chłodzenia bo danie chłodnicy z tyłu jest bez sensu bo powietrze nie bedzie jej dobrze chłodziło,biegi,hamulce hmm nie polecam lepiej kupic jakies autko np.corsa A i tam coś wsadzic o wiele łatwiej i mniej kasy wyjdzie.O uturbieniu seryjnego silnika nie wspominam bo niewarto o tym nawet mówic kiepski pomysł,nawet Chuck Norris by tego nie robił Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 09:14 
Offline

Dołączył: środa, 16 czerwca 2004, 15:58
Posty: 286
Lokalizacja: z moto i GP
ludzie ..ale wy sie spinacie :lol:
dzieciak ma malca i trafil na forum sss..odeslac go do innej piaskownicy
i bedzie spokoj :lol:

ps: mechanik ----> :lol: , moze lepiej nie? :lol:

_________________
Obrazek na zawsze w sercu....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 10:55 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Czy wy juz wszystkie rozumy pozjadaliscie ?? Jak czytam wasze bzdurne komentarze to mnie skreca. Czlowiek chce cos stworzyc i zadal 4 KONKRETNE pytania. A nie prosil sie o komentarze czy stac go czy nie stac. Gówno wiecie o jego zasobności portfela mimo tego iż nie chce przepłacać za OC.

Straszna mentalność Polaczków: najlepiej byście do malucha wstawili 8 litrowego potwora z przeróbkami za 200 000 zł.

Nie każdy dobry mechanik musi się znać na modyfikacjach Turbo (stad powstaly warsztaty które się przedewszystkim tym zajmują i mają ogromne doświadczenie) a o jego fachowości możecie rozmawiać jak pojedziecie skorzystać z jego usług.

Czlowieku nie sluchaj ich, chcesz sie pobawic i cos stworzyc dla zabawy to rob lekkiego swapa na 1100 lub 1200 i delikatnie uturbiaj na k04 lub cos mniejszego (patrz seicento lub uno turbo) ladnie sobie radza... Powodzenia w projekcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 11:53 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
Napisałem to co napisałem tylko dlatego zeby chlopak wiedział co trzeba zrobic,nikt tego mu nie napisał moze niewie ile w tym pracy i pieniedzy trzeba włorzyć.
Ale zycze ubanego projektu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 12:38 
Offline

Dołączył: sobota, 30 kwietnia 2005, 16:32
Posty: 336
Lokalizacja: z nienacka... :)
Judge: dzięki, juz myślałem, że nikt tu z administracji nie zajrzy, miałem już do Piotrka pisać PW!

A propos projektu to z serca życze powodzenia!

_________________
Porsche 911 '79 crazy owner....... :D
Jestem zawsze tam gdzie SSS. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 16:01 
Offline

Dołączył: środa, 8 marca 2006, 21:06
Posty: 11
Lokalizacja: Świętochłowice
no spoko widze że mile witacie ludzi potrzebujący pomocy może i jestem dzieciakiem ale dużo już zrobiłem i ucze się dalej a z waszą pomocą to niedało by sie nawet koła napompować
Dziękuje wam bardzo za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 16:31 
Offline

Dołączył: sobota, 14 maja 2005, 20:12
Posty: 127
Lokalizacja: Krakow
SaSIaT napisał(a):
no spoko widze że mile witacie ludzi potrzebujący pomocy może i jestem dzieciakiem ale dużo już zrobiłem i ucze się dalej a z waszą pomocą to niedało by sie nawet koła napompować
Dziękuje wam bardzo za pomoc


Spox , po to jestesmy by pomagac , nieraz zniechecic , ale jesli naprawde chcesz to i tak zrobisz . Moge nawet zrobic Ci kosztorys : silnik 1.2 z osprzetem i skrzynia od 2tys w gore , remont,oleje itd 500-1000zl , przeglad ~100zl , OC - niepamietam . Zazwyczaj jeszcze dochodza drobne wydatki ~500zl , czyli musisz miec z 3tys zl ,zeby w miare samemu zrobic swapa . Inaczej dorzucasz ~1500zl jakiemus mechanikowi . Pozdrawiam

_________________
ITC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 16:35 
Offline

Dołączył: środa, 8 marca 2006, 21:06
Posty: 11
Lokalizacja: Świętochłowice
no spoko to chyba sie troszke nie znasz(bez obrazy) na mechanice i tuningu z podwórka(nie chodzi mi o wiejski tuning)
silnik 1.2 można juz kupić za 500zł i to na chodzie a sam swap to nie tak duży problem jeżeli ma sie odpowiednie narzędzia i miejsce


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 17:51 
Offline

Dołączył: sobota, 14 maja 2005, 20:12
Posty: 127
Lokalizacja: Krakow
SaSIaT napisał(a):
no spoko to chyba sie troszke nie znasz(bez obrazy) na mechanice i tuningu z podwórka(nie chodzi mi o wiejski tuning)
silnik 1.2 można juz kupić za 500zł i to na chodzie a sam swap to nie tak duży problem jeżeli ma sie odpowiednie narzędzia i miejsce


Spojrz w moj podpis , wiem ile kosztuje silnik 1.2 w dobrym stanie z calym osprzetem , za 500zl to moze sama skrzynie biegow w srednim stanie znajdziesz :twisted:
Powodzenia :twisted:

_________________
ITC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 10 marca 2006, 21:36 
Offline

Dołączył: środa, 16 czerwca 2004, 15:58
Posty: 286
Lokalizacja: z moto i GP
SaSIaT napisał(a):
no spoko to chyba sie troszke nie znasz(bez obrazy) na mechanice i tuningu z podwórka(nie chodzi mi o wiejski tuning)
silnik 1.2 można juz kupić za 500zł i to na chodzie a sam swap to nie tak duży problem jeżeli ma sie odpowiednie narzędzia i miejsce


teraz to mnie zagiales ...
chyle czola przed znawca ktory swapa za swapem robil
i wie ze wymiana silnika z kompletnie innymi mocowaniami
innym ukladem skrzyni i innymi gabarytami to pikus..10 min jak sie ma narzedzia...
sory ale jak przeczytalem ze silnik chcesz za 500pln kupic a swap to nieproblem
to juz wymieklem.. zycze powodzenia i niech ci sluzy to co zbudujesz pzdr

_________________
Obrazek na zawsze w sercu....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 11 marca 2006, 00:08 
Offline

Dołączył: środa, 8 marca 2006, 21:06
Posty: 11
Lokalizacja: Świętochłowice
BRS więc jak uważasz że jestem dzieciakiem i na niczym sie nie znam to może mnie czegoś nauczysz i wyjaśnić a nie tak obrażać. a tak poza tym to tu u mnie to nie problem kupić jakieś 1.2 za 500pln więc jeżeli tu ni mieszkasz to nie gadać dobra


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 11 marca 2006, 00:35 
Offline

Dołączył: sobota, 14 maja 2005, 20:12
Posty: 127
Lokalizacja: Krakow
SaSIaT napisał(a):
BRS więc jak uważasz że jestem dzieciakiem i na niczym sie nie znam to może mnie czegoś nauczysz i wyjaśnić a nie tak obrażać. a tak poza tym to tu u mnie to nie problem kupić jakieś 1.2 za 500pln więc jeżeli tu ni mieszkasz to nie gadać dobra


Miejscowosc nie ma nic do cen , ale po sposobie w jaki piszesz wydaje sie jakbys mial 14-17 lat , i zero pojecia o mechanice , silnikach itd , byc moze chcesz sie czegos dowiedziec na przyszlosc , byc moze chcesz byc "fajny" piszac tu ,ze cos chcesz zrobic , ale jak juz cos to pisz bardziej realnie . Poczytaj projekty gargasa z bielska , bo robil maluchy z silnikami roznymi , poszukaj w googlu itd ...

_________________
ITC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 11 marca 2006, 16:07 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 27 czerwca 2005, 11:05
Posty: 89
Lokalizacja: Sosnowiec
500 zł za 1.2 :D:D:D. Sorki za ten śmiech ale mam pytanie skąd chcesz i z jakiego auta chcesz wziąść ten 1.2 i w jakim stanie???

_________________
"nieba linia" wyznacza mi cel(...)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron