Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 18:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Polakom Gratulujemy Ozzza :)
PostNapisane: sobota, 28 sierpnia 2004, 23:42 
Offline

Dołączył: sobota, 28 sierpnia 2004, 23:30
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
No wydaje mi sie, ze po dzisiejszym wystepie pana ozza nie wypada nic innego jak Polakom Gratulujemy..... :D Pan z GT2..... w sumie to mi szkoda o nim pisac :wink: No ale o ozzie to mozna by sie dlugo rospisywac.... ale po co? skoro wszystko zostalo juz o Nim napisane i powiedziane :D aczkolwiek nie wszystkie swoje mozliwosci nam jeszcze pokzal.... wiec pewnie znowu bedziemy mieli powody do dumy audi wraz z kierowca :D i dopiero wtedy bedzie mozna kontynuowac wypowiedzi na temat tego znakomitego zespolu :D (ale mi sie wzielo na pisanie... sorka ale jakos tak mnie naszlo) :) 8) :wink:

_________________
Piłeś? - nie prowadź.... Nie piłeś? - wypij! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2004, 03:49 
Offline

Dołączył: niedziela, 29 sierpnia 2004, 03:48
Posty: 13
Jezus, ile wazeliny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2004, 09:11 
Offline

Dołączył: sobota, 10 lipca 2004, 13:33
Posty: 5
heheeh dobre ale i tak OZ Cie nie przewiezie na nastepnych zawodach :D :P :twisted:

_________________
DAJESZ DAJESZ OZ :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2004, 22:24 
Offline

Dołączył: czwartek, 27 maja 2004, 18:05
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa - Grochow
Przestancie mowic, ze do wazelina... Kibice sie ciesza wraz ze swoimi faworytami. Ja nie mysle, ze jak napisze pochlebne komenatarze, to Oz mnie przewiezie swoim samochodem. Po prostu ciesze sie razem z nim jego sukcesem jak inni fani. WIec mowienie, ze to wazelina jest nie na miejscu, bo widzialem inne teskty, ktore zalatywaly wazeliniarstwem :)

_________________
Young fan Tuning vel. Buncol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2004, 22:40 
Offline

Dołączył: sobota, 28 sierpnia 2004, 23:30
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
YfT vel. Buncol napisał(a):
Przestancie mowic, ze do wazelina... Kibice sie ciesza wraz ze swoimi faworytami. Ja nie mysle, ze jak napisze pochlebne komenatarze, to Oz mnie przewiezie swoim samochodem. Po prostu ciesze sie razem z nim jego sukcesem jak inni fani. WIec mowienie, ze to wazelina jest nie na miejscu, bo widzialem inne teskty, ktore zalatywaly wazeliniarstwem :)
Dzieki stary :) Piszac to tez nie mialem przez chwile na mysli, ze bede mial jakiekolwiek profity :wink: "Po prostu ciesze sie razem z nim jego sukcesem jak inni fani" :D 8)

_________________
Piłeś? - nie prowadź.... Nie piłeś? - wypij! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 20 września 2004, 13:20 
Offline

Dołączył: czwartek, 12 sierpnia 2004, 10:57
Posty: 9
Lokalizacja: W-wa
Co jak co, ale wazelinka się czarnoksiężnikowi należy. W sumie jest pierwszy w Polsce... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron