Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 12:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: ZAPYTANIE :)
PostNapisane: wtorek, 23 stycznia 2007, 01:40 
Offline

Dołączył: niedziela, 21 stycznia 2007, 00:19
Posty: 1
Witam Wszystkich.
Jestem nowy na tym forum (zaczynam standardowo jak wiekszosć nowych). Od razu na początek chiałbym sie do Was zwrócić z pytankiem. Czy ktoś z was posiada jakiekolwiek informacje na temat chevego Beretty 2.3 GTZ quad?? Pytam ponieważ jestem od niedawna szcześliwym posiadaczem tego auta i spotykaja mnie same niespodzianki. Jest to auto dosyc żadko spotykane na naszych drogach wiec i informacji o nim mało. Na 1 badaniach kontrolnych w naszym kraju to wpisano mi w paiery parametry oc corvetty (co jest wedlug mnie małą przesadą). Tak więc jak ktos z Was może mi udzielić wskazówek przydatnych przy użytkowaniu tego auta to bede wdzieczny. Mam jeszcze pytanko w jakiej klasie moglbym tym autem brać udział w sprincie na 1/4 mili i jakie modyfikacje mi polecacie?

_________________
hmm...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: ZAPYTANIE :)
PostNapisane: wtorek, 23 stycznia 2007, 15:22 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 czerwca 2006, 19:43
Posty: 44
beretta \":)\" napisał(a):
mam jeszcze pytanko w jakiej klasie moglbym tym autem brać udział w sprincie na 1/4 mili i jakie modyfikacje mi polecacie?


Klasa Profi, silnik jest raczej mało znany, niewiem jak w USA, ale w polsce na 90% nikt tego nie robił więc to raczej 'sztuka dla sztuki' będzie...
Można spróbowac założyć Nitro, bo nie wymaga wielkich przeróbek silnika a koszt jest mały (od 2000zł). Wtedy jednak startowałbyś już w klasie Turbo, ponieważ podlenek jest liczony jako doładowanie....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron