Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 12:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: King of Europe
PostNapisane: piątek, 1 kwietnia 2005, 16:10 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 13 września 2004, 21:50
Posty: 173
Lokalizacja: Wyspy Salomona
Oglądałem ostatnio w TVN TURBO reportaż o pierwszych mistrzostwach europy na 1/4 mili, które odbędą się 25 i 26 czerwca w Belgi.
Słyszałem że nasi zamieżają tam startować. Wiecie może coś na ten temat???? Na stronce http://www.kingofeurope.net są auta które chyba będą startować. Żeby wygrać z niektórymi furami to pewnie trzeba zejść nieźle poniżej 10s. No i ten Maluszek V8 - 500 KM robi wrażenie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: piątek, 1 kwietnia 2005, 19:51 
Offline
SSS TEAM

Dołączył: niedziela, 23 maja 2004, 07:10
Posty: 1617
Lokalizacja: Milanówek/WWa
Podalismy tzw niepotwierdzone informacje, co było zaznaczone w materiale.
Czy ktoś sie pojawi-poczekamy-zobaczymy. My na pewno tam będziemy.

_________________
Chiptuning
http://www.maciejwislawski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 02:25 
Offline

Dołączył: czwartek, 10 czerwca 2004, 11:57
Posty: 56
Lokalizacja: Kraków
Podobno ma byc Albert, jesli mnie pamiec nie myli...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 03:45 
Offline

Dołączył: sobota, 3 lipca 2004, 23:14
Posty: 232
Lokalizacja: Warszafka
mial byc Albert , ale z tego co wiem raczej nie pojedzie. Zreszta lista juz jest zamknieta. A tam Samochody robia np. 8.xx - Vauxhall robi takie czasy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 11:55 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
gh0ly napisał(a):
mial byc Albert , ale z tego co wiem raczej nie pojedzie. Zreszta lista juz jest zamknieta. A tam Samochody robia np. 8.xx - Vauxhall robi takie czasy :)

No ale sa i dużo słabsze :roll:
Mógłby ktoś pojechać z Polski i pokazać, że prezentujemy całkiem niezły poziom. Czemu nie może się wybrać np. TT. Wkońcu by pojechał na tej swojej wymarzonej nawierzchni i obbadał jaki czas wyciągnie Suprą :roll:
Poza tym nie tylko on. Jest jeszcze kilka równie mocnych i szybkich aut w Polsce, które pojawią się na Bemowie i mogłyby wybrać się na King of Europe reprezentować Polandię :roll: :twisted:

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 12:44 
Offline

Dołączył: poniedziałek, 24 maja 2004, 12:02
Posty: 302
Lokalizacja: Warszawa
mnie interesuje jakie czasy zrobi Corsa A FWD 600KM :]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 14:06 
Offline

Dołączył: środa, 6 października 2004, 01:15
Posty: 17
Lokalizacja: warszawa
S4jm0n napisał(a):
gh0ly napisał(a):
mial byc Albert , ale z tego co wiem raczej nie pojedzie. Zreszta lista juz jest zamknieta. A tam Samochody robia np. 8.xx - Vauxhall robi takie czasy :)

No ale sa i dużo słabsze :roll:
Mógłby ktoś pojechać z Polski i pokazać, że prezentujemy całkiem niezły poziom. Czemu nie może się wybrać np. TT. Wkońcu by pojechał na tej swojej wymarzonej nawierzchni i obbadał jaki czas wyciągnie Suprą :roll:
Poza tym nie tylko on. Jest jeszcze kilka równie mocnych i szybkich aut w Polsce, które pojawią się na Bemowie i mogłyby wybrać się na King of Europe reprezentować Polandię :roll: :twisted:


TT nie pojedzie na KoE bo tam nie bedzie mogl juz zwalac winy ze trakcja ze to czy tamto - auto ma robic wrazenie 1000konmi a nie czasami - niesadze ze TT nie wiedzial o tych zawodach i nie sadze ze IC nie bylo by stac zeby wyslac tram lawete + 3 osoby - firma generojaca takie zyski jak IC raczej mogla by sobie na to pozwolic a skoro tego nie rbia to znaczy ze TT boi sie upokorzenia bo co bedize jak 1000 koni znow zrobi 12 sek na super nawierzchni - nie bedzie klepania ze to czy smo - zadne inne tlumacznie nie wydaje mi sie sensowne

_________________
beware

be there

be progressive


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 14:53 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
gucior napisał(a):
TT nie pojedzie na KoE bo tam nie bedzie mogl juz zwalac winy ze trakcja ze to czy tamto - auto ma robic wrazenie 1000konmi a nie czasami - niesadze ze TT nie wiedzial o tych zawodach i nie sadze ze IC nie bylo by stac zeby wyslac tram lawete + 3 osoby - firma generojaca takie zyski jak IC raczej mogla by sobie na to pozwolic a skoro tego nie rbia to znaczy ze TT boi sie upokorzenia bo co bedize jak 1000 koni znow zrobi 12 sek na super nawierzchni - nie bedzie klepania ze to czy smo - zadne inne tlumacznie nie wydaje mi sie sensowne


Auto może robić i wrażenie czasami nawet na takich oponach (chociaż fakt faktem, że powinni szersze zapodać moim zdaniem) ale TT na to nie stać i tak jak powiedziałeś - boi się kompromitacji. I wtedy to nie będzie wina nawierzchni / auta.... tylko kierowcy :roll:

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 22:23 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 04:01
Posty: 264
Lokalizacja: Lublin
eh chyba TT kiedys mowil o jakims kierowcu dragowym, ktory jezdzil jego supra, wiec moze zajmijcie sie swoimi projektami i zostawcie to w spokoju. chce pojechac - pojedzie. tlumaczyc sie kazdy moze, a komentowac mozna do siebie. jestem ciekaw jak Wy bedziecie komentowac swoje niepowodzenia i ewentualne porazki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 22:39 
kfak napisał(a):
eh chyba TT kiedys mowil o jakims kierowcu dragowym, ktory jezdzil jego supra, wiec moze zajmijcie sie swoimi projektami i zostawcie to w spokoju. chce pojechac - pojedzie. tlumaczyc sie kazdy moze, a komentowac mozna do siebie. jestem ciekaw jak Wy bedziecie komentowac swoje niepowodzenia i ewentualne porazki.


ja bym sie z nich śmiał, szczególnie gdybym sie przechwalał tak jak on

pzdr


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2005, 23:00 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
kfak napisał(a):
jestem ciekaw jak Wy bedziecie komentowac swoje niepowodzenia i ewentualne porazki.


Podobnie jak Wasyl. Będę obracał je w żart :lol:
I zapewniam Cię, że tak będzie bo nie trzeba się ścigać, żeby doznać porażek w życiu i nauczyć się je znosić z uśmiechniętą mordą 8)

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 00:51 
Offline

Dołączył: środa, 4 sierpnia 2004, 04:01
Posty: 264
Lokalizacja: Lublin
chce to zobaczyc... pragne, szczegolnie jak zbudujesz auto ktore naprawde bedzie mialo szanse, a kazdy Twoj najmniejszy blad / pech / bog wie co sprawi ze przegrasz tak niewiele.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 01:02 
kfak napisał(a):
chce to zobaczyc... pragne, szczegolnie jak zbudujesz auto ktore naprawde bedzie mialo szanse, a kazdy Twoj najmniejszy blad / pech / bog wie co sprawi ze przegrasz tak niewiele.


jeśli uda mi sie zbudować seja tak jak chce a potem coś mi nie wyjdzie to będe sie z tego śmiał ze wyje* niewiadomo ile czasu i chajsu a tu kupa tylko poto żeby mieć z tego zabawe, TT i IC już i tak osiągneli co mieli osiągnąć więc TT nie powinien sie przejmowac tylko przyjąć na luzie

pzdr


Góra
  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 14:04 
Offline

Dołączył: wtorek, 25 maja 2004, 13:55
Posty: 135
Lokalizacja: Warszawa/Wiedeń
widze, ze bedzie to Audi S2 co startowalo u nas na wyscigach w Bialej Podlasce...

_________________
http://www.tdiracing.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat:
PostNapisane: poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 17:12 
Offline

Dołączył: niedziela, 5 września 2004, 12:26
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
kfak napisał(a):
chce to zobaczyc... pragne, szczegolnie jak zbudujesz auto ktore naprawde bedzie mialo szanse, a kazdy Twoj najmniejszy blad / pech / bog wie co sprawi ze przegrasz tak niewiele.


Podtrzymuję... będę się śmiał.... 8)
Po pierwsze nie znasz mnie, po drugie chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego o ile lepiej przechodzić przez życie i jego porażki z uśmiechem na twarzy a nie ze złością....
Poza tym jakbym juz miał się zezłościć to złościłbym się na siebie a nie na .... tor... :roll: O to, że sam spieprzyłem sprawę.... jak narazie nigdy jeszcze nie słyszałem żeby TT powiedział, że to jego wina, że słabo poszło a nie wozu/toru/pogody itp. (mówię, że JA nie słyszałem co nie znaczy, że nigdy tak nie mówił...chociaż gdyby tak powiedział to pewnie każdy by o tym trąbił).
Poza tym... Koniec już OT z mojej strony.

_________________
'(...)każde zagadnienie można rozpatrywać z dwóch punktów widzenia i każdy z nich może być słuszny. Jeśli więc masz wyrobioną na temat czegoś jednoznaczą opinię, świadczy to o tym, że nie znasz wszystkich faktów' J.Clarkson


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron