Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 16:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 19:43 
Offline

Dołączył: piątek, 15 kwietnia 2005, 13:02
Posty: 11
Dzieki wielkie mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 19 kwietnia 2005, 17:57 
Offline

Dołączył: środa, 16 marca 2005, 11:51
Posty: 74
Lokalizacja: Radom
Tak sobie czytam i czytam...i mam pytanie co to jest to Ot? i inne takie skróty których nie jarze?bo nie hcciałbym ,zebym został kiedy za coś wywalony,nie wiedząc za co...pzdr

_________________
Ludzie zaczeli ścigac sie samochodami od momentu, w którym zbudowali drugi egzemplarz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 19 kwietnia 2005, 18:05 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 grudnia 2004, 01:12
Posty: 38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Off Topic :idea:


Ps: Że też musiałem iw ten sposób zaczynać przygodę z forum.... :wink:

Witam wszystkich!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moje Zdanie!!!
PostNapisane: wtorek, 19 kwietnia 2005, 21:47 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 kwietnia 2005, 21:35
Posty: 2
Lokalizacja: motocity.pl
WASyL napisał(a):
NO NAME napisał(a):
Witam
Sorki Admin ze zasmiecam ci forum ale postanowilem ze cos wreszcie napisze, fora tego typu czytam juz bardzo długo ale jakos nigdy niemialem okazji a moze nie chcialem nic pisac bo moja wiedza na temat motoryzacji nie jest tak daleko posunieta jak niektórych z was. Bo w wiekszosci jezeli ktos napisze cos nie na temat albo wygłupi sie swoja wiedza jest momentalnie objechany przez reszte uzytkowników. Ale nie otym miało byc chodzi mi o to ze ja ktos napisał ze chciałby sie przejechac takim samochodem jak ktos z was ma to wy momentalnie lejecie z goscia dla was moze to jest i normalne bo widzicie takie auta na codzien albo nimi jezdzicie ale dlamnie zwykłego zjadacza chleba który zarabi 800 zł i wszytstko wydaje na studia perspektywa kupienia sobie samochodu jest odległa wiec ja sam wiele bym oddał by muc sie przejechac takim smochodem. Wiekszosc z was ma takie auta dzieki własnej pracy a inni maja tzw zawód syn i to przewaznie oni polewaja z innych co nic nie maja czyli zadnego auta. Wiec pannowie troche wyrozumiałosci dla kogos kogo nie stac na takie auta jak wy macie. Sam wiele bym oddał by kiedys miec takie auta jak wy ale mam tak rewelacyjna prace ze jedynym pojazdem jakim moge sobie pojezdzic jest stary widlak na rope :D a przeciez znam dwa jezyki obce a perspektywy na przyszłosc mam tak obiecujace jak koniec komunizmu w korei płn.
Jezeli kogos obrazilem to przepraszam. Pozdrawiam i zycze udanego sezonu.

Oz mam nadzieje ze wykrecisz 10 w tym sezonie przynajmniej ja ci tego zycze .



Pierwsza osoba która sie zlała z tego gościa to byłem ja a teraz najlepsze wiesz czym jeżdże :?: Seicento 900 o całej mocy 39 KM, nigdy nie miałem okazji jechac ani Subaru anie Evo czy innym sprtfurakiem ale takie texty są poprostu smieszne, ogólnie takie historyjki to sie do Filipinki nadają bo z tego co słyszałem jest to gazeta nr.1 w tym sezonie

pzdr


hehe siemka WASyL - kiedy spot :P:P:P:P

nawiazujac do tematu - bez tematu :roll: :shock:

_________________

motoryzacja, vt, tuning, 4x4, tapety i galerie samochodowe, newsy, sklep i wiele innych - http://www.motocity.pl




Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 21 kwietnia 2005, 16:14 
Offline

Dołączył: środa, 16 marca 2005, 11:51
Posty: 74
Lokalizacja: Radom
weede napisał(a):
Off Topic :idea:


Ps: Że też musiałem iw ten sposób zaczynać przygodę z forum.... :wink:

Witam wszystkich!

Ja Ciebie tez witam i dzieki za info.. :wink:

_________________
Ludzie zaczeli ścigac sie samochodami od momentu, w którym zbudowali drugi egzemplarz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron