Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 18:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: środa, 21 listopada 2007, 17:36 
Offline

Dołączył: czwartek, 7 września 2006, 15:55
Posty: 29
w dniach 1-3 lutego 2008 odbędzie się w Warszawie Największa Wystawa Motocykli (MotocyklExpo), Firm Tuningowych itd. Sądzę, że w ramach rozwoju i promocji zawodów na 1/4 mili w wydaniu motocyklowym warto by było abyście (Organizatorzy) zaistnieli na tej imprezie. Ze swojej strony oferuję swoją Hayabusę, którą można byłoby ustawić na waszym stanowisku.
Koszty uczestnictwa w imprezie na stronie do której link umieszczam poniżej.

http://www.motocyklexpo.pl/WYSTAWCY,404.html

Jeśli uważacie, że jest to godne waszego zainteresowania szczegóły do omówienia na linii private (kontakt do mnie macie)

P.S. Piszę ten post w tym miejscu, bo lepszego nie znalazłem
Pozdrawiam

_________________
konrad sobczyk
motocyklista


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 28 listopada 2007, 17:46 
Offline

Dołączył: niedziela, 18 marca 2007, 12:58
Posty: 24
hmmmmm....... nikt z SSS nie jest w stanie wypowiedziec sie na powyzszy temat :?:
chyba, ze na PW dogadujecie sprawe z Konradem, wtedy to przepraszam :lol:

_________________
Obrazek
http://www.dragbike.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 28 listopada 2007, 19:02 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
sorki ale nie mamy na to czasu, za dużo innych prac w toku

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 29 listopada 2007, 03:36 
Offline

Dołączył: czwartek, 7 września 2006, 15:55
Posty: 29
A wydawało mi się, że coś się zmieniło jeśli chodzi o podejście do motocyklistów i promowanie 1/4 w wydaniu "dwukołowym". Niestety info dla organizatorów o największych motocyklowych targach w Polsce, podanie dokładnych danych odnośnie tej imprezy (link dla wystawców), chęć udostępnienia SSS najszybszego motocykla w kraju (większość z Was wie jak jeździ i przy okazji jak wygląda) to wciąż za mało.

P.S.1
Do Saina: kontaktów na private od SSS tyle, że byłem w szoku, dokładnie 0
P.S.2
OZ, widziałeś wcześniejsze posty motocyklistów o traktowaniu itd? Wiesz, że Maciek Białobłocki, Rolek i inni rezygnują? Może jednak warto byłoby poświęcic tej grupie (ktoś z SSS-u powiedział, że jedynej w 1/4 w której następuje rozwój) nieco więcej Twojego cennego czasu?

_________________
konrad sobczyk
motocyklista


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: czwartek, 29 listopada 2007, 12:26 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: poniedziałek, 10 maja 2004, 20:08
Posty: 6923
bosze, następny wstał lewą nogą? co ma tu wspólnego podejście do motocyklistów i jakaś wystawa? regulamin został zmieniony tak jak wyszło z Waszych i nie tylko opinii, mam czerwony dywan wywalić czy jak? ludzie co się z Wami dzieje? napisałem wyraźnie że nie mamy czasu zajmować się wystawami, ten etap już kiedyś przerabialiśmy i efekty były mizerne i nie zwracały czasu zmarnowanego na przygotowania, Konrad weź głęboki wdech, idź na spacer z rodziną, po co te nerwy? jest zima, nie ma wyścigów, kiedyś wszyscy muszą zwyczajnie odpoczywać i zajmować się setkami ważnych spraw, które na szczęście nie mają nic wspólnego z wyścigami
nawet jeżeli jedni zrezygnują to może będą następni, przecież nikt nie jest uwiązany do dyscypliny łańcuchami, są miliony rzeczy, które można robić w życiu, imprez w przyszłym roku będzie mnóstwo, nie tylko robionych przez SSS, tu przecież zawsze jest wolny wybór i będzie nam miło jeżeli zawodnicy będą do nas przyjeżdżać ale jeżeli niektórzy nie przyjadą to będzie to ich wybór, to zawsze opiera się na dobrowolności

co do mojego cennego czasu to nie wyobrazisz sobie nigdy jak taka prosta i wydaje się naturalna rzecz jak czas może być cenna a w szczególności dla mnie więc racz się od tego odstosunkować i pomyśleć tysiąc razy zanim napiszesz kolejny "czadowy" post, przede wszystkim poczytaj najpierw zasady tego forum

ogólnie proszę a więcej luzu i o zero spinki

_________________
http://www.apispower.pl

9,93 ET (N2O 1-5), Biała Podlaska 12.06.2005
9,45 ET (bez N2O), Krems 13.09.2008
S4 - coś jakby kombi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2007, 23:37 
Offline

Dołączył: czwartek, 7 września 2006, 15:55
Posty: 29
Skoncentruj się proszę na merytorycznej części mojego posta. Rady (idz z rodziną na spacer) i przymiotniki (czadowy post) daruj sobie. Chciałem tylko pomóc informując Cię o największych motocyklowych targach w Polsce i udostępniając swój motocykl. To naprawdę nie byłoby złe, gdyby na takich targach SSS zaistniał, chociażby rozdając regulamin na rok 2008 czy informując o terminach zawodów. Luzu, o którym piszesz być może nie ogarniasz, bo ja, mówiąc o Twoim cennym czasie pisałem serio bez żadnych złośliwości. Po prostu wydawało mi się, że warto byłoby się tym zająć. Zasady forum przeczytałem i nie wydaje mi się (po przeczytaniu mojego posta powtórnie) bym łamał jego zasady, wstał lewą nogą, był pod wpływem i takie tam róźne. A taka tam impreza i te całe narzekania motocyklistów to tyle ma wspólnego, że to taki skrót myślowy był...
Pozdrawiam, życząc niskich ET.

_________________
konrad sobczyk
motocyklista


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron