Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 17:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 11:28 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 października 2004, 23:32
Posty: 88
Lokalizacja: Przeszkoda
Właśnie ściągam... 4 godziny (mam limit transferu.. ah ta neostrada)

_________________
DIAGTRONIK rlz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 12:21 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 marca 2005, 20:26
Posty: 12
Lokalizacja: niema tego na mapie
ja tez sciagne po tych fotkach wyglada nawet calkiem, calkiem....
P.S
1maja mam imieniny :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 12:41 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 października 2004, 23:32
Posty: 88
Lokalizacja: Przeszkoda
tedzio napisał(a):
1maja mam imieniny :lol: :lol: :lol:

A ja 1. maja najprawdopodobniej wyruszam na ukraine... ALE JA CHCE NA 1/4 MILI!!!!!

P.S. A 27. maja mam urodziny... Wykupcie mi pełną wersję tego na urodziny ;)

_________________
DIAGTRONIK rlz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 13:56 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Ja mam pełną wersję LFSa i ta gra jest naprawdę niezła ;) ale ....
mimo wszystko... nie wzorujcie się w pełni na niej i nie myślcie, że to co zrobiliście w LFSie wyjdzie wam tak samo w realu.. ;) Jest to symulator ale jak już ktoś powiedział -żadna....ale to żadna gra nie jest na tyle realistyczna aby móc nauczyć jazdy samochodem :)
Tego co robię w LFSie (a już dłuuuuugo w tą gierkę gram) nawet nie próbuję zrobić na ulicy bo wolę nie myśleć czym by to się skończyło ;) Pamiętajcie, że w realu dochodzą takie rzeczy jak sprawność samochodu i jego podzespołów oraz umiejętności kierowcy :)
W grze masz zwykle gaz do oporu albo zero gazu (pomijam granie na kierownicy), hamulec w deche albo ręczny zaciągniety na maxa....
W realu chociażby ręczny czasem nie działa tak jak trzeba albo wogóle nie działa i wtedy zaczynają się kłopoty ... :lol: ....z życia wzięte ;) :lol:

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 20:26 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 października 2004, 23:32
Posty: 88
Lokalizacja: Przeszkoda
Szczególnie driftowanie przy 150 nie wyjdzie w realu...
Gram w to od 2 godzin na MYSZCE! (spróbujcie!) i musze przyznac, ze prawdziwa frajda jest na tylnonapędowcu... Tak się pięknie jedzie w zakręcie, że aż chce się grać... Gorzej jest z opanowaniem po zakręcie, ale to już nieważne :wink:

P.S. Zastanawiam się, czy ruszanie z trzymaniem sprzęgła (nie mogę wytestować, bo mam tylko opcję 0 i 100% - klawiatura) wyglądałoby tak jak w prawdziwym samochodzie... Teraz jakieś chamy przyszły na serwer i walą po samochodzie - nie da się prawie jechać...

_________________
DIAGTRONIK rlz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 20:44 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Drifty przy 150 km/h można walić w realu a nawet przy wiekszych prędkościach ;)
Ci najlepsi wlaśnie w zawodach D1 wykonują drifty właśnie przy takiej prędkości - okolice 140-150 km/h :)

A co do sprzęgła to na klawirce możesz sobie tylko wypróbować jak się rusza strzelając ze sprzegła ;)

Co do opanowania samochodu to trochę poćwiczysz i nie będzie kłopotu... wystarczy nie przesadzić z gazem co trochę trudne jest na myszcze :// Lepiej byłoby mieć kierę.... a sterować na klawirce w tej grze się raczej nie da... za wolno kierą obraca ludzik :) Trzeba myszką... jest lepiej nawet :)

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: wtorek, 29 marca 2005, 21:08 
Offline

Dołączył: wtorek, 19 października 2004, 23:32
Posty: 88
Lokalizacja: Przeszkoda
S4jm0n napisał(a):
Drifty przy 150 km/h można walić w realu a nawet przy wiekszych prędkościach ;)
Szczególnie araby...
S4m0n napisał(a):
A co do sprzęgła to na klawirce możesz sobie tylko wypróbować jak się rusza strzelając ze sprzegła ;)
Wiem... Już próbowałem :) NIE RÓBCIE TEGO W DOMU ;) (i na swoich samochodach)
S4jm0n napisał(a):
Co do opanowania samochodu to trochę poćwiczysz i nie będzie kłopotu... wystarczy nie przesadzić z gazem co trochę trudne jest na myszcze :// Lepiej byłoby mieć kierę.... a sterować na klawirce w tej grze się raczej nie da... za wolno kierą obraca ludzik :) Trzeba myszką... jest lepiej nawet :)

Poszukam karty muzycznej (mam tam gameport) i joysticka (gdzieś zagrzebałem)... Frajda większa niż w colinie :) I bardzo dobrze działa multiplayer - nawet przy wolnym łączu nie latają inne samochody (w NFS tragedia...)

_________________
DIAGTRONIK rlz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron