Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 16:38 
Offline

Dołączył: niedziela, 29 sierpnia 2004, 03:48
Posty: 13
Film jest według mnie niezbyt ciekawy, komentator żenujący, ujęcia poprzyspieszane (szczególnie przyspieszenie kilkusetkonnym bolidem od 30 do 260 w 19 sekund), trzecia część w ogóle pozbawiona sensu (wycinki z Drift Bible, prezentacje Skylinów i jakiejś badziewnej Celiki), palenie opon i felg (co to w ogóle za nazwa) nudne. Ogólnie nuda i żenada. Rozmowy streeteacerów na końcu pierwszej części to już w ogóle nie wiem co to ma być. Natomiast zauważyłem, że niektórzy z tych, których prasa i TV wykreowała na fanatyków morderczych wyścigów i osoby niosące za sobą śmierć to osoby znane dzisiaj powszechnie z kreowania idei legalnego streetracingu, no ale to bardzo stary materiał (rok 2002) więc to dawno i nieprawda, wtedy nie można się jeszcze było legalnie pościgać. Ogólnie jeden wielki kibel - gdybym za to zapłacił 35 zł to chyba nigdy bym sobie tego nie wybaczył.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 14 września 2004, 08:36 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 września 2004, 21:50
Posty: 173
Lokalizacja: Wyspy Salomona
Dwie rzeczy sš nieskšczone, wszechœwiat i ludzka głupota. :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 21 października 2004, 22:03 
Offline

Dołączył: piątek, 9 lipca 2004, 19:49
Posty: 24
Lokalizacja: Pruszków
ja nierozumiem jednego jesli chodzi o wyscigi na m1 czy wólke ,dokladnie widac kto sie tam sciga, i kazdy z tych panów [nieznam osobiscie] mówi ze to szczeniaki w bmw i nikt tego niepopiera ,jest to nieodpowiedzialne , ja osobiscie zauważyłem jeszcze pare innych fur niz stare e-30 sory taka prawda . i teraz kazdy pisze ze liczy sie tylko sss . :x

_________________
Corsa (B) GSi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 8 listopada 2004, 15:34 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Shit.
Dobrze, że wziąłem to od kumpla z sieci bo gdybym coś za to zapłacił to bym chyba tego nie przebolał. Film jest tak nudny jak nie wiem co. Komentator to rzeczywiście tak gada jak z przymusu. Oprócz tego mam wrażenie że ten film był kręcony nie przez fanów streetracingu i tuningu ale zwykłych dresów z pierwszej lepszej bety. Sory jeśli kogoś uraziłem ale takie jest moje zdanie.

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 12 grudnia 2004, 21:47 
Offline

Dołączył: piątek, 3 grudnia 2004, 20:52
Posty: 271
Lokalizacja: z piekła...../ NY
wszystko jest tak amatorskie że głowa mała,począwszy od kopii filmu skończywszy na głównych bohaterach.Ale powiedzmy sobie uczciwie,żeby mogly powstawać jakies pożądne filmy,musza powstawać i szmiry...a to,że pare łysych spaliło kapcie, to tyle ich, niech się chłopaki ciesza.A tak na marginesie...ten filmik był tak nudny,że nie mogłam do końca wytrzymać...czym oni tam chcieli przyszpanowac,bo do tej pory nie wiem...ciekawszy już by był ,jakby mnie ktoś skamerował jak na rowerze jade,ale cóż może i o tym kiedyś powstanie film(hihihihihihi,żartuję oczywiście),skoro juz takie kicze kręcą...

_________________
.....i znów honia.....;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 13 grudnia 2004, 15:48 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 grudnia 2004, 14:42
Posty: 18
Zawsze moło być gorzej...chyba. No w każdym razie arcydziełem to,to nie jest :( .No ale starali się a to już plus (... niestety jedyny...). Lecz następnym razem lepiej niech się trzymają z dala od kamery... :!:

_________________
Administrator napisał(a):
Dizkret- ban!

za co???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:22 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2004, 23:31
Posty: 230
Brychu napisał(a):
ujęcia poprzyspieszane (szczególnie przyspieszenie kilkusetkonnym bolidem od 30 do 260 w 19 sekund)

Obejrzałem, posmutniałem, za łeb się złapałem i posta o tym badziewiu napisałem... Powiem tak film w 10 pkt skali dostaje ode mnie 3 pkt! Za co? Otóż:
1) Fajne nocne wyścigi na, których jest pare znajomych twarzyczek, ;)
2) Film pokazał jak jeżdzą Polacy , :shock:
3) Plus za to, że wogóle udało się go wystawić na sprzedaż...

P.S. Swoją drogą ilu z was zakupiło ten film za pomocą wysłania smsa do typka, który to rozprowadza??? Ja niestety tak! :oops:

Brychu: A to jest akurat prawda co napisałeś :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 02:16 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:04
Posty: 96
nie widziałem, nie żałuję, w ciemno stwierdzam: banda buraków bez pojęcia i rozumu... 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 02:53 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
M A C I E K napisał(a):
nie widziałem, nie żałuję, w ciemno stwierdzam: banda buraków bez pojęcia i rozumu... 8)


Strzał w ciemno ale w dziesiątkę.... :wink:

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron