Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 17:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 10 października 2006, 23:38 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Ale jakie to ma znaczenie ? Piszac w ten sposob nie nauczysz nikogo jezdzic ani nie zabronisz nikomu kupic pojazdu ktory ma 200+ KM a zabic sie mozna i zwyklym cinquecento akurat moc ma niewiele z tym wspolnego w tym momencie. Do tego chcialbym zwrocic Twoja uwage na to ze uogolniasz wszystkich i wrzucasz do jednego wora. A ja znam mase mlodych ludzi ktorzy nie maja prawda jazdy a w panowaniu nad autem sa niezli, przednim czy tylnym napedem.
WTJ - niezle sie tu sprawdza + gokarty i masa innych miejsc gdzie mlodzi ludzie ucza sie jezdzic podkreslam UCZA.

Nieraz nie doswiadczenie a kwestia przypadku jest przyczyna wypadku.

Nie bronie tu nikogo ani nikogo nie oczerniam jednakze dosyc takiego zachowania na tym FORUM. Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego a Forum jest jego wlasnoscia ma za zadanie krzewienie bezpieczenstwa na drodze a nie opryskliwego traktowania mlodo przybylych ludzi ktorzy sa dla nas bardzo wartosciowi tak jak wszyscy inni. Zapraszam do zapoznania sie ze strona SSS punkt O Stowarzyszeniu.

Kazde naruszenie powyzszej zasady bedzie zakonczone definitywnym zakazem wstepu na FORUM. W imie zasady traktuj innych tak jakbys chcial by Ciebie traktowano.

Przepraszam ale uwazam dalsza dyskusje za niepotrzebna w tym temacie i prosze, admin zamknij ten watek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 00:19 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 23:10
Posty: 133
Lokalizacja: Yanki
sory, ale czy "mendrek" to nie jest czasem "dziecko neostrady" ?

czy "mendrek" nie powinien poczekać z zapytaniem jeszcze te kilka lat?
a przez ten czas czytać czytać czytać.
a potem coś zrobić i zapytać jak napotka na problem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 07:23 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 9 października 2006, 19:43
Posty: 8
terz jezcze odczasu do cxzsy ojca zamochodem i wiem co jest nie yak ztary sie wkorwia jak przekraczam te jebane 80 i nie wiem czemy ale jak narazie to nie przekraczam nie biore przykladu z kumpla z oski ma 15 lat a juz milal trzy razy policje na karku ze jezdzi samochdem i trzy razy dostal odroczke do 26 lat ale dziadek kursant tro mu zalatwil i to jest glupie to co on robi jest mi pojebane ale jak tak myslicie to muyslcie zamykam, posta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 08:29 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: sobota, 16 września 2006, 22:00
Posty: 511
tak, stanowczo jest to dziecko neostrady :)

@wampir, w pelni sie z Toba zgadzam :)

@tora, z Toba tez ;>

@Judge_Dread, nie gadaj glupot, ktos kto jedzil tylko i wylacznie po torze fakt, potrafi jezdzic, przewidzec zachowania kierowcow torowych, ale nie mow ze jest swietnym kierowca od razu na ulicy, sorry tak sie nie da jak sie nie przejezdzi paru lat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 09:23 
Offline

Dołączył: środa, 19 lipca 2006, 09:05
Posty: 15
Judge_Dread - dokladnie o tym mowie co grifter napisal.
Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale staram sie usiadomic osobie, ktora najwyrazniej nie wie o czym mowie, ze jazda samochodem to nie takie hop-siup, ze dodasz gazu i jedziesz... Mozesz byc wspanialym kierowca, ktory wspaniale panuje nad samochodem, ale jesli nie masz doswiadczenia drogowego... To sie moze zle skonczyc. Chce tylko zwrocic uwage na to ze czasem trzeba pohamowac emocje i miec swiadomosc tego co sie moze stac, a nie pierwsze co robic to pytac co stuningowac w samochodzie ktory ma jezdzic wolno zeby mial wiecej koni... (sprzecznosc?)
Mendrek: nie miej mi za zle (chociaz pewnie i tak nie rozumiesz moich intencji), ale zamiast sie zastanawiac ktore jest szybsze i lepsze powinienes sie zastanowic ktory z tych samochodow nie spowoduje zlych wydarzen gdy bedziesz siedzial za kolkiem. Bo co jak co, ale 300 konikow kusi, nawet gdy czuje sie respekt wobec samochodu...

_________________
"I feel the Need, the Need for Speed" - http://porscheracing.pl

1988 Porsche 944 (Alpine White) - sold
1989 Porsche 944 Turbo S (Alpine White) - stock and happy about it


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 10:23 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Ale w tej formie napisane brzmi to zupelnie inaczej mi nie chodzilo oto ze zle cos piszecie tylko o forme pozatym nie starajmy sie ratoac swiata na sile tylko odpowiadajmy na pytania ktore bylo zadane w prosty sposob.

Mendrek kultura obowiazuje pierwsze i ostatnie ostrzezenie.

Grifter a ja napisalem gdzies ze bedzie wspanialym kierowca na ulicy ? Raczej nie napisalem tylko i wylacznie ze Ci ludzie panuja nad autem i sa w stanie przewidziec jakos jego zachowanie. Wiec czytac ze zrozumieniem prosze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 14:27 
Offline

Dołączył: środa, 19 lipca 2006, 09:05
Posty: 15
Judge_Dread: chyba po prostu odpowiedziales na zbyt mala ilosc glupich, bezsensownych i zupenie nie potrzebnych pytan ze jeszcze chce ci sie odpowiadac na kazde z nich.

Przepraszam jeli kogos urazilem, co forum to inny obyczaj.

_________________
"I feel the Need, the Need for Speed" - http://porscheracing.pl

1988 Porsche 944 (Alpine White) - sold
1989 Porsche 944 Turbo S (Alpine White) - stock and happy about it


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 15:45 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 9 października 2006, 19:43
Posty: 8
mnie interesuja duze samochdy takie jak passat omega b audi c4 s4 no i safrane z tych bede wybieral bo one mi sie podobaja nie lubie sciganta tylko takie auta ktore maja konfort jazdy i jak wezme ten silnik to dylko zeby nie byl mulem na drodze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 11 października 2006, 16:03 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
mendrek napisał(a):
mnie interesuja duze samochdy takie jak passat omega b audi c4 s4 no i safrane z tych bede wybieral bo one mi sie podobaja nie lubie sciganta tylko takie auta ktore maja konfort jazdy i jak wezme ten silnik to dylko zeby nie byl mulem na drodze

Do bezpiecznej i nie "mułowatej" jazdy jak napisałeś wystarczy Ci 120KM, a nie 300KM.

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 12 października 2006, 13:44 
Offline

Dołączył: środa, 16 czerwca 2004, 10:48
Posty: 18
Lokalizacja: wrocław
miejcie litosc i zamknijcie

_________________
Streetracing Team Wrocław


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron