Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 16:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Czy tak sie moderuje zawody ?
PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 22:20 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
Witam !

Bylem na zawodach w Bialej Podlasce, kameralne zawody, malo startujacych, duzo emocji, czasy ciekawe, przejazdy tez.
Ogolnie impreza mi sie podobala, szczegolnie potem wieczorem, ale chcialem tak naprawde poruszyc inny temat:
Chodzi mi moderowanie zawodow przez Boostera. Teksty jego wyglaszane w trakcie zawodow sa czasami naprawde ponizej kazdej krytyki. SSS mocno sie reklamuje, ze KAZDY majacy prawo jazdy, wazne badanie techniczne i gasnice na pokladzie ma mozliwosc sprawdzenia czasu. Na pewno jest sporo osob, ktore z takiej okazji i mozliwosci korzysta lub chce skorzystac. Nie kazdego stac na mocne, szybkie i ladne auto, nie kazdy ma na to zasoby finansowe, sponsorow, itd., ale chce sprawdzic auto.
Nieporozumieniem sa dla mnie teksty typu:
"Wzial samochod od Mamusi"
"On TAKIM autem jedzie chyba po bulki"
"Spojler Babuni"
itd. itd.
Nie pamietam niestety wszystkich tekstow, a zaluje, bo lista bylaby o wiele dluzsza.
Do czego zmierzam: Nie jest to na pewno mile jak przez mikrofon jest dana osoba startujaca wysmiewana przez moderatora !!! Jest to dla mnie naprawde najwieksza ANTYREKLAMA jaka moze sobie SSS robic.
Nie zapomnijcie, ze sa to zawody dla WSZYSTKICH, a nie dla elitarnego grona i jesli mamy zmierzac w kierunku rozwoju tego typu sportu, to takie komentarze przez mikrofon przynosza niestety odwrotny efekt.
Przynajmniej mi byloby jakos glupio albo bym sie wkurzyl, jakby ktos sobie robil "jaja" ze mnie przed tysiacami ludzmi....
Eclipse Boostera tez sie na pewno nie podoba wszystkim i wysmiewanie sie publicznie przez mikrofon z takiego typu auta nie byloby mile dla wlasciciela.
Wiem, ze nie jest to jakis moze powazny problem, ale nie tylko mnie to denerwowalo. Jest to poprostu "proste" zagranie i niepowazne traktowanie startujacych.
Pozdrawiam
Matschke

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 22:38 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
napisz może bo Boostera, jest dostępny na forum sr, tu go chyba nie ma, zawody są i były dla wszystkich, drugim komentatorem był PMN,

SSS NIE JEST organizatorem Białej Podlaskiej, uwagi proszę kierować do Automobilklubu Bialsko-Podlaskiego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 22:52 
Offline

Dołączył: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:42
Posty: 44
Lokalizacja: Tuchola
SSS nie było organizatorem zawodów, ale Booster jest z SSS i komentuje na kazdych zawodach, takze władze mogłyby uprzejmie zwócic mu uwagę. Na prawdę niektóre komentarze, wydające się dla publicznosci smieszne, są dla kierowców przykre. Najbardziej mi było żal kolesia na otwarciu w ubiegłym roku. Booster tak po nim poleciał, ze az mi sie przykro zrobiło :( Ogolnie to brakuje na zawodach osoby nie tyle zabawiającej tłum ( Booster robi to fajnie i jest tam potrzebny ), co bardziej obeznanej w mechanice i autach startujących w zawodach. jesli ktos jest dobrze oblatany na forum SR na pewno ma dużo wiedzy na temat poszczególnych aut i mogłoby byc ciekawiej ( np ja :oops: 8) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 00:21 
Offline

Dołączył: niedziela, 28 maja 2006, 19:16
Posty: 1
Witam !!!!!
Co do komentazy w trakcie zawodow to nie mam wiekszych zastrzezen.
Duze dzieci z gruba kasa i zabaweczkami czesto sypia takimi wypowiedziami wiec nie dziwi mnie takie zachowanie.
Inna sprawa jest wizerunek SSS jako organizatora.
Ktos moze powiedziec co ty chlopie wiesz o tym zajeciu, przychodzisz pogapisz sie troche i spadasz na piwo po wszystkim, ile wysilku i pracy potrzeba zeby zorganizowac taka impreze.
No wiec juz wyjasniam w czym lezy problem.
Tegoroczna impreza z tego cyklu byla najgorsza jaka do tej pory odbyla sie w Bialej Podlaskiej.
Od samego poczatku kiedy tylko zaczeto organizowac tego typu imprezy sledze ich przebieg i osiagniecia ludzi w nich startujacych.
Musze z bolem stwierdzic ze od pierwszych zawodow zorganizowanych w Bialej sytuacja radykalnie sie zmienila.
Jak przeszedlem sie po lotnisku i spojzalem na tych co jeszcze tak niedawno cieszyli sie jak male dzieci z urwanych kilku dziesiatych i do ktorych mozna bylo podejsc, zapytac sie, pogadac, dowiedziec sie praktycznie wszystkiego, teraz sprawiaja wrazenie jakby byli niewiadomo kim,a glowe nosza wyzej od zyrafy !!!!
Jest takie powiedzenie "Zapomniał wół jak cieleńciem był"
Ale starczy tego bo ktos pomysli ze trafil sie taki z zranionymi uczuciami bo ktos mu czesc nie poweidzial.
Tak naprawde to co najbardziej mnie poruszylo (Inne okreslenie bylo by niecenzuralne) to sposob w jaki zostali potraktowani wszyscy fani tego sportu. W sobote pod groźba deszczu w niedziele zostaly rozegrane polfinaly i finaly w sposob jaki pije sie piwo w przerwie na papierosa.
Co najgorsza w niedziele nikt nie raczyl powiadomic kogokolwiek z przybywajacych na impreze podczas sprzedazy biletow ze rozklad dnia calkowicie sie zmienil. Jedyna zauwazalna zmiana byla cena biletow ktorej wogle nie powinno byc za zadne widowisko. Nie wspomne o lakonicznej rozmowie z jednym z ludzi ubranych w czerwony polar z napisem organizator.
Na kazde pytanie odpowiadal zdawczo i wykrecal sie ze "dzisiaj organizacja zajmuje sie automobilklub my wczoraj mielismy swoja impreze" Wszystko dla niego bylo oczywiste i na pytanie o rozklad dnia przedstawiony na stronie lub w lokalnej gazecie odpowiadal ze zawody odbyly sie wczoraj dzisiaj nic nie bedzie i nic nie planowali na dzisiaj.
Wiadomo pogoda nie byla najpiekniejsza ale PANOWIE gro ludzi specjalnie pokonalo dzisiaj nawet ponad 130 kilometrow zeby popatrzec na zawody.
A nikt tych ludzi nie poinformowal nalezycie jak wyglada sytuacja i na co moga liczyc dzisiejszego dnia.
Krutko mowiac bylem swiadkiem jednego z najwiekszych naciagniec jakie widzialem na wlasne oczy !!!!!!!!!!!
Konczac wywod podsumuje moje wrazenia z niedzielnych zawodow (do sobotnich nie mam zastrzezen) jedna wielka komercjalizacja. Nawet tutaj pieniadze zrobily z super widowiska i niezapomnianej imprezy rutynowe i schematyczne postepowanie ktorych glownym celem jest zarobienie jak najwiekszej kasy po jak najmniejszej linii oporu.
Widzialem zawody rok temu i jeszcze wczesniej i to nie jest juz to samo co bylo przedtem kasa wieje z kazdej strony i nikt mi tego nie zaprzeczy.
Jesli nikt nie zacznie myslec nad zmiana tego stanu zeczy to SSS bedzie sie kojazyc jedynie z grupa nadzianych gosci szpanujacych swoimi autami na platnych pokazach zwanych zawodami !!
Wszyscy wiemy jakie byly cele zalozenia tego stowazyszenia i w jakich okolicznosciach ono powstalo !!!

Mam nadzieje ze nie urazilem nikogo a jedynie dalem do myslenia i wskazalem pare problemow nad ktorymi trzeba sie zastanowic !!!
Ale takie rozwiazanie sprawy jak w niedziele w Bialej Podlaskiej nie powinno miec miejsca i nikt temu nie zaprzeczy !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 00:28 
Offline

Dołączył: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:42
Posty: 44
Lokalizacja: Tuchola
Bardzo dobrze napisany post i niestety nie jest to jednostkowa opinia...

denny4 napisał(a):
SSS bedzie sie kojazyc jedynie z grupa nadzianych gosci szpanujacych swoimi autami na platnych pokazach zwanych zawodami !!


a co jest najgorsze to SSS juz jest tak kojarzone. Przykład mam wsrod swoich znajomych, kiedy to opowiadając o zawodach własnie takie stwierdzenie usłyszałem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 01:21 
Offline

Dołączył: niedziela, 19 lutego 2006, 21:09
Posty: 141
Fawor napisał(a):
Bardzo dobrze napisany post i niestety nie jest to jednostkowa opinia...

denny4 napisał(a):
SSS bedzie sie kojazyc jedynie z grupa nadzianych gosci szpanujacych swoimi autami na platnych pokazach zwanych zawodami !!


a co jest najgorsze to SSS juz jest tak kojarzone. Przykład mam wsrod swoich znajomych, kiedy to opowiadając o zawodach własnie takie stwierdzenie usłyszałem...


Zgadzam się z tym w 100% wsród swoich znajomych równiez słysze ze to są juz zawody okreslonej grupy osub z grubszym portwelem jak i wyścigi firm tuningowych a nie kierowców którzy sami sobie przygotowują samochody i jestem za tym zeby jak najszybciej powstała klasa uliczna seryjny srodek opony karoseria np.do 2.0 litrów albo 200KM wiem ze to trudne zeby sprawdzić jaką kto ma moc ale powinna taka klasa powstac i było by to sprawiedliwe bo teraz to jest kwestia pieniędzy kto jest pierwszy sam sie z kumplami scigam co tydzien i to jest sprawiedliwe bo nikt nie pakuje w auto 100tyś. i wiele wiecej np zawody w driftowe są o wiele sprawiedliwsze nie liczą sie tam takie pieniądze tylko umiejetnosci nie twierdze ze ludzie z furami mającymi po 1000KM nie mają sie scigac ale bez przesady..........


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 11:02 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
ja dobrze wiem, ze wyscigi w BP nie organizowalo SSS, ale Booster moderuje wszystkie wyscigi, wiec mozna powiedziec, ze reprezentuje SSS, w koncu Wy go wybraliscie na moderatora....
PMN jakos potrafil to wszystko sympatycznie prowadzic.
Po drugie dziwi mnie to, ze niby Booster robi cos dla Was, a nie jest tutaj nawet zalogowany :? :?
nie bede rozpisywal sie na innych forach na ten temat, bo nie jest moim zamiarem robic z tego jakas afere, chcialem poprostu otrzymac Wasz statement w tej sprawie...

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 11:07 
Offline

Dołączył: sobota, 14 maja 2005, 20:12
Posty: 127
Lokalizacja: Krakow
Na Bemowie podobnie ktos niezbyt sympatycznie gadal , moze osoba na mikrofonie ma jeden zestaw gadki (taki gotowiec) :roll:

_________________
ITC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 12:15 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Panowie i Panie, IMPREZA W BIALEJ PODLASKIEJ byla zorganizowana przez tamtejszy automobilklub. Tam nalezy wysylac wszystkie skargi oraz zazalenia. Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego bylo odpowiedzialne tylko i wylacznie za przeprowadzenie samych wyścigów i na nic innego nie mieliśmy wpływu. Na głownej stronie http://www.sss.org.pl macie info o datach imprez miejscach oraz organizatorach poszczegolnych rund.

Zawody w randze Mistrzostw Polski zostaly przeprowadzone w sobote w calosci tylko i wylacznie z przyczyn technicznych (w niedziele nie byloby takiej mozliwosci "obfite opady deszczu" mokry tor zmusilby nas do odwolania zawodow, za ta zmiane przepraszamy niestety na pogode nie mamy wplywu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 12:21 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
Judge, ale Booster prowadzi kazde wyscigi.... nie chodzi mi tutaj o organizacje tylko o slownictwo moderatora......... z tym powinniscie naprawde cos zrobic, bo czuje sie naprawde niesmak siedzac na trybunie....

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 12:25 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
poproszę go, żeby przeczytał ten topic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:04 
Z całym należnym Boosterowi szacunkiem- ale faktycznie parę razy było conajmniej na granicy dobrego smaku. Mam wrażenie, że kiedyś było i dowcipniej i profesjonalniej.

Myslę, że Boosterek jak przeczyta ten topic, to na pewno następnym razem da z siebie wszystko i w Pile będzie okej!


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:07 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
Bullitt napisał(a):
Myslę, że Boosterek jak przeczyta ten topic, to na pewno następnym razem da z siebie wszystko i w Pile będzie okej!


byloby fajnie....

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:37 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
Polonistyki nie kończyłem, ale to, co robił Booster nazywa się komentowanie a nie moderowanie :lol: Moderator to taka osoba która wycina posty na forum ;)

Fakt, że czasem jedzie za grubo (w Białej nie byłem, ale śmiał się z mojego samochodu że mi ukradli tylna klapę :lol: czyli delikatnie), ale komentowanie nie jest łatwe wcale. Nieźle wychodziło kiedyś komentowanie Elberothowi, starał się mówić całkiem rzeczowo. Mi się styl Boostera nawet podoba.

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 14:04 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:33
Posty: 2
Cześć Chłopaki :D
Oz poprosił mnie żebym się zalogował i przeczytał ten topic więc to robię.

Sorki , że nie byłem zalogowany, ale nie bardzo mam czas czytać fora , a z Wami wolę się spotykać osobiście w realu :wink:

Co do tematu, to oczywiście się z nim zgadzam i sam się podobnie czułem kiedy Twin Turbo nazywał mój samochód dziwkowozem ! :D

Niestety Zawodnicy się ścigają , i przejmują się zawodami , ale publiczność się nudzi i chce rozrywki ( niestety zawsze kosztem zawodników, bo z siebie śmiać się nie chce :wink: )
Nie bardzo jest tu wybór , bo kiedy jadą seriami wolne samochody przeżywają to tylko ich kierowcy ( reszta usypia ).
Bynajmniej nie mam absolutnie nic do kogokolwiek z kierowców i specjalnie chcę mu przysrać . To jest sytuacja , chwila i reakcja na nią.
Dlatego z Twin Turbo specjalnie się droczyliśmy między sobą, żeby coś się działo , a żeby oszczędzić kierowców

Tak jak zawody i wyniki , tak i komentatorzy mają swoje lepsze i gorsze chwile i dowcipy ( nawet Małysz nie zawsze skakał daleko :wink: ) Inaczej się komentuje dla licznej i żywiołowej publiczności , a inaczej dla kilkuset osób których jedyną oznaką życia było śmianie się z tych dowcipów natomiast prośby o nagradzanie brawami kierowców bijących rekordy w niższych klasach były olewane :( .
Dopiero Auta topowe robią jakie wrażenie na ludziach i po to przychodzą.
Kto był w niedzielę ten mógł zobaczyć co się działo gdy lokalni kierowcy jeździli swoimi furami na gaz.

Każdy jest bardzo wrażliwy na swoim punkcie , ja też , ale nie traktujcie tego tak osobiście bo to jest show. Stan mimo , że po nim jechałem na Bemowie nigdy nie odebrał tego osobiście i się nie obrażał bo wie , że go lubię :D
Zobaczylibyście jak nudno by było tylko z podawaniem mocy i czasów.
Do Białej miał przyjechać Elberoth , żeby mi pomóc, ale niestety nie przyjechał. Ja nie olałem jeszcze żadnej imprezy mimo , że wolałbym spędzić ten czas z bliskimi , a nie na środku pasa głodując.
Robię to tylko ze względu na Oz'a i chłopaków z którymi budowaliśmy to wszystko , a nie bo to lubię i jest mi fajnie.

odnośnie przeciągania zawodów oraz niedoinformowania to zgadzam się z tym również , ale tu z pretensją można się udać tylko do miejscowych organizatorów którzy tak kazali , ze względu na słabą frekfencję.

Trzymajcie się Ciepło :D .
Następnym razem na pewno nie zostawię na was suchej nitki :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do: