Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 19:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Wieczorne wypady na miasto
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 00:54 
Offline

Dołączył: wtorek, 7 grudnia 2004, 17:29
Posty: 19
Lokalizacja: Pomiechówek
:D Witam witam. Mam takie pytanko: gdzie na terenie wawy można spokojnie sobie pośmigać wieczorami (wiecie o co chodzi), miejsca gdzie nie zagłebiają się "niechciani w niebieskich ubrankach" :D
coś w stylu spalarni lub wólki ?? gdzie są jeszcze takie miejsca ?? :roll: :evil: :evil:

_________________
Adrenalina to jest to !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 06:59 
Offline

Dołączył: czwartek, 30 września 2004, 21:56
Posty: 43
nie jestem pewien, czy to odpowiednie miejsce na takie pytania... o ile wiem, to SSS propaguje idee LEGALNYCH wyscigow, a nie latania po miescie w nocy :|

_________________
http://www.APoznanski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 11:31 
Offline

Dołączył: wtorek, 7 grudnia 2004, 17:29
Posty: 19
Lokalizacja: Pomiechówek
Nie chodzi o przejazd przez 30 sekund przez centrum 8) Nie wiem jak ciebie SAL ale mnie stać tylko na bilet na SSS ale na samochód żeby powalczyć to może jak wygram w totka. Jeżeli kiedyś byłeś na spalarni to wiesz jaki tam klimat panuje, o 22 zanika ruch a w sąsiedztwie tylko magazyny i nikomu się nic złego nie dzieje. A i samochód możesz sprawdzić. POZDRAWIAM :P

_________________
Adrenalina to jest to !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 12:03 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 04:01
Posty: 264
Lokalizacja: Lublin
wlasnie na imprezach SSS'u mozesz sprawdzic swoj samochod, nie musisz wcale go dlubac ;) mozesz startowac seria :/ co drugi chyba choc raz wystartowal seria? (ja np. nie...)

zamknac ten smieszny topic i wywalic.

_________________
http://www.LKT.pl - Lubelskie forum Streetracing, Motoryzacyjne, Tuningowe itd. ;)
http://HondaTech.pl - techniczna, polska kopalnia wiedzy o Hondach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 12:50 
Offline

Dołączył: wtorek, 7 grudnia 2004, 17:29
Posty: 19
Lokalizacja: Pomiechówek
:shock: :shock: :shock: Widzę że nie czujecie tematu a szkoda :(
Niech kolega a zapytam ile razy kolega Z lublina był na zawodach SSS w sezonie 2003 (jak odbywały się tylko w modlinie na lotnisku) :twisted:

_________________
Adrenalina to jest to !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 17:23 
Offline

Dołączył: czwartek, 30 września 2004, 21:56
Posty: 43
Na zawodach SSS nawet bilecik z czasem dostaniesz... Sprawdzisz auto (w Poznaniu byl Fiat 126p, ktory mial ponad 23 sek - chyba przygotowanie tego samochodu nie kosztowalo go wiele wysilku i pieniedzy? ;)) bezpiecznie i legalnie. A jezeli akurat na 'pozornie' pustej ulicy w nocy pojawi sie np. pijany student? ;)

_________________
http://www.APoznanski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 18:21 
Offline

Dołączył: czwartek, 2 grudnia 2004, 00:40
Posty: 21
Lokalizacja: 100lica
Wiesz stary zgadzam się z innymi - to nie jest temat na forum internetowe bo nawet jezeli ktoś wie to ci nie powie dlatego zeby nikt (poza wtajemniczonymi) niewiedział o tym. Poza tym to to napewno nie jest pytanie odpowiedne bo jakby co to jesteś na forum organizacji ,która propaguje legalne wyścigi. A jak już tak koniecznie chcesz sie poscigać w nocy to poprostu weź swoją furke wyjedz nią na miasto w poszukawianu samochodów (umówmy się odużniających się od innych) i poprostu za niami pojeździj...pozdrawiam

_________________
YOU OWE ME 10 SECOUND CAR, NOT A 10 MINUT CAR!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 18:29 
Siela napisał(a):
A jak już tak koniecznie chcesz sie poscigać w nocy to poprostu weź swoją furke wyjedz nią na miasto w poszukawianu samochodów (umówmy się odużniających się od innych) i poprostu za niami pojeździj...pozdrawiam


Może niech za nimi nie jeździ lepiej, bo jeszcze do McDonalda trafi i wtedy dopiero miejscówka będzie spalona :lol:

Qrde ludzie poczytajcie sobie najpierw strone www i dopiero zadawjcie pytania na forum.

VTC :evil:


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 19:51 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:04
Posty: 96
proponuję http://www.streetracing.pl, bo tu nie miejsce na takie tematy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 20:04 
Offline

Dołączył: wtorek, 7 grudnia 2004, 17:29
Posty: 19
Lokalizacja: Pomiechówek
:lol: :lol: Przykro mi to stwierdzić ale jesteście ograniczeni jak pole widzenia świni :twisted: pijany student ?? a może zjarani przedszkolaki ?? :P Jeżeli ktoś tam był to wie o co chodzi, popatrzcie na forum co zaproponował OZ władzom stolicy.
Nie polega na ściganiu się między światłami tylko na wyścigu na 400 - 500 metrów na oświetlonej ulicy gdzie po jednej stronie są krzaki a dalej tory a po drugiej magazyny które "żyją" do 18-19
Kto nie był ten nie wie i nie zrozumie a temu kto proponował jazdę za samochodami po ulicach GRATULUJĘ :lol: głupoty. ach szkoda słów.

_________________
Adrenalina to jest to !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 20:12 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:04
Posty: 96
Posłuchaj "fantastyczny mądry kolego"! Po spalarni i innych miejscach ścigałem się z przyjaciółmi, gdy Ty nie wiedziałeś nawet o istnieniu podtlenku azotu (a teraz wiesz co to takiego?), więc przestań sadzić takie pierdoły i kup sobie kolejny bilet na zawody SSS...
Jeśli prosta z krzakami po jednej stronie i magazynami które "zamierają" po godzinach, to dla Ciebie bezpieczny teren, to nie masz pojęcia o ryzyku związanym ze sprintem na 1/4mili...ba! nie masz pojęcia o niczym tak naprawdę...
Tak, czy inaczej, każda literka kliknięta na klawiaturze w odpowiedzi na Twoje brednie, jest zmarnowana...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 20:39 
Offline

Dołączył: wtorek, 7 grudnia 2004, 17:29
Posty: 19
Lokalizacja: Pomiechówek
M A C I E K napisał(a):
Posłuchaj "fantastyczny mądry kolego"! Po spalarni i innych miejscach ścigałem się z przyjaciółmi, gdy Ty nie wiedziałeś nawet o istnieniu podtlenku azotu (a teraz wiesz co to takiego?), więc przestań sadzić takie pierdoły i kup sobie kolejny bilet na zawody SSS...
Jeśli prosta z krzakami po jednej stronie i magazynami które "zamierają" po godzinach, to dla Ciebie bezpieczny teren, to nie masz pojęcia o ryzyku związanym ze sprintem na 1/4mili...ba! nie masz pojęcia o niczym tak naprawdę...
Tak, czy inaczej, każda literka kliknięta na klawiaturze w odpowiedzi na Twoje brednie, jest zmarnowana...


to ty masz przyjaciół ?? :lol: :lol:
poczytaj co pisali poprzednicy a nie przy... się do mnie
jak jeździłeś to się ciesz. I co stało się komuś coś ??
a jak taki hojrak jesteś to powinieneś być na pudla w zawodach SSS, nieprawdaż ??

_________________
Adrenalina to jest to !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 21:01 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
kapsel_1 napisał(a):
:lol: :lol: Przykro mi to stwierdzić ale jesteście ograniczeni jak pole widzenia świni :twisted: pijany student ?? a może zjarani przedszkolaki ?? :P Jeżeli ktoś tam był to wie o co chodzi, popatrzcie na forum co zaproponował OZ władzom stolicy.
Nie polega na ściganiu się między światłami tylko na wyścigu na 400 - 500 metrów na oświetlonej ulicy gdzie po jednej stronie są krzaki a dalej tory a po drugiej magazyny które "żyją" do 18-19
Kto nie był ten nie wie i nie zrozumie a temu kto proponował jazdę za samochodami po ulicach GRATULUJĘ :lol: głupoty. ach szkoda słów.


chopczyku idz szukaj kolegów i tematów i miejsc na dodatek na t.i.pl. To odpowiednie miejsce dla takich jak ty. Jest jeszcze forum auto-moto na gazeta.pl
To oficjalne forum jedynej polskiej organizacji propagującej i organizującej LEGALNE wyścigi. Więc takie pytanie jest tutaj bez sensu.
Tak, owszem czasami ścigamy się wieczorami. Ale chyba nie sądzisz, że powiemy gdzie to robimy obcemu kolesiowi. żeby zwalił nam się na głowę z kolegami takimi jak pojawiają się w letnie wieczory po 22 w niektórych miejscach wymienionych przez ciebie. Umcy, umcy i wóda z gwinta pod powerade

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 21:09 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:04
Posty: 96
człowiek na własne forum wchodzi i sie za każdym razem denerwuje jakimś palantem, zamiast w miłej atmosferze posiedzieć... no cóż, tak to niestety już jest z tym narodem... admin, czyń swoją powinność... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 21:18 
Offline

Dołączył: wtorek, 7 grudnia 2004, 17:29
Posty: 19
Lokalizacja: Pomiechówek
Nie możesz nie znająć mnie przpisywać do konkretnej grupy. Nie piję wódy a już napewno jak mam gdzieś jechać. Fakt jestem tu nowy bo od niedawna mam net. Byłem już parę razy na spalarni "nie z kolesiami" a sam i miło mi popatrzeć jak ukochany civic łyka betę. Mam filmik prawie 1 godz. Tylko zapytałem a zrobiła się awantura jakbym potrącił dziecko na pasach. PSZEPRASZAM WOGÓLĘ ŻE ŻYJĘ
"OBCY KOLEŚ"

_________________
Adrenalina to jest to !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron