Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 20:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: "pożar Grzenia" - akcja pomocy
PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2005, 10:17 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 15:52
Posty: 52
Na wszystkich polskich portalach poświęconych samochodom amerykańskim (fbody.pl. FlamingWheels, corvette klub polska) trwa akcja pomocy pierwszemu "pogorzelcowi" polskiego dragracingu :wink:
Pomyślałem, że może warto by było by dowiedzieli się o niej również użytkownicy tego forum, skupiającego wszystkich miłośników szybkich samochodów - kochających je bez względu na markę i kraj pochodzenia.

http://www.fbody.org.pl/


.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2005, 12:40 
Offline

Dołączył: wtorek, 3 maja 2005, 15:50
Posty: 47
Lokalizacja: default city
hm, a jesteście pewni, że sam zainteresowany chce tego typu rozgłosu i robicie to w jego imieniu? Nie chcę marudzić, Grzenia uwielbiam (zresztą Ulę też), on ma teraz sponsora, który przewiduje takie sytuacje i w tym świetle Lotos wychodzi na nieodpowiedzialnego skąpca...

Bez obrazy również, nie chcę zaglądać nikomu do kieszeni, ale chyba można inaczej wykorztystać takie środki.

Po prostu chciałabym wiedzieć, czy sam zainteresowany, który po wyścigach chyba nas bardzioej pocieszał niż wydawał się przejęty sytuacją wie i potwierdza chęć przyjęcia pomocy finansowej...?

_________________
ET 8.90 w Kongo, hehe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 17 maja 2005, 13:20 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 23:29
Posty: 179
Lokalizacja: Łomianki
Izolda_Renoofka napisał(a):
hm, a jesteście pewni, że sam zainteresowany chce tego typu rozgłosu i robicie to w jego imieniu? Nie chcę marudzić, Grzenia uwielbiam (zresztą Ulę też), on ma teraz sponsora, który przewiduje takie sytuacje i w tym świetle Lotos wychodzi na nieodpowiedzialnego skąpca...

Bez obrazy również, nie chcę zaglądać nikomu do kieszeni, ale chyba można inaczej wykorztystać takie środki.

Po prostu chciałabym wiedzieć, czy sam zainteresowany, który po wyścigach chyba nas bardzioej pocieszał niż wydawał się przejęty sytuacją wie i potwierdza chęć przyjęcia pomocy finansowej...?


Znaczy jestem bardzo zakłopotany i nie wiem co powiedzieć :oops:

Co do sponsora to nie jest to worek bez dna i budżet na nową dyscyplinę sportu motorowego jest ograniczony, chwła Lotosowi że wogóle zdecydował się sponsorować 1/4mili.

Sam zastanawiam się czemu się tak dobrze trzymałem po wyścigach? Doła złapałem dopiero gdzieś tak koło środy jak ponownie zobaczyłem auto i chyba wreszcie kac mnie dopadł.

Co do mojej sytuacji i stratach po pożarze to lepiej nie mówić, ogólnie napewno nie odżucę żadnej pomocy tym bardziej, że znajomi włożyli wiele energi i czasu w pomoc dla mnie. Jestem im bardzo wdzięczny.

_________________
Obrazek
Corvette LT1 355 Turbo Best ET 10.791
El Camino '77 LT1 355 Best ET 13.321


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 18 maja 2005, 20:23 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 28 marca 2005, 13:04
Posty: 163
Lokalizacja: Gdynia
sorx za tamto... Grzenio ja mam takie pytanie czy ten silnik bedzie od nowa skladany czy bedziecie probowali go odbudowywac??

_________________
pozdr.
mosak

VolksWagen nie kapie olejem, on tak zaznacza swój teren!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 18 maja 2005, 20:48 
Offline

Dołączył: sobota, 30 kwietnia 2005, 16:32
Posty: 336
Lokalizacja: z nienacka... :)
Silnik jest praktycznie dobry, do wymiany jest kilka kabelków, przewodów itd.
Największy koszt napraw to skrzynia biegów a dalej wszystkie plastiki, maska itp.

_________________
Porsche 911 '79 crazy owner....... :D
Jestem zawsze tam gdzie SSS. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 18 maja 2005, 20:51 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 12:02
Posty: 302
Lokalizacja: Warszawa
paranoja! tyle mam do powiedzenia ... ide zalozyc osobny topic bo mi sie turbina rozsypala i nie mam kasy na naprawe!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 19 maja 2005, 08:50 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 21 marca 2005, 22:00
Posty: 88
Lokalizacja: Wafka
REN napisał(a):
paranoja! tyle mam do powiedzenia ... ide zalozyc osobny topic bo mi sie turbina rozsypala i nie mam kasy na naprawe!


po piątalu macie odemnie panowie :wink:
nasz sport to ryzyko .. zawsze może się coś wysrać.... ryzyko musi być wliczone w koszta :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 19 maja 2005, 12:46 
Offline

Dołączył: sobota, 5 czerwca 2004, 11:39
Posty: 60
Lokalizacja: Wwa
ryzyko wliczone w koszta? naszczęście Grzenio zawsze może liczyć na pomoc osób, które Go znają i wiedzą ile pracy i wyrzeczeń kosztowało przygotowanie auta.. a teraz kolejne są potrzebne, żeby je odbudować.. Każdy wedle własnego uznania pomoże, allbo nie.. nie ma co komentować, trzeba dłubać auta :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 20 maja 2005, 19:10 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
spokojnie, proszę państwa, każdy może robić takie akcje, co w tym złego, jak ktos nie chce to niech nie czyta, nikt nikogo nie zmusza do włacania gdziekolwiek czegokolwiek, kto chce pomóc - pomoże, jaki tu jest problem? nie kapuję.

Polacy ogólnie są chyba jednym z nielicznych a może nawet jedynym narodem, który za granicą trzyma sie osobno a nie razem, psioczy na co się tylko da, tym co się udało cokolwiek osiągnąć wydarłby to nawet z tyłka a pies ogrodnika lata i szczeka luzem. Szkoda gadać.

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 20 maja 2005, 23:28 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:04
Posty: 96
i nie zapominajcie o cyniźmie... narodowa cecha Polaka...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 21 maja 2005, 03:42 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
z przykrością Macku muszę Ci niestety przyznać rację ale to na naszym forum jest tępione wszelkimi dostępnymi metodami

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 4 czerwca 2005, 15:26 
Offline

Dołączył: wtorek, 28 września 2004, 17:06
Posty: 11
Lokalizacja: Łódź
W imieniu Grzegorza Kulety oraz "Fbody Klub Polska", "Portalu Flamingwheels.pl" oraz "Corvette Klub Polska" pragniemy gorąco podziękować za czynny udział w akcji "Pomóżmy Grzeniowi" . Dziękujemy za dokonanie dotacji na ten szczytny cel. Poza pomocą, w wymiarze finansowym, jaką przyniosła akcja , zbiórka uświadomiła nam ilu mamy wspaniałych kolegów i przyjaciół, że człowiek nie jest sam w trudnych chwilach, może liczyć na pomoc innych.

Przekazanie pieniędzy z Waszych wpłat odbyło się oficjalnie w dniu 28 maja 2005 na "V Zlocie Samochodów Amerykańskich w Radomiu", Grzegorz otrzymał wtedy, symboliczny czek . Dnia 31 maja 2005 wszytkie Wasze pieniądze zostały przelane na Grzegorza konto.

Wszystkie Wasze wpłaty są bardzo cenne i na pewno pomogą Grzesiowi w naprawie auta .
Mamy nadzieję , że jeżeli Grześkowi uda się naprawić Corvette, na następną rundę wyścigów na 1/4 mili, organizowaną przez SSS (sss.org.pl) , wtedy wszyscy mocniej zaciśniemy kciuki w chwili jego startów, a jego wygrana będzie także nasza wygrana .

Poniżej zamieszczamy listę darczyńców;

pozdrawiamy i dziękujemy za wsparcie !

Jan Ponulak

Lista darczyńców akcji"POMÓŻMY GRZENIOWI":



JAN TADEUSZ PONULAK

GRZEGORZ JANUSZ

SZYMON KONSTANTY DĄBROWSKI

BARTŁOMIEJ SADOWSKI z dopiskiem : „ 'Grzenio' od bart_mustang_gt”

PAWEŁ RUPIK

WOJCIECH SIEPRACKI

ROBERT WIESŁAW NATORA

PIOTR KACZANOWSKI

PANCEWICZ MARCIN

HUBERT JERZY GOŁĘ BIOWSKI
z dopiskiem :„OFIARUJĘ SZMALEC DLA GRZENIA, NIECH DALEJ BĘDZIE TWARDY I SIĘ NIE ZMIENIA. NIECH CORVETTKA ZA*****ALA , A TURBINKI NIECH ŚMIGAJĄ JAK TRALALA”

ROBERT SIWIRSKI

DARIUSZ ADAMCZYK z dopiskiem : "OD FRANZA DLA GRZENIA"

WOJCIECH STASZCZUK

LESZEK STEFAN SĘKOWSKI

PAWEŁ KULESZA

GRZEGORZ STACHURA

_________________
Corvette Klub Polska
Best ET 12,74 .
"If you can turn, you`re not going fast enough" ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2005, 13:58 
Offline

Dołączył: czwartek, 30 września 2004, 18:02
Posty: 6
REN napisał(a):
paranoja! tyle mam do powiedzenia ... ide zalozyc osobny topic bo mi sie turbina rozsypala i nie mam kasy na naprawe!


To nie tak Ren jak piszesz, Grzenio przecież sam by nikogo o nic nie prosił. Na tamtych stronach ma po prostu wielu znajomych, którzy postanowili mu pomóc. Tu ten post nie jest za bardzo na miejscu gdyż sporo osób ma mocne auta i każdy mógłby prosić o wsparcie przy awarii, ale na tamtych stronach Grzenio jest praktycznie jedynym posiadaczem autach o takich osiągach i takim ich reprezentantem można powiedzieć. Trochę namieszałem, ale rozumiecie mam nadzieję o co chodzi...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2005, 20:41 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 12:02
Posty: 302
Lokalizacja: Warszawa
tak czy inaczej ja bym sie czul CONAJMNIEJ niezrecznie i glupio przyjmujac pieniadze z takiej skladki ... moim zdaniem poprostu nie wypada

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 5 czerwca 2005, 21:15 
Offline

Dołączył: czwartek, 30 września 2004, 18:02
Posty: 6
Nie bądź taki pruderyjny i pretensjonalny. :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron