Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest wtorek, 19 marca 2024, 12:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: [S] Garbusa 1974 r.
PostNapisane: wtorek, 18 czerwca 2013, 00:19 
Offline

Dołączył: wtorek, 10 sierpnia 2010, 08:40
Posty: 75
Witam,
Przyszedł czas, że musze pożegnać się z moim maleństwem, aż łezka się w oku kreci. Autko miało mieć u mnie dożywocie, ale rodzina mi się powiększa i potrzebuję wyszykować pokój dla dziecka, więc zdecydowałem się sprzedać mojego Garbersa. Ostatnio robiłem w nim kompleksowo hamulce (poszły nowe szczęki i cylinderki przód i tył), miesiąc temu były piaskowane i lakierowane proszkowo felgi, zawitały nowe gwizdki w układzie wydechowym. Jakiś czas temu odświeżyłem mu tapicerkę. Jeżdżę nim do pracy w ładną pogodę, a że ostatnio słoneczko dopisuje to średnio, dziennie robię nim około 50 km. Silniczek zdrowy, pali od strzału na ciepło i na zimno, nie bierze oleju, skrzynia biegów również w bardzo dobrym stanie. Wszystko działa, świeci, pali. Auto posiada oryginalne Volkswagenowskie, działające radio. Garbi posiada przegląd do czerwca 2014 roku i ważne ubezpieczenie do października tego roku. Na desce rozdzielczej brakuje w nim oryginalnego zegarka (taki kwadratowy), a tak ogólnie autko jest kompletne. Z rzeczy, które należało by zrobić to: wkładka od kluczyka w drzwiach pasażera wymaga naprawy, lub wymiany. Co do blacharki, autko wymaga niewielkich poprawek blacharskich i lakierniczych gdyż w kilku miejscach pojawiły się niewielkie purchelki. Wypadało by zaspawać i zabezpieczyć dziurkę w prawym progu, przy drzwiach pasażera. Ogólnie autko jest sztywne, zawieszenie bardzo ładnie pracuje, gdy jeżdżę nim po mieście budzi uśmiech, ludzie robią sobie zdjęcia autka i z autkiem. Ogólnie jestem z niego zadowolony i gdybym nie potrzebował gotówki, auto dalej cieszyło by się w naszej rodzinie. Zależy mi aby Garbi trafił w dobre ręce, które przywrócą mu dawną świetność.


Fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aukcja:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3333992113

Kontakt:
W razie pytań proszę pisać na e-maila: adamwalenda@op.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron