Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Moje Zdanie!!!
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:33 
Offline

Dołączył: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:02
Posty: 11
Witam
Sorki Admin ze zasmiecam ci forum ale postanowilem ze cos wreszcie napisze, fora tego typu czytam juz bardzo długo ale jakos nigdy niemialem okazji a moze nie chcialem nic pisac bo moja wiedza na temat motoryzacji nie jest tak daleko posunieta jak niektórych z was. Bo w wiekszosci jezeli ktos napisze cos nie na temat albo wygłupi sie swoja wiedza jest momentalnie objechany przez reszte uzytkowników. Ale nie otym miało byc chodzi mi o to ze ja ktos napisał ze chciałby sie przejechac takim samochodem jak ktos z was ma to wy momentalnie lejecie z goscia dla was moze to jest i normalne bo widzicie takie auta na codzien albo nimi jezdzicie ale dlamnie zwykłego zjadacza chleba który zarabi 800 zł i wszytstko wydaje na studia perspektywa kupienia sobie samochodu jest odległa wiec ja sam wiele bym oddał by móc sie przejechac takim smochodem. Wiekszosc z was ma takie auta dzieki własnej pracy a inni maja tzw zawód syn i to przewaznie oni polewaja z innych co nic nie maja czyli zadnego auta. Wiec pannowie troche wyrozumiałosci dla kogos kogo nie stac na takie auta jak wy macie. Sam wiele bym oddał by kiedys miec takie auta jak wy ale mam tak rewelacyjna prace ze jedynym pojazdem jakim moge sobie pojezdzic jest stary widlak na rope :D a przeciez znam dwa jezyki obce a perspektywy na przyszłosc mam tak obiecujace jak koniec komunizmu w korei płn.
Jezeli kogos obrazilem to przepraszam. Pozdrawiam i zycze udanego sezonu.

Oz mam nadzieje ze wykrecisz 10 w tym sezonie przynajmniej ja ci tego zycze .


Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:14 przez NO NAME, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moje Zdanie!!!
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:52 
NO NAME napisał(a):
Witam
Sorki Admin ze zasmiecam ci forum ale postanowilem ze cos wreszcie napisze, fora tego typu czytam juz bardzo długo ale jakos nigdy niemialem okazji a moze nie chcialem nic pisac bo moja wiedza na temat motoryzacji nie jest tak daleko posunieta jak niektórych z was. Bo w wiekszosci jezeli ktos napisze cos nie na temat albo wygłupi sie swoja wiedza jest momentalnie objechany przez reszte uzytkowników. Ale nie otym miało byc chodzi mi o to ze ja ktos napisał ze chciałby sie przejechac takim samochodem jak ktos z was ma to wy momentalnie lejecie z goscia dla was moze to jest i normalne bo widzicie takie auta na codzien albo nimi jezdzicie ale dlamnie zwykłego zjadacza chleba który zarabi 800 zł i wszytstko wydaje na studia perspektywa kupienia sobie samochodu jest odległa wiec ja sam wiele bym oddał by muc sie przejechac takim smochodem. Wiekszosc z was ma takie auta dzieki własnej pracy a inni maja tzw zawód syn i to przewaznie oni polewaja z innych co nic nie maja czyli zadnego auta. Wiec pannowie troche wyrozumiałosci dla kogos kogo nie stac na takie auta jak wy macie. Sam wiele bym oddał by kiedys miec takie auta jak wy ale mam tak rewelacyjna prace ze jedynym pojazdem jakim moge sobie pojezdzic jest stary widlak na rope :D a przeciez znam dwa jezyki obce a perspektywy na przyszłosc mam tak obiecujace jak koniec komunizmu w korei płn.
Jezeli kogos obrazilem to przepraszam. Pozdrawiam i zycze udanego sezonu.

Oz mam nadzieje ze wykrecisz 10 w tym sezonie przynajmniej ja ci tego zycze .



Pierwsza osoba która sie zlała z tego gościa to byłem ja a teraz najlepsze wiesz czym jeżdże :?: Seicento 900 o całej mocy 39 KM, nigdy nie miałem okazji jechac ani Subaru anie Evo czy innym sprtfurakiem ale takie texty są poprostu smieszne, ogólnie takie historyjki to sie do Filipinki nadają bo z tego co słyszałem jest to gazeta nr.1 w tym sezonie

pzdr


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 14:16 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
chyba nie do końca czytasz topiki, o których piszesz, nikt tu nie naśmiewa się w sposób cyniczny z ludzi, którzy napiszą na forum, jeżeli to robi to świadczy tylko o jego własnej kulturze,

zasady, które obowiązują na tym forum nie pozwalają na tego typu zachowania i bedą one karane,

jesteśmy tu wszyscy po to aby cieszyć się naszą pasją bez względu na to czy ktoś ma 15 czy 70 lat,

PS. Z przyjemnością pozwolę wsiąść temu człowiekowi co chciał się przejachać Subaru do mojego "czarnucha" jak tylko pojawi się na Bemowie 1 maja, na tym forum traktujemy się fair,
PS2. Powód: pamiętam czasy gdy nie zarabiałem nawet 800 pln :cry:

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 15:11 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 23:11
Posty: 87
Lokalizacja: Gdańsk
Brawo.
Wasyl - co do śmieszności takiej prośby. To nawet tylko 170 KM Nissana 200 SX - który kosztuje mniej niż Twoje SC, powoduje radość na ustach ludzi, których nim przewioze. Niektórzy z nich też mają auta ( w miarę szybkie, ale FWD) niektórzy nie mają.
Pozdro.
Co do zarobków to szukaj pracy już na studiach. Jakiś bank 1/2 etatu.
Jak jesteś z GDA to priv, zarobisz więcej niż 800 PLN

_________________
200SX S13


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 18:23 
Karrlos napisał(a):
Co do zarobków to szukaj pracy już na studiach. Jakiś bank 1/2 etatu.
Jak jesteś z GDA to priv, zarobisz więcej niż 800 PLN


co do smiania, nie chodzi o sam fakt przewiezienia a raczje tego, że załatwia sie to w taki sposób i na forum

do kogo to było bo nie załapałem :?: do OZ'a który chyba ma prace czy do mnie, bo w sumie jestem na studiach i też mam prace :)

pzdr


Góra
  
 
 Temat: Re: Moje Zdanie!!!
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 22:05 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 23:11
Posty: 87
Lokalizacja: Gdańsk
NO NAME napisał(a):
dla was moze to jest i normalne bo widzicie takie auta na codzien albo nimi jezdzicie ale dlamnie zwykłego zjadacza chleba który zarabi 800 zł i wszytstko wydaje na studia perspektywa kupienia sobie samochodu jest odległa wiec ja sam wiele bym oddał by muc sie przejechac takim smochodem.


czytajmy tekst ze zrozumieniem ;)
Pozdro

_________________
200SX S13


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 19:48 
Offline

Dołączył: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:02
Posty: 11
OZ nie chodziło mi konkretnie o to forum ale od dłuzszego czasu czytam rózne fora i własnie tak wiele osób sie zachowuje i dlatego napisałem ogólnie moje odniesienia na ten temat to nie była forma zalu wylanego tak jak kolega Wasyl mysli. Są rózni ludzie i kazdy pewne sprawy odbiera inaczej i nie kazdemu mozna dogodzic, wielokrotnie czytałem na innych forach jak jakis chłopaczek cos tam napisał i momentalnie go objechali i własnie ja dlatego nie wdaje sie w dyskusje bo chyba kazdy nie lubi jak sie z niego smieja. Jak juz wczesniej pisałem ja nie chce nikogo obrazac bo to nie chodzi konkretnie o was tylko ogólnie jaka czasem atmosfera panuje na forach.

PS. OZ to nie ja pisałem ze chciałbym sie przejechac Subaru ale jesli tak mówisz to ja sie chetnie zgłosze jak zmontuje hajs to przyjade 1 na bemowo.
PS2. Karrlos wielkie dzieki za propozycje ale ja niestety nie jestem z gdanska tytlko z południa ale jak to jest ciekawa praca zawsze moge sie tam przeniesc :D POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 17 kwietnia 2005, 22:50 
Offline

Dołączył: niedziela, 17 kwietnia 2005, 22:26
Posty: 22
Lokalizacja: 3city
Co tu duzo z nosa strzelac ;)
Fajny, prawdopodobnie szczery, post.
Tak bywa.
Nie od razu Rzym zbudowano ...czy tam Katowice ;)
Moge Cie przewiezc 150-konnym spiochem, ktory nie wyglada,
wiec na pewno komus w doopsko wrzucimy w tzw. miedzyczasie ;)
(generalnie na to forum malo kultowa moc to jest ;) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 18:06 
Offline

Dołączył: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:02
Posty: 11
Ravan dzieki wielkie za checi ale ja jestem z południa a ty z 3miasta wiec mozliwosci spotkania są znikome, a niechodzi czym jechac tylko w jakim sytlu :D napewno bym mial banana na twarzy i własnie o to chodzi bo mozna jechac autem za 150000 tys zł a frajda bedzie mniejsza nisz autem za 30 czy za 50 tys zł mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi. :D
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 18:12 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:14
Posty: 40
spioch to okreslenie jakiejs marki??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 18:58 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
salamiak napisał(a):
spioch to okreslenie jakiejs marki??


sleeper czyli auto, które jeździ o wiele lepiej niz wygląda-czyli nikt sie nie spodziewa, że jest takie szybkie


NO NAME napisał(a):
...wszytstko wydaje na studia..., ...muc...


a co to za studia? polonistyka? :lol:

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:05 
Offline

Dołączył: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:02
Posty: 11
Darksmile Marketing jak ja bym chciał wszytkich lapac na błedzie wpisowni to by miejsca na forum nie starczyło, zrobiłes to by sie ponabijac ?? :oops: ale chyab zapomnialem panom z tvn turbo wszystko wolny i mam pytanko czy to nie ty ostatnio pokazywałes jak sie koło zmienia ??? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:10 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
Tak dokładnie chciałem się ponabijać, że student takie błędy wali.
Tak to ja zmieniałem koło. Było ok tylko musieliśmy w nie kopnąc, żeby zeszło. No ale cięzka praca to nic w porównaniu z mega lansem i możliwością pokazania się na wizji. A moje parcie na szkło jest wszem i wobec znane. Zdradze tu po raz pierwszy, że jest duża szansa na to, że zostanę prowadzącym. Wtedy to dopiero będę miał mega zycie


PS: Darksmile zakumałem (z dużej litery-znaczy z należytym szacunkiem :) ) ale co to za marketing?

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:27 
Offline

Dołączył: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:02
Posty: 11
Tłumaczyc sie nie bede ze byłem zamyslony i tak mi sie napisało ale ogólnie to fakt złapałes mnie jest mi wstyd :) ale na usprawiedliwienie znam wiel studentów którzy nie potrafia złozyc poprawnie zdania i co tylko daletego niemoga byc studentami pewne sprawy nie stanowia o tym.

Nie napisałem tego bys sie smiac tylko sie upewnic czy to ty byłes :)
Marketing Zarzadzanie moze i nie jesto szczyt marzen ale zdawałem na Prawo i niestety brakło mi paru punktów no ale zycie toczy sie dalej ale teraz zarozumialem ze chciałbym pracowac kiedys w handlu albo byc przedstawicielem handlowym ale czas pokaze. Zapewne fajnie sie pracuje w Tvn Turbo ?? tez bym chciał :(

Do kazdego trzeba podchodzic z szacunkiem jak brzmi powiedzenie "traktuj ludzi tak jak sam bys chciał byc traktowany albo inaczej niewiem ale sens ten sam ale ogólnie wiecie o co chodzi .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:38 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
Ok, ja lubię sie czasami przypier..... chociaz błędy tez popełniam. Ale taki jestem :)

W tvnturbo jest fajnie, bo mozna jeździc do Poznania :) :)

a jezeli chodzi o studia (to juz kompletny ot więc zaraz wkroczy jasiu) to dobrze wybrałes. Miałem iśc na prawo (tradycja) ale olałem bo to kiepska robota. Musisz przekonać ludzi, że gość którego bronisz jest niewinny chociaż wiesz że popełnił zarzucane mu przestepstwo.

to tyle. nie napisze, że przyczepiłem się w sposób złośliwy i perfidny po raz ostatni bo bym skłamał. Ale next time juz pewnie nie trafi na ciebie


PS: prowadzący będzie na 80%. Nie ja ale ktoś inny, powszechnie znany, lubiany i szanowany ze względu na swoja radiowa urode i nieszablonową inteligencję ;)

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron