Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest wtorek, 19 marca 2024, 12:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 01:52 
Offline

Dołączył: środa, 26 lipca 2006, 13:43
Posty: 128
andrzejCTR napisał(a):
mam problem techniczny i nie dojadę na ALT,

...


No ! Jasna chole..a :cry:

Na gokarty:
- Chojny
- Intakwrx
- Jumpman
- McBajon
- radekk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 09:56 
Offline

Dołączył: środa, 26 lipca 2006, 13:43
Posty: 128
Cholera znowu ALT we mgle :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 20:08 
Offline

Dołączył: sobota, 7 maja 2005, 19:32
Posty: 7
fotki? czasy? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 20:11 
Offline

Dołączył: sobota, 8 lipca 2006, 23:21
Posty: 41
Lokalizacja: ok. Kosciana
hmm.. fotki... ciezko bylo..malo, ale cos bedzie - przynajmniej ode mnie. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 21:13 
Offline

Dołączył: wtorek, 23 października 2007, 20:48
Posty: 3
Czasy tutaj http://www.motoresults.pl/index.php?ib= ... =0&lang=pl

Było zajebiście, dzięki za zabawę! Gdyby jeszcze wszyscy przyjechali, nie trzebaby żulić kasy od kumpli :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 23:02 
Offline

Dołączył: piątek, 11 sierpnia 2006, 19:28
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań Grunwald
PietereQ napisał(a):
Czasy tutaj http://www.motoresults.pl/index.php?ib= ... =0&lang=pl

Było zajebiście, dzięki za zabawę! Gdyby jeszcze wszyscy przyjechali, nie trzebaby żulić kasy od kumpli :lol:


Zebrałem się po zmroku i nie mogłem dostrzec już organizatorów. A zatem: W i e l k i e DZIĘKUJĘ Panowie :!::!::!: Impreza fantastyczna. Byłbym w stanie przejechać jeszcze tylko 10 kółek więcej.
Dziękuję wszystkim kierownikom, jeździło mi się wyśmienicie, a towarzystwo wyjątkowo dobrze dobrane. Mam nadzieję, że na prostych za bardzo nie tarasowałem ;)
Formuła jazd lepiej dograna niż przed rokiem. Nie było nadmiernych przestojów, choć jazdy parami w końcówce mogłyby nie być tak często.

_________________
Pozdrawiam,
Wlodek z Poznania
AR 156 2.5 V6'00 blu cosmo
AR 75 1.8 carb.'85 rosso Alfa
IK@R #1094 http://www.cuoresportivo.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 23:19 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
Serdecznie dziekuje za tak liczna przybycie :) I za ostrozna jazde po torze. Nic sie nikomu nie stalo, czasy w porownaniu z rokiem poprzednim duzo lepsze.

Jedna uwaga techniczna na przyszlosc, prosze na prostej startowej jak i na wirazach dokladnie patrzec jaka flaga w danym momencie jest wywieszona i stosowac sie do polecen ludzi funkcyjnych. Od nich zalezy wasze bezpieczenstwo i musimy sie stosowac do wytycznych.

Jeszcze raz dziekuje, do nastepnego ALT'u :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 28 października 2007, 23:57 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 12:02
Posty: 302
Lokalizacja: Warszawa
Zabawa byla przednia. Chce wiecej! :D

Natomiast osobiscie niestety troszke jestem rozczarowany bo nie udalo mi sie zejsc ponizej wymarzonych 2 minut :( poprawilem swoj czas jedynie o pol sekundy. Im bardziej sie staralem tym bylo gorzej :P w koncowce jak zaczalem jezdzic wolniej to wykrecilem najlepsze czasy. Trzeba bedzie nastepnym razem zapakowac na poklad jakiegos szpenia albo wspomagacz w postaci jakis slikow :P

pozdrowionka dla wszystkich startujacych

ps. uprzedzam, ze jak nastepnym razem bedzie mnie ktos wyprzedzal od wewnetrznej na zakrecie to mu "zamkne drzwi" przed nosem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 10:16 
Offline

Dołączył: czwartek, 17 czerwca 2004, 00:14
Posty: 154
Lokalizacja: Inowroclaw
REN napisał(a):
ps. uprzedzam, ze jak nastepnym razem bedzie mnie ktos wyprzedzal od wewnetrznej na zakrecie to mu "zamkne drzwi" przed nosem


Czy mówisz o czarnej A4 i sytuacju kiedy za toba jechała chyba jakaś ALfa? , jesli tak to ja odczytałem sytuacje w sposób taki : , wyjeżdzam z zakretu przyśpieszam widze bardzo dużą róznice w przyśpieszeniu naszych 3 aut wiec sadze że poprostu chłodzicie swoje samochody no to od wewnetrznej zaatakowałem widzac że jedziesz bardzo od zewnetrznej , pozatym byłem na swoim "szybkim kułku" :twisted: , no chyba żę to nie omnie chodzi :) .
Tak czy siak to dziś sie obudziłem z bananem na twarzy bo znowu jest co wspominać , chyba najwiecej strachu najadłem sie jak przy 160 km/h zrobiłem drifta oraz jak czując oddech srebrnego EVO na zakrecie pokonałem ów zakret szybciej niż potrafi moj samochód , to znaczy próbowałem pokonac bo sie nie udało i przy 120km/h wyleciałem bokiem z czarnego na zielone ufff samochód jest cały.

Specjalne podzienkowania dla zespołu 4turbo za użyczenia mi opasek , spendziłem pewnie z godzine pod samochodem bo 4 razy spadł mi waż od intercoolera :!: , dzieki temu zrobiłem tylko 10 kułek ale i tak jestem bardzo zadowolony, i widze jak dużo musze sie jeszcze nauczyć :D

mój czas 1.59.778 , jak na pierwsza jade tym samochodem po torze i bez slików to jestem zadowolony.

_________________
Wicemistrz Polski w klasie turbo 2004.
2009 Street Power RWD 1 w generalce
2009 King of Street 2 w generalce
2010 Street Power 1 w generalce
2010 King of Street 1 w generalce

Chevrolet Corvette C5 Z06


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 10:43 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 12:02
Posty: 302
Lokalizacja: Warszawa
Aniolek napisał(a):
Czy mówisz o czarnej A4 i sytuacju kiedy za toba jechała chyba jakaś ALfa?


Takich sytuacji mialem kilka wczoraj i nie pamietam czy to byles ty czy ktos inny. Fakty sa takie, ze na zebraniu wyraznie zostalo powiedziane, ze NIE WYPRZEDZAMY NA ZAKRETACH chyba ze ktos sygnalizuje taka mozliwosc wlaczonym kierunkowskazem. W efekcie ja dojerzdzajac do zakretu po zewnetrznej zeby go ladnie przejechac po optymalnym torze musialem sie ratowac ucieczka prawie na trawnik bo od wewnetrznej mi sie ktos wpychal.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 10:47 
Offline

Dołączył: piątek, 11 sierpnia 2006, 19:28
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań Grunwald
REN napisał(a):
Takich sytuacji mialem kilka wczoraj i nie pamietam czy to byles ty czy ktos inny. Fakty sa takie, ze na zebraniu wyraznie zostalo powiedziane, ze NIE WYPRZEDZAMY NA ZAKRETACH


Takie sytuacje chyba są nieuniknione - podjechał mi błyskawicznie kierowca jednej 911eSki, która wcześniej mocno zwolniła. Ale wyjaśniliśmy sobie bardzo miło nieporozumienie. Jednak gorzej, gdy ktoś czyni z takiej jazdy regułę - a było takie błękitne Subaru na poznańskich numerach, które poszło w ten sposób trzy z czterech zakrętów, na których je obserwowałem. Skończy się miła jazda, gdy wolniejsi zaczną używać linii bojowej. Wtedy, i ryzyko wzrośnie, i spadą wszystkim czasy, i nie będzie najważniejszego - przyjemności i doskonalenia.

_________________
Pozdrawiam,
Wlodek z Poznania
AR 156 2.5 V6'00 blu cosmo
AR 75 1.8 carb.'85 rosso Alfa
IK@R #1094 http://www.cuoresportivo.pl


Ostatnio edytowano poniedziałek, 29 października 2007, 11:06 przez WłodekzPn, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 10:53 
Offline

Dołączył: środa, 8 czerwca 2005, 14:49
Posty: 24
dziekuje za mila zabawe.. jak na 1 raz jestem bardzo zadowolony..udalo mi sie zejsc ponizej 2 min ;):)

pozdrawiam

_________________
Tor Poznan : 1.56.02 by BMW E30
Rozera u Wróbla : 1.17.06


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 10:55 
Offline

Dołączył: piątek, 11 sierpnia 2006, 19:28
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań Grunwald
Jeśli ktoś będzie upubliczniać gdzieś fotki, to proszę o podrzucenie linka.

_________________
Pozdrawiam,
Wlodek z Poznania
AR 156 2.5 V6'00 blu cosmo
AR 75 1.8 carb.'85 rosso Alfa
IK@R #1094 http://www.cuoresportivo.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 10:57 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 03:57
Posty: 1583
WłodekzPn napisał(a):
REN napisał(a):
Takich sytuacji mialem kilka wczoraj i nie pamietam czy to byles ty czy ktos inny. Fakty sa takie, ze na zebraniu wyraznie zostalo powiedziane, ze NIE WYPRZEDZAMY NA ZAKRETACH


Takie sytuacje chyba są nieuniknione - podjechał mi błyskawicznie kierowca jednego turbo, które wcześniej mocno zwolniło. Ale wyjaśniliśmy sobie bardzo miło nieporozumienie. Jednak gorzej, gdy ktoś czyni z takiej jazdy regułę - a było takie błękitne Subaru na poznańskich numerach, które poszło w ten sposób trzy z czterech zakrętów, na których je obserwowałem. Skończy się miła jazda, gdy wolniejsi zaczną używać linii bojowej. Wtedy, i ryzyko wzrośnie, i spadą wszystkim czasy, i nie będzie najważniejszego - przyjemności i doskonalenia.



Od nastepnego ALT'u mozliwe ze wprowadzimy kary czasowe za lamanie regulaminu, cos w stylu zlamales regulamin 10 min kary w DEPO. To chyba jedyne rozwiazanie, a przypomne bezpieczenstwo to podstawa tej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2007, 11:40 
Offline

Dołączył: środa, 26 lipca 2006, 13:43
Posty: 128
Judge_Dread napisał(a):
....
Od nastepnego ALT'u mozliwe ze wprowadzimy kary czasowe za lamanie regulaminu, cos w stylu zlamales regulamin 10 min kary w DEPO. To chyba jedyne rozwiazanie, a przypomne bezpieczenstwo to podstawa tej zabawy.


Najważniejsze że czasy dużo wszystkich lepsze niż poprzednio i że laweta i straż pożarna nie miała co robić !
Oby tak zawsze.
Pozdrawiam i Dziękują za niesamowitą jazdę :)
Kurcze cała noc jeszcze jechałem w śnie .. i się nie wyspałem ... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron