Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

forum dyskusyjne
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 14:00 
Offline

Dołączył: wtorek, 4 października 2011, 20:12
Posty: 18
na polu walki już nie raz zostało udowodnione że mocne street rwd lepiej wychodzi od mocnych awd. Wystarczy tylko zobaczyć na sss w 2011 r. A GT-Ry no cóż też musza gdzieś uciekać przed golfem II Łukasza. No bo Król może być tylko jeden :wink: Co do lawet to pewnie będzie to dokładnie ustalone na przyszły rok. Jedna klasa streetowa to byłoby bajeczne ale pewnie nie przejdzie - szkoda :cry: :cry: :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 19:49 
Offline

Dołączył: środa, 9 czerwca 2010, 08:46
Posty: 57
Mickey napisał(a):
moze źle sie wyraziłem, podejrzewam że żeby były owe nagrody to ktoś za nie musi zapłacić, my wszyscy w opłacie startowej?

Pamiętaj że wejście na teren imprezy nie jest darmowe.

_________________
Suzuki GSX-R TURBO&NITRO ET 8,96
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 21:15 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
wiem płace za pasażerów zawsze, ale wynajem lotniska to koszty rzedu 3/10tys zł więc też to nie jest tanio, niewiem jak to sie finansuje, ale zakladam że ktoś tego pilnuje

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: czwartek, 6 września 2012, 23:12 
Offline

Dołączył: czwartek, 7 sierpnia 2008, 21:48
Posty: 76
Osobiście jestem za całkowitym zlikwidowaniem klasy street- w żadnym innym państwie nie ma takiej klasy z takim regulaminem. Dla mnie zawody na 1/4 mili są po to żeby się dobrze bawić i przekonać się jaki czas robi mój samochód . Zastanówmy się po co stworzono klasę street w Polsce ?Moim zdaniem po to żeby właściciela nie zawsze najszybszych aut ale którzy mają dużo do powiedzenia na forum mieli możliwość zdobycia pucharu bo bardzo im się nie podobało to że muszą konkurować z wydmuszkami jeszcze wtedy kiedy nie było street . Zawody są dla dobrej zabawy i sprawdzenia możliwości auta a nie dla pucharów - moim zdaniem . Jeżeli już ma zostać street to tak jak wspominałem wcześniej jest za tym żeby ją bardzo zaostrzyć , jakiekolwiek wymieniane elementy powinny mieć homologację , auta powinny spełniać normę spalin , zakaz montowania STAND ALONE bo na takich urządzeniach NIE MOŻNA poruszać się po drogach publicznych , norma głośności itp.

Czekam na specjalny temat poświęcony zmianie regulaminu na przyszły rok .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 7 września 2012, 10:41 
Offline

Dołączył: piątek, 30 czerwca 2006, 10:12
Posty: 62
Tak przyglądam się wszytkim wypowiedziom i myślę że nie potrzebnie chcecie od nowa wymyślać cos co juz dawno zostało ustalone i wmiarę na nasze polskie warunki się sprawdza. Od zmian/łączenia klas zawodników nie przybędzie. Na nagrody nie liczcie bo nawet olimpijczycy mają problemy ze sponsorami a codopiero "budowniczowie" aut. Chwała organizatorom że mimo wszytko udaje się im jeszcze organizować jakieś rundy.
Regulamin jest stabilny od jakiegoś czasu i chyba jest to jedyna żecz która trzyma jeszcze kogoś przy tej zabawie.

Prawda jest niestety brutalna ale jak kogoś nie stać na to tą przyjemność to niech nie buduje samochodu bo od zwolnien za opłaty startowe to wy bolidów nie zbudujecie.

Jedynie co można przemyśleć to sam przebieg zawodów, łaczenie startów dragów ze streetami dla wiekszej frajdy gawiedzi.

ot moje 0,03zł


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 7 września 2012, 16:35 
Offline

Dołączył: środa, 25 kwietnia 2007, 23:59
Posty: 63
Lokalizacja: Torun
likidowanie klasy street to byl strzal w kolano.
Po pierwsze wystarczy zobaczyc ilu zawodnikow jezdzi w street a ilu w drag. Zazwyczaj dwa trzy razy tyle.
Po drugie kibice (najczesciej rodziny z dziecmi) przychodza glownie po to zeby zobaczyc szybkie sportowe autka.
Oczywiscie same wyscigi takze, ale nie czarujmy na streecie sa duzo ciekawsze auta niz w dragu. Corvetty, porszaki, gtr i inne.
Polski drag zbytnio nie cieszy oka, to nie jest DTM czy Nascar... Street tak.
A moze powinno sie na przyszly sezon zrobic cos w stronę streetu, cos zeby przyjezdzaly jeszcze lepsze autka. NIe widzialem jeszcze na SSS ani ferrari, astonow, R8 czy SLSA. Moze organizatorzy powinni pogadac z salonami (wiem ze wiele salonow ma po pare sztuk bardzo mocnych aut na testy) Rywalizowac z takimi bylo py extra, a wygrac jeszcze lepiej :)
No i widowisko gwarantowane. Wiecej kibicow, wieksze zainteresowanie = wieksze nagrody.
Moze polaczyc przejazdy eleminacyjne street z drag. Widok jak corsa wygrywa np z Lambo bezcenne :)

pozdrawiam

_________________
I miejsce w generalce Street Rwd 2012


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 7 września 2012, 17:21 
Offline

Dołączył: wtorek, 6 lipca 2004, 16:51
Posty: 1950
Lokalizacja: Płn-wsch od Warszawy
m.in. z tego powodu trudno wyrwać supersamochód z salonu do udziału w wyścigu - żeby nie dostał batów od dwudziestoletniego wynalazku :)

_________________
'95 Yamaha XJ600; '63 MGB; '86 Chevy Blazer LT1; '03 vivaro; '05 Pug 407sw hdi

spiker
http://www.youtube.com/watch?v=2opWEnxSs1g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: piątek, 7 września 2012, 21:08 
Offline

Dołączył: wtorek, 4 września 2012, 20:34
Posty: 8
Siema, mam pytanie czy za pierwsze miejsce w klasie moto maxi jest jakaś kasa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: sobota, 8 września 2012, 08:46 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
speedster napisał(a):
....
Moze polaczyc przejazdy eleminacyjne street z drag. Widok jak corsa wygrywa np z Lambo bezcenne :)



dokładnie tak jest mieszanie klas, zwiększa widowiskowość imprezy

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: sobota, 8 września 2012, 09:28 
Offline

Dołączył: wtorek, 15 września 2009, 13:26
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
marian gsxr napisał(a):
Siema, mam pytanie czy za pierwsze miejsce w klasie moto maxi jest jakaś kasa?


a) 500 PLN za pierwsze miejsce, jeżeli w klasie wystartuje minimum 6 zawodników
b) 600 PLN za pierwsze miejsce, 300 PLN za drugie miejsce, 200 PLN za trzecie miejsce, jeżeli w klasie wystartuje minimum 12 zawodników
c) 1.000 PLN za pierwsze miejsce, 300 PLN za drugie miejsce, 200 PLN za trzecie miejsce, jeżeli w klasie wystartuje minimum 24 zawodników
d) w każdej klasie puchary za miejsca I-III

Pula nagród to minimum 8.000 PLN, a maksymalnie 24.000 PLN.


czyli w klasach motocyklowych nie ma na co liczyć

_________________
#1 King of Moto 2010 #2 King of Moto 2011
#1 Moto Plus 2010 #2 Moto Plus 2011
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: niedziela, 9 września 2012, 14:03 
Offline

Dołączył: piątek, 9 maja 2008, 12:18
Posty: 22
Lokalizacja: Śląsk
Według mnie jeśli zostaną zlikwidowane całkowicie klasy street, to na pewno przybędzie samochodów drag bo musi.
Tak naprawdę to nie jestem pewien czy zyskają na tym całe zawody, na pewno spadnie całkowita ilość załóg startujących.\
Cały problem z zawodami jest taki że są zbyt niskiej rangi nie przyjeżdżają do nas samochody z zagranicy, nie ma żadnych recenzji z zawodów, w sumie to są jakieś 3min migawki w telewizji.

_________________
Et 11.90 pierwsze 11.XX w Polsce Street FWD
Wreszcie ET9.99 w Street AWD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: niedziela, 9 września 2012, 19:53 
Offline

Dołączył: piątek, 21 sierpnia 2009, 21:08
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków / Mickey Garage
u nas nawet niestartują (niemogą/niechcą) auta z Polski robiące rekordy niemiec, myśle że już sam fakt występów takich aut ściągał by ich rywali..

_________________
C20LET 535KM 620Nm
ET: 11.56

http://www.mickey-garage.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: niedziela, 9 września 2012, 20:30 
Offline

Dołączył: piątek, 15 września 2006, 12:39
Posty: 149
Lokalizacja: BRONX
A jakie to auta bo nie kojarze? Niemcy i tak nie przyjadą bo nie chcą przegrać. Litwini co innego i bliżej mają patrząc na rundy... Zresztą niech wpadają w mojej klasie luzik :wink:

_________________
Corsa 3.0 N/A ET 12.21


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: niedziela, 9 września 2012, 20:33 
Offline

Dołączył: piątek, 9 maja 2008, 12:18
Posty: 22
Lokalizacja: Śląsk
Mickey napisał(a):
u nas nawet niestartują (niemogą/niechcą) auta z Polski robiące rekordy niemiec, myśle że już sam fakt występów takich aut ściągał by ich rywali..


Może jak Niemiec przyjedzie i zacznie wygrywać wszystko w Polsce to się coś zmieni.

Miałem odczynienia z członkami PZMu na kilku zawodach i nie wspominam ich zbyt dobrze, według mnie wydaje im się że są królami świata i nie dziwi mnie brak współpracy SSSu z nimi.

_________________
Et 11.90 pierwsze 11.XX w Polsce Street FWD
Wreszcie ET9.99 w Street AWD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: III runda Mazurski Moto Show
PostNapisane: niedziela, 9 września 2012, 20:35 
Offline

Dołączył: piątek, 9 maja 2008, 12:18
Posty: 22
Lokalizacja: Śląsk
specu napisał(a):
A jakie to auta bo nie kojarze? Niemcy i tak nie przyjadą bo nie chcą przegrać. Litwini co innego i bliżej mają patrząc na rundy... Zresztą niech wpadają w mojej klasie luzik :wink:


Przestań że nie wiesz kto wygrał King of Germany 3 razy z rzędu.

_________________
Et 11.90 pierwsze 11.XX w Polsce Street FWD
Wreszcie ET9.99 w Street AWD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron