Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 00:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2005, 21:31 
Offline

Dołączył: sobota, 30 kwietnia 2005, 16:32
Posty: 336
Lokalizacja: z nienacka... :)
Cytuj:
niestety trzeba pryznac ze czoluuuuffffka strassznie poszla do przodu...


i to strasznie wystarczy zobaczyć na wyniki z Maxi z 1 maja 2003, Booster nie musiał robić nawet 11-tki, aby objechać konkurencję, w tej chwili klasa Turbo Plus z bardzo wysoką jedenastką (Luiza Subaru) nie ma najmniejszych szans z wejściem na pudło :(

Cytuj:
Może w przyszłym sezonie trzeba pomyśleś nad jakąś zmianą ( np. klas ) albo za góra dwa sezony wszystko umrze śmiercią naturalną...



zmiana klas chyba nie pomoże, a jak nadal pozostanie taki podział to nie dobrze wróży dla słabych aut :(

to co dzieje się na naszej scenie dragowej przechodzi ludzkie pojęcie (3 sezony a czasy w najmocnieszej klasie poprawione o 4 sekundy :shock: :shock: )

_________________
Porsche 911 '79 crazy owner....... :D
Jestem zawsze tam gdzie SSS. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2005, 21:38 
Offline

Dołączył: sobota, 23 października 2004, 21:32
Posty: 19
OZ napisał(a):
jak ja lubię troskę o sport w polskim wydaniu :D
1. nic nie umrze,
2. w 2006 rusza bracket,
3. wyluzujcie trochę,
4. ET+RT wraca w 2006, 2005 był na próbę, mnie wszystko jedno, większość chciała ET,
5. punktowane są miejsca od pierwszego do ósmego - patrz punkt 6.
6. nie wygrasz żadnych zawodów byle padaką, te czasy mineły bezpowrotnie, na szczęście


...czy umrze to sie okaże , (wystarczy porównać ilość startujących w tym sezonie i w zeszłym ) ale to jest tylko moje prywatne zdanie. Sam od początku zeszłego sezonu wystartowałem we wszystkich eliminacjach i pewnych rzeczy nie da się nie zauważyć i jak widac nie tylko ja mam takie odczucia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2005, 21:42 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
no własnie to się okaże, a jak nie umrze to rozumiem posypiesz łebek popiołem, jak już wiele osób miało to okazję zrobić nie tylko na tym forum?
wystartowałeś ale nie załapałeś się do półfinałów? czy jak, stąd ta troska? może zamiast tego podłub w aucie i wyprzedź innych na mecie.

Już to pisałem kiedyś ale powtórzę:
1. start w zawodach jest dobrowolny
2. SSS nie ma monopolu na 1/4 mili
3. zawody tego typu może robić każdy kto chce i mam cichą nadzieję, że ktoś w końcu ruszy tyłek i zrobi coś w tym kierunku,
4. z przyjemnościa przyjadę i sam na takich wystartuję (zresztą uliczne wyścigi w Rzeszowie i Stalowej Woli w ramach okręgówki były super)

na koniec pomówmy o "odczuciach" ilościowych po trzech pierwszych imprezach 2004-2005:
2004 - 485 zawodników
2005 - 502 zawodników
poćwiczyłem dodawanie jak w szkole podstawowej za starych dobrych czasów :D

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2005, 23:14 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 15:52
Posty: 52
OZ napisał(a):
8. ile razy osoby piszące w tym wątku (tudzież mające jakiechsik problem wewnętrzny) startowały na zawodach i co osiągnęły? proszę o podanie miejsc i dat.


4 z pięciu eliminacji w 2004roku i 1maja 2005... nic nie osiągnąłem, jeździłem dla funu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2005, 23:58 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
więc rozumiem że teraz już nie jeździsz bo Ci sie znudziło, dlaczego od razu przenosisz to na wszystkich, uogólnianie to świetna zabawa, narodowa tradycja powiedziałbym,

ktoś nie wierzy,
ktoś ma odczucia,
ktoś coś tam, czemu ma niby służyć ta dyskusja poza zamknięciem tematu? co to , przedszkole jakieś?
może poczekajmy do końca sezonu, potem będziecie sobie podsumowywać.

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron