Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 15:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: piątek, 8 lipca 2005, 00:07 
Offline

Dołączył: czwartek, 1 lipca 2004, 23:42
Posty: 63
Lokalizacja: Wwa
darksmile napisał(a):
bodo napisał(a):
na prawdziwych wyscigach wpada tam naraz kilka aut i nikt nie narzeka, wiec nie mow ze nie bylo tam miejsca dla nas dwoch.


niestety to ALT a nie wyścigi. Moim zdaniem powinieneś poczekać


Po pierwsze-jak stoi czlowiek z obslugi toru i co jakis czas wypuszcza kolejny samochod, to nikomu nie przychodzi do glowy, ze wypusci startujacego pod kola nadjezdzajacej fury.
Po drugie-przy wyjezdzie z depo jest namalowana ciagla linia, ktora ma za zadanie "oddzielic" jadacych po prostej i wjezdzajacych na tor. I po to ona jest, zeby kierowca wjezdzajacy na tor nie musial stawac jak na skrzyzowaniu i rozgladac sie czy nikt mu nie wjedzie w bok.
Po trzecie-na filmie "onboard" widac ewidentnie, ze kierowca Peugeot'a patrzy w lusterko, przed wjazdem w zakret i przyhamowywuje, gdy dolatuje do niego Mondeo.
Po czwarte-jesli juz doszlo do takiej sytuacji i predkosc jest za duza, to sie jedzie po jak najwiekszym luku, a nie scina zakret...bo konczy sie to efektownym pojsciem w pole.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 8 lipca 2005, 11:05 
Offline

Dołączył: piątek, 11 czerwca 2004, 20:02
Posty: 151
Lokalizacja: znikąd
A ja mysle, ze skoro uczestnicy zajscia sobie juz to wyjasnili to nie ma co ciagnac tego tematu.
Mam tylko jedna uwage na przyszlosc:
Jak pokazala ta sytuacja ludzie roznie interpretuja bezpieczny wyjazd z depo. Po prostu na przyszlosc trzeba bedzie poczekac az nikogo na prostej nie bedzie i dopiero wtedy wyjezdzac z depo. Unikniemy wtedy sporow i bedzie bezpieczniej.

_________________
tor Poznan w 1:53:040 Integrą R


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 8 lipca 2005, 13:20 
Offline

Dołączył: niedziela, 13 czerwca 2004, 22:48
Posty: 29
najwazniejsze ze nic sie nie stalo .. a my przy takiej liczbie samochodow i naszych jak na razie skromnych umiejetnosciach musimy uwazac 2 razy bardziej ...

czekam juz na nastepnego ALT- a teraz juz wiem ze musze zmienic koniecznie opony i zawias i poprawic czas :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 10:15 
Offline

Dołączył: sobota, 18 czerwca 2005, 14:04
Posty: 50
powracajac do tematu, ma ktos wiecej fotek/filmikow z alt? najbardziej interesuja mnie te z biala integra :) na poczatku kazdy sie odgrazal ze wrzuci fotki gdzies na serwer :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005, 19:01 
Offline

Dołączył: środa, 13 kwietnia 2005, 11:10
Posty: 12
mam 2 fajne fotki z tornado z ALT'u:) robione z telefonu
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron