Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 12:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 14:38 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
dziekuje za odpowiedz...

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 14:44 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
ja również dz, jak wszyscy wiecie kilka razy były próby zamiany lub wspomagania Boostera i prawie zawsze była kicha, widocznie każdy ma swoją rolę do odegrania a w komentowaniu zawodów 1/4 mili w Polsce Booster jest po prostu najlepszy nie tylko dlatego że ma doświadczenie ale dlatego że jest sobą :D i - co nie jest częste - zna język polski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 16:22 
W BP przypadła mi, jak już pisaliście, rola współkomentującego.
Muszę przyznać, że nie jest to łatwe. Fakt, że słyszy się swoje słowa z krótkim opóźnieniem, nie dość, że jest deprymujący, to jeszcze "wybija z rytmu". Zdaję sobie sprawę, że moje komentowanie było dalekie od ideału. Założyłem sobie jasny cel: podawanie wszystkich czasów. Wiem, że z Tag Heuer'em są problemy i że wyniki nie dla wszystkich były widoczne. Rozumiem, że czasy typu: 15,xx nie muszą być dla wszystkich emocjonujące, ale, jak już było to podkreślane, są to zawody dla wszystkich . I to 15,xx mogło być życiowym sukcesem dla startującego i ludzi z nim związanych, będących na trybunach. Uważam, że trzeba to uszanować. Nie gustuję w słowolejstwie, wolę konkrety, ale rozumiem, że na imprezach tego typu publiczność chce być zabawiana. To, że ja bym nie chciał, nie ma akurat znaczenia. Dlatego moim zdaniem potrzebne są 2osoby:
- wodzirej i zabawiacz tłumu
- człowiek, który będzie mówił o czasach i samochodach

Wiem, że ten post jest długi, ale jeszcze jedna kwestia dotycząca informacji o autach. Dziękuję wszystkim, którzy nakleili na szyby kartki z opisami. To bardzo pomaga. Trochę szkoda, że tych osób było tak mało, tym bardziej, że ZTCW to kartki te były zawodnikom rozdawane. Ten sport ma to do siebie, że setup'y aut zmieniane są niemal bezustannie, więc moje info z przed tygodnia, na zawodach może być już nieaktualne.
Dlatego starałem się podchodzić do niektórych zawodników i pytać o ich pojazdy.

Komentowanie bardzo mi się podobało. Wiem, że aby robić to dobrze, potrzebne jest doświadczenie i sporo pracy. Natomiast chciałbym to jeszcze jakiś czas kontynuować. Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie i informacje zwrotne.
Matschke - dzięki :)

pozdr


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:23 
Offline

Dołączył: wtorek, 16 maja 2006, 11:04
Posty: 34
Lokalizacja: MARKi
..dyskusja na poziomie i fajnie że się Panowie dogadaliście :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 20:44 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:33
Posty: 2
Właśnie Piotruś , dzięki wielkie za pomoc w komentowaniu w Białej ,bez Ciebie bym tam zginął z głodu :D .
Następnym razem Ciebie też obsmaruję,zeby było sprawiedliwiej , więc już dumaj jak się odciąć :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 22:16 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 marca 2005, 18:42
Posty: 60
Lokalizacja: wawa
moim zdaniem boosterowi dobrze idzie komentowanie
po tylu zawodach wszyscy go pozytywnie kojarza i niech tak zostanie

booster do przodu 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 23:02 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 1 maja 2006, 20:02
Posty: 3
Ale tak naprawdę nie ma nadal odpowiedzi na pytanie zadane przez Matschke...

mroqa - myśl, zanim napiszesz. Jak wszyscy go pozytywnie kojarzą, to dlaczego powstał ten temat?

Co z zachowaniem Boostera? Zmieni się, czy będzie jak jest?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 17:27 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
n9300 napisał(a):
Ale tak naprawdę nie ma nadal odpowiedzi na pytanie zadane przez Matschke...

mroqa - myśl, zanim napiszesz. Jak wszyscy go pozytywnie kojarzą, to dlaczego powstał ten temat?

Co z zachowaniem Boostera? Zmieni się, czy będzie jak jest?


BOOSTER napisał(a):
Następnym razem na pewno nie zostawię na was suchej nitki ;)


:lol: ;)

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 22:34 
Offline

Dołączył: sobota, 31 lipca 2004, 21:46
Posty: 223
Lokalizacja: sto-licznaja
Zaczyna sie tu robić "klub obrażalskich" czepiacie się wszystkiego... sami stańcie przed publika... a gwarantuje że zabraknie Wam języka w gębie... więcej luzu :!: Chcecie niemieckiej dyscypliny czy co :?: To ma być chyba zabawa i rozrywka a nie musztra w wojsku...

_________________
Profi+ miło być ograniczone do 6-cio paków...
No dobra jak nie to podniście pojemność w mini... Najszybszy wolnossący"czteropak2.0 8V" RWD 1/4=14.4sek
wstaje na żesach czasem na uszach... ;-))


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron